Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Садові набори Товарів у наявності: 27

  Показані 1 - 27 із 27 пунктів
  Показані 1 - 27 із 27 пунктів
  Садові набори

  При наявності заміського будинку або звичайною дачі, завжди хочеться мати відмінний сад. Для створення такого ландшафтного різноманіття необхідно багато знань, а головне - правильний інвентар. Саме від садових інструментів залежить швидкість роботи, зручність і кінцевий результат. Сучасний ринок пропонує десятки різноманітних аксесуарів, які від...

  При наявності заміського будинку або звичайною дачі, завжди хочеться мати відмінний сад. Для створення такого ландшафтного різноманіття необхідно багато знань, а головне - правильний інвентар. Саме від садових інструментів залежить швидкість роботи, зручність і кінцевий результат. Сучасний ринок пропонує десятки різноманітних аксесуарів, які відносяться до садового справі. Важко заплутатися в такому достатку пропозицій, тому необхідно чітко знати, що Вам необхідно. Також не варто забувати про якість продукту. Варто розуміти, як вибирати всі інструменти для садових заходів.

  Набір садових інструментів і як його вибрати

  Ідеальний набір садових інструментів - це:

  • лопата;
  • граблі;
  • мотика;
  • вила;

        периферія.

  1. Цей список можна доповнити ще десятком аксесуарів, однак це вже буде не універсальний набір, а вузькоспеціалізований. А тепер розглянемо, на що варто звернути увагу при покупці.
  2. Куплений набір садового інструменту в нашому магазині відрізняється високими якісними характеристиками. Ми не посередники на даному ринку, а має приватне виробництво. Цей фактор дозволяє особисто контролювати не тільки сировинні складові, а й сам процес. Вся продукція має сертифікати якості, які відповідають необхідним параметрам. Кількість браку становить менше 5%, що дає нашим пристосуванням статус першого сорту. Ви можете бути впевнені в наших гарантії.
  3. Купити набір садового інструменту в Одесі, Херсоні та Харкові/Україна
  4. Якщо Ви хочете придбати товар нашого магазину, але в вашому місті немає нашого складу, це не проблема. Протягом 10 років ми активно співпрацюємо з основними службами доставки в Україну (Нова пошта, Делівері, Інтайм).
  5. Лопата чи не найважчий інструмент в технологічному плані, але все ж має певні особливості. Основна проблема в експлуатації, погано загострено і відсутність стійкості до корозії. За весь цей відповідає матеріал і покриття. Якщо садовий інструмент покритий фарбою, яка облущується, довго він вам не прослужить. Це не відноситься і до тонкого аркуша металу, з якого зроблена лопата.
  6. Граблі тут варто визначитися з умовами експлуатації. Залежно від поставлених завдань вам знадобиться: розпушувати землю, прибирати важке і масивне сміття або збирати листя. Тип визначається по довжині зубчиків, відстані між ними і товщині. Товсті і широкі для великого сміття, довгасті з невеликою відстанню -листя.
  7. Мотика відмінності лише в розмірі робочої частини, тут все залежить від вас. Будете обробляти великі площі з великою відстанню між грядок - беріть мотику 30-40 см. Далі за логікою, невеликі кущики, 10-15 сантиметрів.
  8. Вила такий садовий інструмент використовується всього в 2-х випадках: викорчьовка пеньків і перенесення компосту/сіна. Для розкопок використовуйте масивні вила з товстими прутами, вони довго тупляться і здатні витримати великий тиск. Для сіна підійде більш легкі моделі, так як з ними можна працювати тривалий час.
  9. Відгуки та ціни на садовий набір
  10. Ціни на всі товари завжди відповідають дійсності. Команда інтернет-магазину lmar.com.ua уважно стежить за змінами на ринку і використовує лояльну цінову політику. Низька вартість виправдовується відсутністю посередництва і оптовими продажами. Магазин співпрацює тільки з оптовими покупцями. Якщо у вас будівельна мережу або невеликий модуль на ринку, Ви буде в захваті від знайомства з нами.

  Якщо ознайомитеся з відгуками, то відразу зрозумієте, що партнерські відносини з нашим магазином істотно збільшать вашу прибуток в найкоротші терміни.

  Докладніше