Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Робочі рукавички Товарів у наявності: 106

  на сторінку
  Показані 1 - 66 із 106 пунктів
  Показані 1 - 66 із 106 пунктів
  Робочі рукавички

  Одним з найпопулярніших аксесуарів для будівельних робіт є рукавички. За рахунок великого попиту, а також досить розвиненою технології їх виробництва, така категорія товарів має дуже розгалужений тип. Щоб Ви розуміли максимальний потенціал різного виду робочих рукавиць, необхідно чітко знати для чого вони призначені. Багато покупців позбавлені т...

  Одним з найпопулярніших аксесуарів для будівельних робіт є рукавички. За рахунок великого попиту, а також досить розвиненою технології їх виробництва, така категорія товарів має дуже розгалужений тип. Щоб Ви розуміли максимальний потенціал різного виду робочих рукавиць, необхідно чітко знати для чого вони призначені. Багато покупців позбавлені теоретичних знань щодо цього питання, тому на інтернет-магазин допоможе Вам у цьому. Нижче ми розглянемо типи рукавичок, які є на сучасному ринку і чим вони відрізняються один від одного, після чого Ви зможете купити робочі рукавички в нашому інтернет-магазині.

  Купити рукавички робочі

  Істотна відмінність нашого інтернет-магазину від конкурентів - великий асортимент будь-якої продукції і робочі рукавички в цьому плані не обділили. Вашій увазі представляються:

  • Рукавички з утеплювачем;
  • Стрейчові рукавички
  • Рукавички робочі х/б
  • В'язані х/б рукавички
  • ПВХ рукавички з точкою

  Також варто згадати, що деякі моделі представлені в різних колірних гамах. Отже, а тепер коротко для яких цілей підійдуть ці рукавички.

  Утеплений варіант відмінно підійде для роботи при низьких температурах, наприклад, на складі з морозгими продуктами. Навіть при температурі -20 градусів, такі рукавички зможуть забезпечити комфортні умови роботи.

  Стрейчові рукавички маю спеціальний захисний шар, який непроникний для вологи або іншої рідини. Тому вони дуже зручні для роботи з маслянистими або горючими рідинами.

  Робочі х/б моделі - це універсальний товар, який підходь для більшість будівельних робіт. Вони захистять долоні від порізів, скалок і інших пошкоджень, які можна отримати на об'єкті. В'язаний варіант х/ю має високу довговічність, так як міцність у нього на порядок вище і технологія виробництва трохи інша. Також вони є більш зручними, ніж класичні.

  Практично будь-який вид праці людини здійснюється за допомогою роботи руками, тому наші верхні кінцівки насамперед потребують відповідної захисній екіпіровці, особливо, якщо мова йде про роботу з небезпечними приладами і установками. Розглянемо найбільш поширені в наш час засоби індивідуального захисту рук, що надаються нашою компанією: - рукавички робітники; - Рукавиці; - Вачеги; - Інші види спецодягу для захисту рук. Наша компанія спеціалізується на комплексних і локальних засобах захисту людини в небезпечних робочих умовах. Ми приймаємо замовлення за всіма видами спецодягу в Одесі і регіонах України.

  Рукавички робочі: ціна, опис, відгуки

  Цінова політика нашого інтернет-магазину спрямована в бік покупця, тому ми пропонуємо саму низьку ціну на робочі рукавички, а також на інше обладнання серед усіх конкурентів на ринку України. Ми є офіційними представниками виробництва, за рахунок чого отримуємо продукції. В обхід посередників з їх націнкою. За рахунок чого інтернет-магазин «Lmar» надає продукцію високої якості за найнижчою ціною в Україні.

  Також ми уважно заповнюємо опис кожного продукту, щоб Ви повністю. ознайомилися з характеристиками і могли тверезо оцінити потенціал товару. Ми ретельно ставимося до цього пункту і вручну заповнюємо кожен товар, а також вписуємо рекомендації по його застосуванню в різних умовах.

  Зверніть увагу на наявність відгуків не тільки під товаром, вони допоможуть більш детально розкрити всі достоїнства і недоліки товару при застосуванні його в різних обставинах. До того ж, присутні відгуки щодо компанії, які показують високий рівень якості роботи і швидкості доставки.

  Купити рукавички робочі оптом в Києві, Тернополі, Житомирі, Харкові, Одесі та Херсоні/Україна

  Наш інтернет-магазин працює по всій території України вже протягом 10 років. Ми співпрацюємо з: Новою поштою, Інтайм, Делівері та Автолюкс, які в сумі нараховують понад 35 000 відділень по всій країні. Доставка займає 2-3 робочих дні не залежно від обсягів. Вибрати спосіб доставки і оплати Ви можете самостійно при оформленні замовлення на сайті або при підтвердженні його по телефону. Сплачуйте замовлення поп передоплатою або післяплатою. Ми допомагаємо створити найбільш безпечні умови роботи для Вас і Ваших співробітників, використовуючи тільки якісні і перевірені засоби індивідуального захисту людини. Раніше і на сьогоднішній день всюди, де використовується якийсь ручна праця, особлива увага приділяють нічому іншому, як захист рук. Найчастіше захисту забезпечують за допомогою рукавиць або робочих рукавиць. Уже в залежності від матеріалів, з яких їх виготовляють, робочі рукавички дозволяють захистити руки від всіляких дрібних травм, подряпин, різноманітних контактів з рідинами і навіть від контакту з токсичними речовинами, якимись гарячими предметами. На сучасному ринку існують моделі робочих рукавиць, які виготовляються з утеплених матеріалів, що дозволить вам проводити роботи в умовах особливо низьких температур. Робочі рукавички, як правило, використовуються в тому варіанті захисту, де треба забезпечити більший захист від травм. Вони дозволяють зберегти вам чутливість не тільки пальців, але і долоні в цілому, їх наявність не позначається на швидкості виконання роботи. Уже в залежності від матеріалу, робочі рукавички, як і їхні близькі аналоги рукавиці, дозволять вам захистити шкіру рук від вагомих травм шкіри. При покупці робочих рукавиць, велику увагу приділяйте саме якості, адже від цього фактора і залежить, як довго вони зможуть вам прослужити. Також засновуйте свій вибір від їх призначення. Звертайтеся за детальною консультацією прямо зараз за контактними телефонами, або скориставшись формою замовлення прямо на сайті. Захистіть свою працю якісно і надійно вже сьогодні! Рукавички робочі оптом спеціально для Вас.

  Докладніше