Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Пневмоінструмент Товарів у наявності: 3

  Показані 1 - 3 із 3 пунктів
  Показані 1 - 3 із 3 пунктів
  Пневмоінструмент

  Особливості пневмоінструменту

  Пневматичні інструменти має досить великий потенціал, проте багато покупців на ринку і нові користувачі подібного обладнання частіше вибирають електричні аналогії з причини того, що не розуміють всієї особливості такої категорії інструментів.

  Давайте більш докладніше розберемо чому ж пневматичний інструмент може пор...

  Особливості пневмоінструменту

  Пневматичні інструменти має досить великий потенціал, проте багато покупців на ринку і нові користувачі подібного обладнання частіше вибирають електричні аналогії з причини того, що не розуміють всієї особливості такої категорії інструментів.

  Давайте більш докладніше розберемо чому ж пневматичний інструмент може порадувати як рядового користувача, так і професіонала. Детальніше розглянемо класифікації такого інструменту як пневматична дрель і чи варто вона взагалі вашої уваги.

  Різноманітність пневматичного інструменту

  Пневматична технологія досить давно використовується у виробництві і побутових випадку, але з кожним роком число користувачів зростає і популярність зростає. Основним конкурентом є електрична, однак відставання не такі великі. Для порівняння необхідно порівняти всі пропозиції ринку: пневматична, електрична та гідравлічна.

  Останній тип здійснює свою роботу за рахунок тиск рідини. Такий товар дуже зручний для роботи, і має високу довговічність, але натомість має таку недоліком як висока ціна відносно аналогів, яка може бути вище на 20-30%.

  Електричний інструмент мобільний і не вимагає тиску із зовні, що істотно збільшує область застосування. Але разом з цим і обмежує її в місцях з підвищеною вологістю.

  Пневматичний же інструмент має низьку вартість і подібну гідравлічному типу довговічність. Такий тип є оптимальною покупкою як для окремих випадків, так і у виробничій сфері. За рахунок цього популярність пневматичного інструменту зростає з кожним місяцем.

  Також варто відзначити ще один тип інструменту - коловорот. Це механічна дриль, яка працює за рахунок фізичної роботи рук людини. Однак її вже не випускають, так як вона є неймовірно застарілою моделлю, тому вибирати доведеться з трьох перерахованих вище варіантів.

  Купити пневматичну дриль в залежності від спеціалізації

  Залежно від типу роботи такий інструмент ділитися на: кутова, торцева, пряма.

  Кутова, як можна зрозуміти з назви має Г-подібну форму і пістолетний корпус. Така специфікація призначена для важкодоступних місць або для роботи разом з обмеженим простором. Є універсальною, але найчастіше використовується в меблевій промисловості. Патрон має кілька насадок для імітації викрутки, фігурної і плоскої. Залежно від моделі вона може бути обладнані додатковою бічною рукояткою для поліпшення комфорту використання.

  Прямий тип має форму класичної дрилі і відрізняється лише невеликими розмірами, за рахунок чого її зручно переносити і використовувати. Торцева відрізняється обов'язковим наявність додаткової ручки і збільшеним кількість оборотів, для роботи з щільними матеріалами.

  При виборі виробника найкраще розглядати європейські компанії, але іноді і азіатський ринок може похвалитися якістю, проте досить рідко. Всі без винятку західні бренди знаходяться на ринку виробництва пневматичних інструментів мінімум 50 років.

  Купити пневматичний інструмент в Харкові, Києві, Хмельницькому, Рівному, Одесі, Миколаєві, Запоріжжі та Вінниці / Україна

  Ви можете купити пневматичний інструмент в нашому інтернет-магазині витративши всього 5 хвилин часу і не відходячи від комп'ютера або планшета. Ми працюємо з усіма кур'єрськими компаніями України, такими як: Нова пошта, Делівері, Інтайм, Автолюкс. Доставка за 2-4 дня в залежності від обсягу і населеного пункту. Оплата післяплатою або по передоплаті.

  Докладніше