Оплата:

Для всіх замовлень, зроблених на нашому сайті, оплата може бути зроблена таким способом:

  • Готівкою кур'єру при доставці товару
  • Безготівковим банківським переказом по квитанції в будь-якому відділенні банку
  • Банківським переказом з Вашого рахунку на розрахунковий рахунок нашої організації по виставленому рахунку
  • Оплата кредитними картами.
  • Оплата в будь-якому терміналі оплати.
  • Накладений платіж (оплата при отриманні)Якщо Вам зручно оплатити на картку ПриватБанку, ми висилаємо реквізити нашої картки для оплати


Доставка

Господарські товари та інструменти їх вартість доставки в Україну. Доставка госптоварів, інструментів, електоротоваров, замків, мультиметров, термометрів, ліхтариків, які Ви вибрали в інтернет-магазині Лмар здійснюється транспортними компаніями ( "Автолюкс", "Нова пошта", "Інтайм", "Делівері")


Спосіб доставки Ви можете вибрати самостійно в момент оформлення замовлення. При оформленні, програма доставки автоматично розраховує стомость доставки в обраний Вами регіон. На стадії оформлення Ви можете самостійно змінити спосіб доставки і оплати.
Після підтвердження вами замовлення, щоб змінити спосіб доставки і оплати потрібно зв'язатися з нами за телефоном або по електронній пошті.

Обмін товару або грошове відшкодування:

Ви можете відмовитися від поставленого нами товару, у випадку, якщо доставлений товар не відповідає тому, що ви замовляли і товар може бути повернутий безпосередньо в момент доставки. Товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному упакуванні із супроводжуючими посилку документами і заявою на повернення грошових коштів.

Відправка товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і відправляються через UPS з відстеженням розташування посилки і відвантаження без обов'язкової підпису. При виборі доставки через UPS Extra з обов'язковим підписом, з Вас буде потребувати додаткової оплати. Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами. Незалежно від обраного Вами способу оплати, Ви зможете відслідковувати стан Вашого замовлення онлайн.

Вартість доставки включає в себе витрати на обробку, упаковку і поштові витрати.

Витрати на обробку фіксовані, в той час як витрати на транспортування можуть варіюватися в залежності від ваги посилки. Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремих замовлення і доставка буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми подбаємо про збереження крихких вантажів.

Коробки оптимального розміру і з хорошим кровно захисту.

Якщо у вас є будь-які питання, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом обслуговування

доставка lmar.com.ua