Информация

Двосторонній скотч Немає жодного товару в цій категорії.

Двосторонній скотч

Двосторонній скотч це універсальний матеріал, який служить для з'єднання різних поверхонь при упаковці товару, для проведення будівельних, дизайнерських та ремонтних робіт. Скотч має поліпропіленову основу і являє згорнуту в рулон стрічку, на обидві сторони якої нанесений шар клею. Одна зі сторін має додатковий захист паперової вощеної стрічки, ...

Двосторонній скотч це універсальний матеріал, який служить для з'єднання різних поверхонь при упаковці товару, для проведення будівельних, дизайнерських та ремонтних робіт. Скотч має поліпропіленову основу і являє згорнуту в рулон стрічку, на обидві сторони якої нанесений шар клею. Одна зі сторін має додатковий захист паперової вощеної стрічки, що перешкоджає склеюванню її витоків під час намотування на бобіну. Такий вид скотча широко застосовується в будівництві, виробництві меблів, декоративних роботах і вирішенні авторських ідей.

Універсальність матеріалу дозволяє виконувати монтаж підвісних стель без застосування кріплення цвяхами. Скотч застосовується при виготовленні теплих підлог і настилі леноліума і ковроліну, при монтажі настінних панелей, не вимагаючи їх свердління і не піддаючи місця кріплення опсності руйнування корозійними процесами.

Двухсторонній скотч оптом від Lmar.ua: ціна, опис, відгуки 

У нашому інтернет-магазині можна придбати універсальний двосторонній скотч для кріплення різних основ і поверхонь. Ми є виробниками будівельних і господарських витратних матеріалів та інструменту і пропонуємо сучасний високотехнологічний продукт, виготовлений на власному обладнанні, сертифікований відповідно до вимог ГОСТ Р 12.2.143-2009 та санітарно-гігієнічними нормами. У нас можна вибрати двосторонній скотч ЛМАР ™ для: з'єднання горизонтальних поверхонь при проведення ремонтних і монтажних робіт, а також для потреб поліграфії та реклами; монтажу вертикальних поверхонь - дзеркал, молдингів, виробів з дерев'яними та металевими та іншими підставами для будівельних і дизайнерських робіт.

Вибрати й купити двосторонній скотч ЛМАР можна, користуючись інформацією про його експлуатаційних і робочих якостях, зазначених в картках товару, а також відгуками покупців, залишених на сайті нашого фірмового інтернет-магазину Lmar.ua.

Пропозиція від компанії Lmar.ua: Купити двосторонній скотч з доставкою до Харкова, Одеси, Житомир, Запоріжжя, Хмельницький /Україна 

Наша компанія пропонує оптовим клієнтам купити скотч двосторонній ЛМАР ™ за ціною і з гарантією якості виробника. Наші оптові покупці отримують високоякісну продукцію за привабливою ціною, а також кращі умови для співпраці: допомога при виборі скотча і формуванні замовлення професійного консультанта, особистий супровід; швидка обробка замовлення, формування партії і відвантаження товару в будь-якому обсязі з власних складських площ; вигідна програма для постійних клієнтів і оптових замовників; доставка товару до Харкова, Одеси, Житомир, Запоріжжя, Хмельницький і будь-який інший місто України.

Щоб мати більш детальну інформацію про скотчі ЛМАР ™ і уточнити всі умови співпраці з нашою компанією, користуйтеся контактами, зазначеними у відповідному розділі інтернет-магазину Lmar.ua.

Докладніше