Лампочки для холодильника Є 1товар.

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Лампочки для холодильника

Довговічна лампочка для холодильника - проблема на сучасному ринку. Важко уявити собі сучасний будинок, в якому немає холодильника. Попит на них і на складові елементи величезний. Однак це не означає, що покупці будуть купувати неякісний товар. Сучасна проблема інтернет-магазинів - безвідповідальність. Всі кричать про гарантії, які не можуть під...

Довговічна лампочка для холодильника - проблема на сучасному ринку. Важко уявити собі сучасний будинок, в якому немає холодильника. Попит на них і на складові елементи величезний. Однак це не означає, що покупці будуть купувати неякісний товар. Сучасна проблема інтернет-магазинів - безвідповідальність. Всі кричать про гарантії, які не можуть підтвердити ні документами, ні діями. Лампочка в холодильнику хоч і невеликий елемент, але досить важливий. За своєю технологією вона дещо відрізняється від джерел світла в люстрі, так як вона повинна часто включатися і вимикаються і витримувати низькі температури. Всі звикли до довговічності таких пристроїв в десятки років, але багато постачальників вирішили змінити цей стереотип своїм неякісним товаром.

Купуємо лампочки для холодильника на lmar.com.ua

Наш інтернет-магазин має ряд переваг порівняно з конкурентами:

 • найнижчі ціни на ринку;
 • підтверджене якість;
 • висока швидкість доставки; індивідуальний підхід до кожного замовника.

Якщо брати саме лампочки для холодильника, то і вони мають серйозні переваги: ​​матеріали, які стійкі до низьких температур, перепадів напруги і фізичному впливу.

Вашій увазі представлений широкий модельний ряд, в якому є пристрої різного типу і потужності; наша продукція підходить для будь-якого холодильника, будь-яка куплена у нас лампочка в холодильник атлант, самуснг, норд або Lg ідеально підійдете.

 • Сертифікати та документи, які підтверджують рівень якості - все це має кожна наша продукція. Така продукція суттєво збільшить кількість Ваших покупців, адже ви їм даєте відмінний продукт за низькою ціною. Після цього клієнтська база буде збільшуватися щомісяця в геометричній прогресії.
 • Будьте впевнені, все лампочки для холодильника, які ми виставляємо на сайт пройшли перевірку не тільки в лабораторії, а й часом. Показник браку  в нашому виробництві менше 5%, така цифра допомогла заслужити статус першого сорту в Україні на всі товари в магазині.
 • Доступні ціни та гарантії на лампи в нашому магазині
 • Наша ціна найнижча на ринку і коли ми це говоримо, ми не жартуємо. Справа в тому, що ми маємо власне виробництво всієї продукції, представленої на сайті. За фактом ви купуєте все з перших рук. Ніякої націнки від посередника, спекуляції та іншого негативу. Ми даємо власні гарантії на покупку, так як ми і є завод виробник.
 • Для більшої зручності на сайті існує функція порівняння товарів. Виберіть всі товари, які Вам необходні і натисніть кнопку «порівняти». Зручна таблиця з описом і цінами допоможе Вам вибрати оптимальний товар.
 • Така ціна виправдовується типом нашої співпраці - тільки оптові покупці. В описі кожного товару вказано обов'язкове кількість, яке необхідно придбати. Однак, ми завжди ведемо індивідуальну розмову з кожним покупцем, тому це правило не є суворим. Наприклад, ви хочете придбати різні товари на суму 50 $, не проблема, зв'яжіться з менеджером, і він проведе консультацію, а до того ж оформити замовлення.
 • Купити (вибрати) лампочки для холодильників оптом в Дніпропетровську, Запоріжжі та Херсоні/Україна
 • Мережа магазину працює по всій території країни. Десятирічні співпраці з кур'єрськими службами Нова пошта, Інтайм і Делівері, дозволило довести до ідеалу не тільки терміни доставки, а й якість. Купуючи товар на сайті, ваше замовлення відправляється в Ваше місто вже в цей день. Співпраця проходить двома шляхами: передоплата і післяплата. Ви самі робите вибір.

Також ми відрізняємося миттєвим рішенням проблем з доставкою. Наприклад, ви отримали бракований товар або його погано довезли, не проблема. Ми відразу ж повернемо Вам гроші або відправимо іншу партію за на рахунок. Ніякої паперової тяганини або багатогодинних розмов з менеджером. Просто, швидко і якісно.

Докладніше