Складні ножі оптом Немає жодного товару в цій категорії.

Складні ножі оптом

Складаний ніж -корисний і функціональний інструмент для виконання різної господарської роботи, надійний помічник мисливця, рибалки, любителя походів і експедицій. Хороші якісні складні ножі не менше надійні, ніж моделі з цільної конструкцією. Використання нескладного ножа без чохла можливо тільки в стаціонарному приміщенні - на кухні, в майстерн...

Складаний ніж -корисний і функціональний інструмент для виконання різної господарської роботи, надійний помічник мисливця, рибалки, любителя походів і експедицій. Хороші якісні складні ножі не менше надійні, ніж моделі з цільної конструкцією. Використання нескладного ножа без чохла можливо тільки в стаціонарному приміщенні - на кухні, в майстерні. Брати ніж з відкритим лезом на відпочинок, дачу або похід небезпечно. Тому саме ніж, лезо якого можна заховати в чохол, надзвичайно популярний і затребуваний серед покупців, які ведуть домашнє господарства і віддають перевагу активному відпочинку.

Популярність, яку набуває складаний ріжучий інструмент, є пріоритетною для роздрібних продавців. Вони підшукують постачальників хорошого якісного і недорогого товару. Відділи товарів господарсько-побутового призначення, магазини туристичного спорядження, оснащення для риболовлі, полювання часто підшукують постачальника надійних і функціональних складних ножів. Такі закупівлі приносять швидкий прибуток, а хороший і зручний інструмент не залежується на товарних полицях.

 

Вибрати й купити складаний ніж

Велика розмаїтість конструкцій складних ножів давно довело безліч їх незаперечних переваг. Головне, що потрібно, для того, щоб вибрати і купити складений ніж, - розібратися в їх типах і особливостях. Головним фактором при виборі моделі, є вибір замикає механізму (lock). Від нього залежить якість фіксації клинка в складеному вигляді, швидкість відкриття ножа, зручність захоплення рукояті і ступінь безпеки при експлуатації інструментом. Конструкція фіксуючого механізму ділиться на групи:

         Liner lock - лінійний замок, є одним з найпопулярніших і надійних;
         Back lock - характеризується металевою вставкою, яка проходить уздовж всієї рукояті;
         Compression lock - комбінація двох вищезгаданих конструкцій;
         Frame lock - з додатковим захистом пружини від деформацій, зручний для виконання важких робіт;
         Levitator lock - модель з виключно металевої рукояттю і максимально безпечною системою складання;
         Viroblock - лезо фіксується поворотом Больстер;
         Штіфтовий, кнопковий, ригеля, шестерний - моделі відрізняються конструкцією механіки замикаючого пристрою.

Вибираючи складаний ніж, також необхідно звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений клинок, рукоять, накладки і механічні деталі. Важко знайти складні ножі у оптових регіональних продавців, не влаштовує вибір, якість і ціна пропозиції? У цьому випадку за оптовою купівлею слід звернутися до продавців інтернет-магазинів.

Кращі складні ножі в компанії ЛМАР: ціна/якість, відгуки
Оптова компанія ЛМАР пропонує кращі складні ножі власного виробництва. Ми виготовляємо господарський інструмент всіх позицій на сучасному високотехнологічному обладнанні і використовуємо матеріали найвищої якості. Завдяки власному виробництву, ми можемо запропонувати своїм оптовим покупцям саму конкурентну ціну на товар і надати спеціальні послуги для отримання знижок постійним клієнтам.

Надійні, безпечні і недорогі доладні ножі, купити які можна в нашому інтернет магазині відрізняються високою якістю, виконані відповідно до вимог безпеки і вітчизняних стандартів. Кожен виріб має сертифікати відповідності. Складаний ніж ЛМАР ™ - це гарантія якості, безпеки і надійності, про що говорять відгуки наших покупців.

Складні ножі оптом в Чернівцях, Луцьку, Одесі та Києві/Україна

Компанія-виробник ЛМАР пропонують своїм оптовим покупцям не тільки гарантовано якісну продукцію з актуальних ринковими цінами, а й сервісні послуги найвищого рівня. Комплекс додаткових пропозицій дозволяє створити найпривабливіші умови для тривалого і вигідного співробітництва:

         Великий асортимент товару по найпопулярнішим позиціях і групах;
         Консультації професійного фахівця при оформленні замовлення з можливістю скорочення витрат при покупці;
         Індивідуальний підхід до кожного клієнта, спеціальна бонусна програма для постійних покупців;
         Швидка обробка замовлення, своєчасне виконання умов договору;
         Відправка товару в Чернівці, Луцьк, Одесу, Суми, Києві та інших регіонів України найзручнішим замовнику видом транспорту.
Для тих, хто хоче купити складаний ніж ЛМАР ™ оптом і мати більше інформації, можна скористатися контактними телефонами, замовити зворотний дзвінок або вивчити відгуки наших покупців на сайті фірмового магазину.

Докладніше