Информация

Все для дачі Товарів у наявності: 10

Підкатегорії

 • Обприскувачі

  Садові обприскувачі. Проблеми, пов'язані з покупкою цієї категорії товарів

  В останній час високоякісний садовий розпилювач може зробити все можливе у світі. Він актуальний для боротьби з садовими шкідниками та бурянами. У більшості садівників подібні проблеми. Давайте разом розглянемо деякі з найкращих садових розпилювачів, які збережуть ваші квіти, фрукти та овочі.

  Рюкзак-розпилювач

  Цей тип оприскувача ідеально підходить для тих, у кого артрит. Чимало таких оприскувачів мають систему насоса з ручкою. З ним, правда, важко попасти під листя дерев. Для спільного розпилення великих садів - це один з кращих варіантів.

  Ручний розпилювач

  Ручні оприскувачі звичайно мають два порти; один для шлангу, а інший для рішення. Натисніть нижній порт і вставте шланг у порт ззаду. Подключивши, зіжміть спусковой крючок, попередньо використовуючи суміш розчину та води.

  Колесний розпилювач

  Такий легко транспортирується з місця на місце, ідеально підходять для людини, у якої артрит або проблеми зі спиною.

  На що звертаємо увагу, вибираючи садовий розпилювач

  У процесі покупки хозтоварів оптом, актуальний виробник. Приділіть увагу сертифікатам якості. Таким чином ви дійсно не купите подідробку. Приділіть увагу матеріалу, з якого виготовлено товар.

  Купити садовий обприскувач високої якості: технічна характеристика, додаткова інформація, загальний опис товару

  Обприскувачі відрізняються наступною технічною характеристикою. Це:

  • обсяг (у літражах);
  • довжина шлангу (м);
  • максимальна напруга;
  • матеріал виготовлення;
  • вага;
  • вид;
  • спосіб транспортування;
  • дальность, радіус розспилювання;
  • ефективність, активна експлуатація;
  •  висока зносостійкість;
  • висока якість;
  •  низька вартість.

  Матерыал, з якого виготовлена телескопычна нержавыюча трубка - нержавыюча сталь.

  Пропонуємо садовий розпилювач за дуже низькою ціною.

  Садові оприскувачі. Магазин товарів для дому: відгуки та ціна

  Наша компанія пропонує великий асортимент товару, який постійно оновлюється і збільшується. У сегменті реалізації садових оприскувачів вона займає провідну позицію.

  Щиро вдячні Вам за те, що Ви з нами співпрацюєте!

  Садові обприскувачі оптом від виробника: низька вартість у межах Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Харкова, Запоріжжя, а також по всіх інших регіонах України

  Умови співпраці з нами взаємовигідні. Ми, як компания, працюємо не лише з оптовиками, але й юридичними та фізичними особами. У наявності у нас дуже багато скромних бюджетних моделей.

  Що стосується сроків доставки, вони самі найкоротші. Ціни на продукцію оптимальні. Зверніть увагу, що вони вас приємно здивують.

   

   

 • Поливальні шланги

  Шланг для поливу. Проблеми, пов'язані з покупкою цієї категорії товарів

  Шланг для поливу - це садовий шланг, функцыональне призначення якого - полив рослин. Звернемо увагу, що поливати власний сад – це досить приэмне заняття для багатьох людей, а також частина відпочинку.

  Існує декілька варіантів дизайну шлангу для зрошення, що призначені для задоволення різноманітних потреб. Сьогодні величезна кількість садових магазинів забезпечує своїх споживачів різними різновидами цієї категорії товарів. Особливо актуальний поливний шланг з насадками.

  Особливості шлангів для поливу. На що звертаємо увагу, купуючи цей товар

  Кожен шланг для поливу має свої особливості. Вони заключаются у наступному:

  Довжина. Шланги для поливу повинні бути максимально довгими, щоб садівники мали можливість дістатися до усіх куточків свого саду, теплиці або городу. У великому саду довжина – це важливий фактор, тому що рослини в дальних вуликах саду можуть постраждати, якщо шланг не достатньо довгий і більше не має можливості їх поливати.

  Поливочные шланги повинні бути дуже гнучкі, міцні конструкції. Вони дозволяють шлангу підтримувати екстремальну температуру. Тому не дивно, що багато людей прагнуть залишити свої наливні шланги на вулиці.

  Пласмаса - це звичайний матеріал для виготовлення поливних шлангів. Вона міцна та гнучка. Деякі компанії виготовляють плетені шланги, які ще більш міцні, хоча вони надто дорого коштують. Особливим попитом користується перфорирований шланг для поливу. Він призначений для використання в якості дощу. При цьому садівник укладає шланг у квітник, а потім перевертає його так, щоб вода плавно стекала через шланг до рослин. Якщо полив очний шланг плоскатий, він має тенденцію не так часто ломатися. Окрім того, його можна згорнути, щоб зручно зберігати.

  Велика кількість шлангів для поливаня має установки з насадками. Садівники орошують землю, встановлюючи різні шлангові головки, контролюючи таким чином потоки та розподіл води. Шланги для поливання можуть бути обладнані прінцювальниками, що дозволяють садівнику поливати більшу площу саду. Такі мають у наявності спрінчер. Інші прилади імітують дощ. З'єднуючись з мінеральними добривами, вони у такий спосіб харчують рослини, поливають сад.

  В ідеалі, покористувавшись шлангом для поливу, бажано згорнути. Добре було б, якби він знаходився в тіні, а сонячне світло не пошкодило корпус шлангу. Катушки для зберігання шлангів, призначені для прокатки садово-городніх шлангів, можна придбати у садово-паркових магазинах. Актуально використовувати прості крючки та петлі, на які можна повісити згорнутий шланг. Перевага наявності катушки - можливість чітко згорнути шланг, не формуючи перегиби і вигини, в той час як наявність петлі,має тенденцію сприяти згибанию і розтиску шлангу з плином часу.

  В процесі покупки поливкових шлангів оптом, актуальний виробник. Каждому покупцю бажано ознайомитися з сертифікатами якості. У такому разі людина не купить підробки.

  Придбати шланг для поливу високої якості: технічна характеристика, додаткова інформація, загальне опис товару

  Кожен шланг для поливу відрізняється технічною характеристикою. Це

  • довжина шлангу (м);
  • максимальна робоча напруга;
  • матеріал, з якого він виготовлений;
  • вага;
  • еластичність;
  • практичний дизайн;
  • інтенсивне, досить потужне розпилення;
  • висока якість;
  • комплектація (сполучувач для шлангу, адаптер для крану, пістолет для поливання);
  • ключова особливість (довговічність, морозостійкість).

  Препонуємо поливний шланг за доступною для наших покупців ціною.

  Поливний шланг. Магазин товарів для дому: відгуки та ціна

  Наша компанія пропонує великий асортимент товару, який постійно оновлюється та збільшується. У сегменті реалізації шлангів для поливу ційкатегорії товару належить позиція, що лідирує.

  Щиро вдячні за плідну співпрацю.

  Шланги для поливу оптом від виробника: низька вартість у межах Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Харькова, Запоріжжя, а також по всіх інших регіонах України

  Ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці. Працюємо з оптовиками, юридичними та фізичними особами. У наявності маємо дуже багато скромних бюджетних моделей.

  Сроки поставки  найкороткіші. Ціни на продукцію досить оптимальні. Вони вас приємно здивують.

  Упаковка якісна. Доставка налагоджена.

 • Ленты брезентовые

  Брезентова/бавовняна стрічка. Інтернет-магазин Lmar : вибираємо кращий товар для підрядників. Суть проблем, які цілком вірогідні в ході вибору цієї категорії товару

  Інтернет-магазин Lmar цікавий тим, що пропонує в асортименті товари для дачі і будинку.

  Категорією товару, яку ми зараз пропонуємо, є брезентова/бавовняна стрічка. Ми є тією компанією в Україні, яку постійно вибирають покупці, оскільки наша продукція є якісною і брезентова або бавовняна стрічка не виключення. Наші стрічкові ремені виготовлені з високоякісного полотна на сучасних верстатах, а процес каландрування, складання і вулканізації використовується для забезпечення остаточної обробки. Технологія виробництва і стандарти дотримані. В наявності сертифікат якості.

  Інтернет - магазин “Lmar” про переваги і недоліки стрічки транспортної бавовняної або як її вибрати самостійно

  Раніше як купити ремінну бавовняну(брезентову) стрічку, вивчіть її сферу застосування, переваги та зверніть увагу на недоліки.

  Така стрічка застосовується у наступних галузях:

  • виробництво кінної збруї;
  • виробництво поводка для тварин;
  • транспортування і перенесення вантажу;
  • господарські цілі(сумки, ремені);
  • військова справа;
  • спорядження туристичного характеру;
  • спортивні зали, не виключення і спортивні жилети.

  Відмітні характеристики бавовняної(брезентовою) стрічки - ширина довжина стрічки. У разі непогоди, вона не відразу промокає. На дотик стрічка щільна, виготовлена з товстої пряжі, просякнута водотривким і противогнилистим складом. Її недолік в тому, що на дотик відчувається нерівність ниток, іноді скручені пасма, що збільшує об'єм стрічки.

  Особливості брезентової/бавовняної стрічки від компанії “Lmar” 

  Опираючись на наш багатий досвід у данній галузв, ми пропонуємо широкий асортимент стрічок з брезенту і бавовняної тканини. Запропонована стрічка виготовлена з використанням високоякісної сировини. Ми закуповуємо ці стрічкові стрічки від відомих постачальників ринку, що забезпечують високі стандарти якості продукту. Виготовляється така стрічка під керівництвом спритних професіоналів.

  Пропонуючи широкий асортимент брезентових/бавовняних стрічок, широко затребуваних багатьма галузями, ми стверджуємо, що наші стрічкові ремені:

  • довговічні;
  • стійкі до несприятливих умов;
  • забезпечують високу продуктивність;
  • прості в налаштуваннях.

  Ми пропонуємо брезентові стрічки в різних індивідуальних варіантах для наших клієнтів на вибір. Користуйтеся стрічковими ременями у власних цілях, купуючи їх у нас по доступним цінам.

  Цінова політика на брезентові/бавовняні стрічки від інтернет-магазину “Lmar”

  Зацікавило питання про вартість брезентових/бавовняних стрічок, тоді зверніть увагу на наш прайс-лист. Ми пропонуємо недорого купити бавовняну і брезентову стрічки в інтернет-магазині “Lmar”.

  Пропонуємо оптові поставки. Ціна Вас приємно здивує.

  Зберігаємо ми свій товар на особистих складах компанії, бавовняна і брезентова стрічки не виключення.

  Зацікавилися товаром, тоді визначитеся зі способом його доставки. Він сьогодні різний.

  Інтернет-магазин “Lmar” реалізує свої замовлення через наступні служби доставки :

  • “Автолюкс”;
  • “Ін Тайм”;
  • “Нова Пошта”;
  • “Делівери”;
  • “Міст Експрес”.
 • Решітки для барбекю
Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Все для дачі

Господарські товари: все для дачі. Ціни та відгуки. Проблеми, пов'язані з купівлею цих товарів

Ми пропонуємо господарські товари для дачі оптом. Економте гроші та дорогоцінний час, купуючи обприскувачі, поливальні шланги, насоси в інтернет-магазині Imar.com.ua оптом. Наш сайт створювався для того, щоб привнести свіжий контент у домашній побут, м...

Господарські товари: все для дачі. Ціни та відгуки. Проблеми, пов'язані з купівлею цих товарів

Ми пропонуємо господарські товари для дачі оптом. Економте гроші та дорогоцінний час, купуючи обприскувачі, поливальні шланги, насоси в інтернет-магазині Imar.com.ua оптом. Наш сайт створювався для того, щоб привнести свіжий контент у домашній побут, максимально приділити увагу тенденціям домашнього способу життя, дозволяючи споживачам безпосередньо підключится до брендыв та компаній. Відвідувачі інтернет-магазину Imar.com.ua знайдуть привабливі зразки, підказки, домашні ідеї та інформацію про нові продукти від галузевих експертів, блогерів, постачальників.

Оптові бази господарських товарів, Україна. На що звертаємо увагу, вибираючи товар господарського спрямування

Прийняли рішення купити оптом господарські товари, звертаємо увагу на виробника. Цікавимося сертифікатами якості, щоб не купити підробку. Приділяємо увагу матеріалу, з якого виготовлений товар. Пропонуємо вигідну покупку за супер ціною.

Переваги покупки господарських товарів від виробника оптом

Пропонуємо господарські товари оптом за доступною ціною. Самостійно порівнюйте вартість товарів побуту з іншими компаніями, які теж реалізують таку продукцію.

Перевагою компанії прийнято вважати:

 • співпрацю з успішними і великими виробниками з усіх куточків світу;
 • співпрацю з новими торговими марками світових брендів;
 • наявність величезного асортименту господарчих товарів;
 • якісний товар, без підробок;
 • систему заохочень оптових покупців;
 • зручний спосіб оплати;
 • доставку товару.


Господарські товари. Магазин товарів для будинку: відгуки і ціна

Немає необхідності платити повну ціну, коли ви можете знайти предмети домашнього побуту, необхідні для вашого будинку по максимально доступному курсу. Ми вигідно працюємо з великими і серйозними споживачами. З нами будете співпрацювати довго, оскільки стратегія продажів нашої компанії розроблена з акцентом на клієнта. Ціна на товар низька, для оптовиків діє система знижок, тому покупець має змогу заощадити. В результаті, він залишає позитивний відгук про наш товар, співпрацюючи з нами як з постачальником.

Щиро вдячні Вам за те, що Ви з нами співпрацюєте!

Купити оптом господарські товари від виробника за низькою вартістю на території Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Харкова, Запоріжжя, а також по всіх інших регіонах України

Купити господарські товари оптом набагато дешевше. Щоб це зрозуміти, зверніть увагу на оптовий прайс-лист господарські товари Україна. Вас здивує не лише асортимент товару, а й оптова на нього ціна, тому замовляємо те, що нам необхідно по дому у компанії - постачальника.

У регіони тимчасової окупації (півострів Крим, Донецька, а також Луганська області) поставку товару зараз не здійснюємо.

Спосіб доставки:

 • Нова Пошта;
 • Делівері;
 • Автолюкс;
 • Ін Тайм;
 • Міст Експрес.
Докладніше