Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Масло для замків wd-40 Товарів у наявності: 13

  Показані 1 - 13 із 13 пунктів
  Показані 1 - 13 із 13 пунктів
  Масло для замків wd-40

  Масло для замків доступний, але не завжди якісний продукт

  Не секрет, що сучасний ранок наповнений досить великою кількістю мастил для замків, але кількість не означає якість. У сучасного покупця серйозні вимоги до роздрібного продавця і для успішної торгівлі доведеться їх виконувати. Але головна проблема, яка може стати перед Вами і приростом пр...

  Масло для замків доступний, але не завжди якісний продукт

  Не секрет, що сучасний ранок наповнений досить великою кількістю мастил для замків, але кількість не означає якість. У сучасного покупця серйозні вимоги до роздрібного продавця і для успішної торгівлі доведеться їх виконувати. Але головна проблема, яка може стати перед Вами і приростом прибутку - оптовий постачальник. Саме від нього залежить більшість чинників. Безліч пропозицій приходить від посередників, яким просто необхідно продати товар, за наслідки вони не турбуються.

  Головна проблема таких партнерів - ціна. Купуючи у нього нібито за оптовими цінами Ви вже переплачуєте мінімум 15-30%, а значить немає місця для маневрування ціною в подальшому. Доведеться вивчати конкурентів і підлаштовуватися під них, і не завжди це приносить прибуток.

  Не варто також забувати і про якість. Посередник знає мінімум інформації про свій товар, гарантії якості ніколи не дає, а всі проблеми і питання з цією характеристикою Ви будете вирішувати з виробництвом. Схема з третьою особою принесе тільки проблеми.

  І останній недолік сучасних постачальників - терміни доставки. Постійні затримки, перенесення термінів, незручні пункти видачі, все це хвилі реальні проблеми, з якими рано чи пізно Ви зіткнетеся.

  Як вирішити проблему з постачальником?

  Купуйте масло для замків та супутні товари в нашому інтернет-магазині Lmar.com.ua. Ми не просто знищимо всі перепони, які можуть стояти між Вами і збільшенням прибутку. Проблеми навіть не виникне, вже після першого співробітництва Ви відчує комфорт партнерства з нами.

  Чому варто купувати саме наше масло для замків:

  1. Ми маємо широку лінійку товарів даної категорії, таким чином у Вас буде продукт на будь-який запит клієнта: масло WD-100, 191, WD-333;
  2. Масло відмінно витісняє вологу за рахунок аерозольної технології, що дозволяє нанести мастило навіть в умовах підвищеної вологості;
  3. Відмінно проникає навіть під шаруваті окислення допомагаючи їх очистити, а до того ж створює захисний шар;
  4. Очищає від смоли жиру, що актуально перед фарбуванням;

  Має універсальне застосування: змазування петель дверей, замків, допомога при відкручування перекипів гайок і болтів.

  Чому купити масло для змащення замків/дверей і автомобіля wd 40 оптом краще у нас?

  1. Є ряд причин, які переконають Вас в тому, що співпраця з нами найкраще вплине на Ваш успіх в продажах: ми не просто оптовий постачальник, консультація клієнта входить в наші обов'язки: актуальність даного продукту на ринку, аналіз попиту, пояснення основних характеристик і принципу роботи.

      Досвід роботи в сфері продажів більше 10 років, що є відмінним доказом якості наших товару і рівня наших послуг.
     Доставка в будь-який населений пункт країни в найкоротші терміни, без форс-мажорів, затримок і інших проблем.
     Ми спочатку розраховує на довгу співпрацю, тому особисто зацікавлені у Вашому успіху.

  Ціна і відгуки на витратні

  Наш магазин має найнижчі ціни серед конкурентів. У чому підступ? Все просто: власне виробництво. Продукт позбавлений націнки посередника, яка становить мінімум одну третину від ціни, в ціну не вкладена реалізація товару в магазинах і інші витрати. Купуючи товар у нас, Ви отримуєте його з перших рук.

  Відгуки - це ще одне підтвердження достоїнств. Це реальні відгуки наших партнерів, які вже після першого співробітництва зрозуміли, як зручно і просто з нами працювати. Повна консультація, розуміння клієнта і моментальна доставка - все це може бути Вашим.

  Купити масло для замків WD 40 у Вінниці, Черкасах та Харкові/Україна

  Замовляйте будь-який товар, не виходячи з дому. Через кілька хвилин після замовлення наш менеджер з Вами зв'яжеться, після підтвердження посилка буде вже переміщатися ближче до Вас. Швидкість і якість здивують не на жарт, в приємному сенсі. Співпраця розрахована на зручність покупця: післяплата або передоплата. При непридатності або відправки не тієї партії, ми відразу повернемо гроші без витрачання Вашого часу або відправимо іншу партію за наш рахунок.

  Хочете дізнатися про акції і знижки? Телефонуйте!

  Докладніше