Информация

Біти та пильні полотна для лобзиків Товарів у наявності: 67

на сторінку
Показані 1 - 66 із 67 пунктів
Показані 1 - 66 із 67 пунктів
Біти та пильні полотна для лобзиків

Біти і пилки для лобзиків по металу/дереву

Чи знайомі з викруткою? Упевнений, що Ви знаєте, як важко вкручувати саморіз в непідготовлений матеріал, а якщо їх не один десяток, про це займе багато часу. Тому без біт і лобзика не обійтися. Але і тут є проблема, потрібно точно знати, як правильно вибрати цей продукт, нудно знати всі особливості і пр...

Біти і пилки для лобзиків по металу/дереву

Чи знайомі з викруткою? Упевнений, що Ви знаєте, як важко вкручувати саморіз в непідготовлений матеріал, а якщо їх не один десяток, про це займе багато часу. Тому без біт і лобзика не обійтися. Але і тут є проблема, потрібно точно знати, як правильно вибрати цей продукт, нудно знати всі особливості і при покупці. Також чітко розуміти де і який біт слід застосувати, тільки так ви будете працювати швидко і комфортно.

У нашому магазині ви можете придбати:

  • біти для лобзика;
  • пилки для лобзика;
  • насадки на біти;
  • магнітні подовжувачі;
  • Щоб точно визначитися, що вам необхідно варто зважити всі можливості, достоїнства і недоліки різних типів інструментів.

Купити набір біт і пилок для лобізіка

Розмір хреста. Всі насадки маркуються номерами від 1 до 4, чим він більший, тим більший розмір хреста. І той стоїть чітко розуміти, яким саморізи ви будете закручувати. Наприклад, №1 використовується з саморізами 2.5-3 мм, які не є універсальними або часто використовуваними. А ось з №2 ситуація інша, такий тип біт відмінно підходить як ля саморізів по металу, так і по дереву. Його хрест має відносно універсальні розміри, тому і може використовуватися в широкому спектрі.

Якщо у вас умови експлуатації досить агресивні, то варто придбати біт з покриттям нітриту титану (Tin). Підвищена стійкість до різного виду агресорам в середовищі, і підвищеного тиску, і температур. Його легко впізнати за золотистому або світло-жовтого кольору.

Для ремонту побутової техніки або автомобіля звичайні насадки не підійдуть, в цьому випадком використовуйте зірочки. Найкраще відразу купувати набір, при покупці поштучно потрібно точно знати розмір, а без досвіду його підібрати не вийти. Не забувайте, що вони можуть бути внутрішніми і зовнішніми, для різних типів болтів і саморізів. Також є особлива модель double-pin, це узкоспеціалізірованни насадка, яка використовується в японської техніки і автомобілях.

Пилки для лобзиків

Багато в чому вибір пилки залежить від матеріалу і потужності лобзика. Найпоширенішим типом є розведені. Технологія запобігає, перегрів пилки за рахунок чого збільшується час роботи. Також вона здатна працювати з матеріалу середньої щільності. Однак акуратною таку роботу не назвеш, вона більше кришить, ніж спилює.

Для більш філігранних робіт використовують хвилеподібні пилки для лобзиків. Форма і розмір пилок дозволяють робити плавні рухи, які як ножем розрізають полотно. Але використовувати з щільною деревиною, а тим більше з металом не вийти.

Ціна, відгуки в витратних інструментах

Ми завжди уважно стежимо за зміною цін на ринку. Тому завжди пропонуємо покупцеві найнижчу вартість. Це ціна забезпечена наявністю особистого виробництва, а значить і відсутністю посередників. Також цей факт дозволяє повністю контролювати не тільки якість сировинних матеріалів, а й виробничу частину. Таким чином ми можемо давати гарантію на всю продукцію, представлену в магазині. Також це підтверджує документація з сертифікатами і статус першого сорту (кількість браку менш 5%).

Враховуйте, що ми працюємо тільки з оптовими покупцями. Цінова політика нижче ринкової, тому роздрібна торгівля в нашій справі не вигідна. Ми працюємо з будь-яким бізнесом, і з великими будівельними магазинами, і з модулями на ринку. За десятирічний досвід у нас з'явилися десятки постійних клієнтів. Уже після першого співробітництва ви зрозумієте наскільки ми допоможемо вам збільшити вашу прибуток.

Купити біти і пилки для лобзиків в Херсоні, Миколаєві та Черкасах/Україна

Ми активно співпрацюємо зі службами доставки України, такими як: Делівері, Інтайм та Нова пошта. Якщо ви турбуєтеся за доставку, ми працюємо через післяплата (Нова Пошта) або заборона на видачу (Інтайм). Таким способом ви забезпечите себе на випадок, помилки доставки. При наявності питань ви завжди можете зв'язатися з нами по будь-яких каналах зв'язку, зазначеним на сайті. Кваліфікований працівник відповість на всі ваші запитання. Також залишайте свої дані в спеціальній формі, і ми зв'яжемося в найближчий зручний для Вас час.

Докладніше