Информация

Catalog

Включено фільтри:

    Газові горілки Товарів у наявності: 104

    на сторінку
    Показані 1 - 66 із 104 пунктів
    Показані 1 - 66 із 104 пунктів
    Газові горілки

    Купити газові болонки оптом.

    Газові пальники бувають трьох видів: а) призначені для обігріву приміщення (мультітоплівні пальники); б) для приготування їжі (газові лампи); в) для розпалювання багать, мангалів (газові різаки).

    Газовий пальник працює на суміші пропану, бутану й ізобутану в різному процентному співвідношенні. Туристичні газові пальн...

    Купити газові болонки оптом.

    Газові пальники бувають трьох видів: а) призначені для обігріву приміщення (мультітоплівні пальники); б) для приготування їжі (газові лампи); в) для розпалювання багать, мангалів (газові різаки).

    Газовий пальник працює на суміші пропану, бутану й ізобутану в різному процентному співвідношенні. Туристичні газові пальники бувають виносні, під'єднуються до балона за допомогою шланга і мають ніжки, і невиносние, одягаються безпосередньо на балон, який і є підставкою. Перевага внесених пальників в більшої стійкості і можливості попереднього підігріву газу в холодну пору. Побутовий газовий пальник легше і компактніше. До балону газовий пальник під'єднується, в основному, за допомогою нарізного сполучення стандарту EpiGas. Купити газовий балон цього стандарту можна будь-якого виробника, з наявних в магазині. Газові пальники купити в магазинах можна за цінами, приблизно, від 150 грн. Чим більш технологічні, легше, ефективніше пальник - тим вище її ціна. Окрему увагу варто приділити так званим системам приготування їжі, у яких пальник і казанок з радіатором складають практично єдине ціле. Така конструкція збільшує ККД пальника за рахунок максимальної віддачі тепла посуді через радіатор і хорошою вітрозахисною такою системою. Працюють такі системи на газу і мають невелику витрату палива в порівнянні зі звичайними газовими пальниками. Пальник на рідке паливо рідкопаливні пальники працюють в основному на очищеному бензині, також можуть працювати на, газі, неочищеному бензині або солярці, це відчутну перевагу, адже газ купити можна не скрізь. Після використання неочищеного палива внутрішні частини пальника необхідно прочистити. Основний плюс - рідке паливо, на відміну від газу, горить навіть на великих висотах, тому, це оптимальний варіант для сходження.

    Мультипаливний пальник. Мультипаливні пальники працюють як на рідких видах палива, так і на газу. Зручні й універсальні, вони мають всі плюси рідиннопаливних пальників і практично не обмежують Вас у виборі палива. Характеристики пальників вага пальників може бути самим різним, від 50 гр до 0,5 кг. Найлегші пальники виконані з титану, є також полегшені моделі зі сплавів алюмінію. Найважчі - виносні пальники зі шлангом, в т.ч. мультипаливні і рідкопаливні. Потужність пальників звичайно варіюється в межах від 1,5 до 3 кВт. Чим більше потужність, тим швидше можна приготувати їжу і тим швидше витрачається паливо, але не завжди найпотужніший пальник буде самим неекономічним. Параметр «витрата палива» фізично позначає ефективність і економічність пальника. Виробник вказує максимальну витрату палива, його можна зменшити за допомогою регулятора полум'я, який є практично у всіх пальниках, але варто пам'ятати, що це також зменшить і потужність, і, як результат, збільшиться час приготування їжі. Деякі моделі пальників забезпечені вбудованою вітрозахисною різною конструкцією, завдяки чому ефективність роботи пальника стає вище. Можна також купити вітрозахисний екран окремо. Компактність упаковки відіграє важливу роль, хоч і не першорядну, якщо Ви носите пальник у своєму рюкзаку. На цей параметр варто звертати увагу в тому випадку, якщо необхідно вибрати між рівними, по іншим параметрам пальники. Наявність п'єзопідпала є приємною дрібницею, але не необхідністю. Навіть якщо Ваша пальник забезпечена п'єзопідпал, варто все одно мати про запас коробок сірників або запальничку на випадок раптової поломки. Купити газові болонки оптом в інтернет-магазині lmar.com.ua вигідно

    Докладніше