Паяльники, припої Товарів у наявності: 52

Показані 1 - 52 із 52 пунктів
Показані 1 - 52 із 52 пунктів
Паяльники, припої

Паяльник і як правильно його вибрати. Паяльник є основним інструментом для пайки і аналогів не має. Тому якщо ви хочете пов'язати з цим своє захоплення і професію, необхідно знати, як правильно вибрати дане обладнання і знати область його застосування.

Паяльник допоможе вам в таких процесах:

пайка проводів;
лужіння;
створення плат;
ремонт техніки;
Р...

Паяльник і як правильно його вибрати. Паяльник є основним інструментом для пайки і аналогів не має. Тому якщо ви хочете пов'язати з цим своє захоплення і професію, необхідно знати, як правильно вибрати дане обладнання і знати область його застосування.

Паяльник допоможе вам в таких процесах:

пайка проводів;
лужіння;
створення плат;
ремонт техніки;
Ремонт пластикових труб і виробів.
Максимальна реалізація всіх перспектив буде тільки якщо паяльник купити правильний. А для цього необхідно володіти певними знаннями щодо його характеристик.

Паяльник і потужність нагрівального елементу

Перший параметр, на якому варто зупинитися. Він визначає спектр впливу, які плати можна буде паяти і товщину пластика. Всі інструменти до 10 Вт підходять для ремонту мобільних телефонів або планшетів, для всієї техніки, де плати тонкі і невеликі. Часто у такого паяльника невелике жало, що дозволяє працювати у вузьких місцях.

Обладнання з модність в межах 20-40 Вт є універсальним. Їм можна паяти не тільки більш серйозні схеми, а й пластмасові вироби. Якщо вам потрібен паяльник для пластикових труб, то ця потужність буде оптимальною для побутового застосування.

Параметр рівні в 100 Вт вже більш серйозне обладнання. Відмінно підійде для пайки або лужіння трифазного дроти, великих конденсаторів на платі або товстої пластмаси. Універсальним його не назвеш, з товстим жалом незручно працювати на маленьких платах.

Тип жала

Цій частині варто віддати належну увагу, від неї багато що залежить. Такі параметри як швидкість і рівномірність прогріву важливі при роботі з паяльником. Якщо ви новачок, то не варто брати жало з важких металів, у вас не вийде відчувати інструмент і виконати якісно задуману роботу.

Останнім часом на ринку стали популярні паяльники для пластикових труб з керамічним наконечником. Він швидко нагрівається, а головне його достоїнство - стійкість до корозії. При роботі з пластиком ви не помітите прилипання і інших незручних моментів. Стійкість безпосередньо впливає на довговічність інструменту. З використанням кераміки термін експлуатації вимірюється десятками років.

додаткові аксесуари

Якщо ви знайомі з паяльниками виробництва СРСР, то повинні пам'ятати, що вони взагалі нічим не обладнані. Сучасні моделі набагато зручніше з доповненням аксесуарів. Наявність контролю температури істотно спрощує роботу новачкам, які не знають сплавів і їх особливостей. Таким чином досягаються ідеальні результати вже після перших робіт.

Важливим є індикатор роботи. Принцип простий - при нагріванні до певної температури він засвітиться або згасне, залежить від типу. Установка неймовірно проста, але приносить багато користі. Так істотно зменшується ймовірність травми при роботі.

Купити паяльник: електричний, газовий для пластикових труб в Вінниці, Тернополі та Івано-Франківську/Україна

Робота по всій Україні для нас не в новинку. Ми давно співпрацюємо з основними службами доставки такими як: Нова пошта, Інтаум, Делівері. Купуйте будь-який наш товар в будь-якому місті, і він буде відправлений Вам в день замовлення. Таким чином в найкоротші терміни ви отримуєте якісний і дешевий товар, не виходячи з дому.

Ми працюємо в зручному для всіх режимі: передоплата і післяплата. Таким чином можна убезпечити себе, якщо ви сумніваєтеся в відправленому товару, а якщо вас переповнює впевненість і немає бажання платити за післяплата, то передоплата - це ваш вибір.

Ціна на електротовари

Зрозуміло, що ніхто не хоче переплачувати навіть за якісний товар. Тому наша цінова політика найбільш лояльна по відношенню до покупців. Ретельно вивчаємо будівельний ринок, і надаємо ідеальне співвідношення ціни і якості. Наявність власного виробництва виключає посередництво і спекуляції. Контроль якості повністю під нашим контролем, тому гарантії не є порожніми вигуками. Купуючи товар в інтернет-магазині lmar.com.ua ви отримуєте якісний товар, в найкоротші терміни не виходячи з дому.

Одна особливість, ми працюємо тільки з оптовими покупцями. Невеликий будівельний магазин або велика мережа по всій країні - це наші основні покупці.

Докладніше