Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Склорізи Товарів у наявності: 4

  Показані 1 - 4 із 4 пунктів
  Показані 1 - 4 із 4 пунктів
  Склорізи

  Склоріз- невеликий, але потрібний помічник. Склоріз не входить в список обов'язкових інструментів в кожному будинку, але іноді бувають ситуації, коли без нього не впоратися. Якщо ви хочете купити склоріз, то швидше за все зіткнулися з проблемою вибору. Потрібно знати на що звертати увагу і де який тип застосовується. Не хвилюйтеся, ми розповімо ...

  Склоріз- невеликий, але потрібний помічник. Склоріз не входить в список обов'язкових інструментів в кожному будинку, але іноді бувають ситуації, коли без нього не впоратися. Якщо ви хочете купити склоріз, то швидше за все зіткнулися з проблемою вибору. Потрібно знати на що звертати увагу і де який тип застосовується. Не хвилюйтеся, ми розповімо в подробицях, а після можете придбати необхідний Вам склоріз в нашому магазині. Де можна застосувати наші склорізи:

  • різання скла;
  • робота з тонкою плиткою;

  обробка місця на плитці (склі) перед свердлінням;

  Для максимальної реалізації цього інструменту в дії варто правильно вибрати категорію. Також на цей фактор впливають умови експлуатації і ваш професійний навик.

  Інструкція, ціни і відгуки на інструменти

  • Інструкція складається спочатку в правильній покупці. Визначаємося який матеріал ми будемо різати, його товщина, фактура та інше. А після дивись, що нам пропонує ринок. Він готовий представити таке обладнання:

  -алмазний склоріз;
  -роликовий склоріз;
  -масляний склоріз.

  Найпоширеніший тип - алмазний. Популярність пов'язана з простою технологією виробництва, і в слідстві, з низькою ринковою вартістю. Конструкція складається з ручки і наконечника, в якому розташований алмазний камінь. Такий склоріз з'явився на ринку більше 50 років тому і не втратив позиції до сих пір. В основному застосовується в побуті для нескладних завдань.

  Роликовий тип, як зрозуміло з назви, має ролики, які і використовують для різання полотна. Ріжучі частини виготовляються з вольфраму і кобальту. Він призначений для експлуатації з товстими полотнами, які часто туплять алмазний склоріз. Варто відзначити, що при затопленні ролики їх можна поміняти вручну, витративши на це не більше 15 хвилин.

  Новою технологією на цьому ринку є уявні склорізи. Чимось нагадує роликовий тип, але технологію доповнює мастило, яка автоматично додається при роботі. Так руху виходять більш плавними, що істотно збільшує зручність. Також тертя між ріжучим елементом і полотном істотно зменшується, що збільшує довговічність. Відмінно підійде для роботи з тонким склом або іншим типом полотна невеликої товщини.

  Ціна на склорізи

  Ціни в нашому інтернет-магазині істотно нижче ринкових і це пов'язано з кількома факторами. По-перше, ми постійно вивчаємо ринок і конкурентів, що дозволяє нам відстежувати техніці і вчасно змінювати ціни. По-друге, ми маємо приватне виробництво, наша продукція позбавлена ​​націнки від посередника. Такий фактор допомагає забезпечити покупця інструментами першого сорту. Ми самостійно контролюємо весь процес виробництва і відповідаємо заявленим характеристикам і якісними показниками.

  Купити масляний склоріз в Одесі, Херсоні Запоріжжя / Україна

  Ви можете придбати будь-який інструмент, в тому числі і масляний склоріз, в будь-якому місті України. Ми знаходимося на даному ринку вже більше 10 років і весь цей час співпрацюємо з основними службами доставки нашої країни. Такий привілей забезпечує швидкі терміни доставки, а також підвищену гарантію їх цілісності.

  Ми налаштовані на зручність для покупця, тому працюємо двома способами: передоплата чи післяплата (заборона на видачу). Чи не хочете переплачувати на післяплата, добре, працює по передоплаті. Але в перша співпраця важко буде нам повністю довіриться, тому можете вибрати і заборона на видачу. Як тільки прийде товар, оглянь його, зіставте з накладними і, якщо все в порядку оплачуйте і забирайте.

  Докладніше