Електричні плити і холодильники Товарів у наявності: 13

Показані 1 - 13 із 13 пунктів
Показані 1 - 13 із 13 пунктів
Електричні плити і холодильники

Електрична плита і кип'ятильник - помічники в скрутну хвилину Не завжди є можливість розмістити повноцінну газову грубку в кухні. У невеликих квартирах не багато місця віддається під кухню, тому розмістити повноцінний агрегат не вийде. Возити собою електрочайник, якщо ви часто їздите по відрядження, жахливо незручно, а ось попити чай або каву хо...

Електрична плита і кип'ятильник - помічники в скрутну хвилину Не завжди є можливість розмістити повноцінну газову грубку в кухні. У невеликих квартирах не багато місця віддається під кухню, тому розмістити повноцінний агрегат не вийде. Возити собою електрочайник, якщо ви часто їздите по відрядження, жахливо незручно, а ось попити чай або каву хочеться завжди. Також не забуваємо проблему приготування. Без грубки це просто неможливо, а харчуватися в кафе або їжею швидкого приготування не завжди дешево і корисно для здоров'я. У підсумку відсутність нагрівального елементу загрожує серйозними проблемами, які можна вирішити одним простим способом.

Купити електричні плити і кип'ятильники оптом

Для вирішення першої проблеми відмінно підійде невелика електроплита, а з другої задачі впорається кип'ятильник. Вони мають невеликі габарити, тому легко можна брати з собою в подорож. Їх вартість щодо альтернативних продуктів неймовірно мала. ККД такого обладнання сягає показника в 99%. За фактом, електроплита або кип'ятильник є універсальними пристроями, які практично не мають недоліків, але є і у них є свої особливості. Щоб не заплутатися в достатку пропозицій, які пропонує сучасний ринок, потрібно знати на що звернути увагу.

Переваги покупки в нашому магазині:

-Висока якість.
-Низька вартість.
-Гарантія.
-Великий асортимент товарів.
Інтернет-магазин lmar.com.ua володіє широким розмаїттям даної продукції. Серед електроплит: HotPlate 1010B, 2020B. Серед кип'ятильників: Москва 0.5 кВт, 1.2 кВт, 1.5 кВт, 2 кВт. Вся продукція відрізняється високим якість і довговічністю.

Правильна оцінка перед покупкою електроплити

Для правильного вибору пристрою, який прослужить Вам довго і з повною самовіддачею, необхідно бути знайомим з основними характеристиками. Для початку зверніть увагу на сам нагрівальний елемент він може бути: спіральним або чавунним. Перший тип неймовірно легкий і має високу практичність, пучку з чавунними пластинами просто так не перенесеш. На нашому сайті представлені відмінні моделі зі спіральними тенами високої якості (HotPlate 1010B, 2020B). Блискавична швидкість нагріву і тривалий час стримування тепла.

Другий параметр - потужність. Чим вона більше, тим швидше буде нагріватися поверхню, але тут є й інша сторона медалі. Висока потужність вимагає багато електроенергії. Для побутових цілей підходять 500-700 Вт моделі, але пристрій на 1 кВт істотно Вас порадує.

Ціна і відгуки по електротовари

Наш сайт створений для максимального комфортного користування покупцем. У нашому інтернет-магазині присутня технологія порівняння цін за категоріями. Якщо Ви хочете вибрати декілька товарів, які Вам сподобалися, але не знаєте який вибрати, натисніть кнопку порівняти. Так ви наочно будете бачити різницю і прийміть зважене рішення.

Ми виставляємо саму низьку ціну, щодо конкурентів, на всю продукцію. Це пов'язано з тим, що ми маємо власне виробництво кожного товару. Ніякого посередництва, націнок або спекуляцій. Ми є першими власниками всіх представлених позицій і можемо ручатися за якість кожного. Якщо ви ознайомитеся з відгуками, то зрозумієте, що ми підтверджуємо слова діями і надаємо клієнтам той рівень якості товарів та послуг, який необхідний.

Купити електричні плити і кип'ятильники оптом в Луцьку, Рівному чи Житомирі/Україна

Ви можете придбати електричну плитку або інший товар в будь-якому місті України. Співпраця з Новою поштою, Делівері та Інтаймом протягом 5 років, довели процес доставки та ідеалу. Відправлення вашого товару відбувається в день замовлення, а вже через пару діб (максимум) він у Вас в місті. Ми гарантуємо якість доставленого товару, тому працює не тільки по передоплаті, але і по накладеному платежу, так ви можете не турбується за своїм засоби.

Якщо Вас цікавить додаткова інформація, наші фахівці проконсультуються Вас по будь-якому питанню. Є два шляхи зв'язатися з нами: зателефонувати за вказаним на сайті, телефону, написати в скайпі або на пошту, або ми можемо зв'язатися з Вами у зручний час, якщо ви залишите контакти в спеціальній формі.

Докладніше