Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Трійники/вилки Товарів у наявності: 13

  Показані 1 - 13 із 13 пунктів
  Показані 1 - 13 із 13 пунктів
  Трійники/вилки

  Купити трійник або правила його вибору часто бувають ситуації, коли розеток в приміщенні недостатньо, в такому випадку необхідно використовувати трійник. Але перед покупкою і використанням, слід його правильно вибрати. Хоч цей пристрій і простий, але має свої характеристики і особливості. Якщо у вас немає необхідних знань, не турбуйтеся, в цій с...

  Купити трійник або правила його вибору часто бувають ситуації, коли розеток в приміщенні недостатньо, в такому випадку необхідно використовувати трійник. Але перед покупкою і використанням, слід його правильно вибрати. Хоч цей пристрій і простий, але має свої характеристики і особливості. Якщо у вас немає необхідних знань, не турбуйтеся, в цій статті ми детально розберемо все по пунктах. Уже після Ви можете придбати необхідний тип трійника у нас в магазині.

  В інтернет-магазині lmar.com.ua - ви можете купити:

  • класичний трійник;
  • з перехідником на євророзетки;
  • вилки, патрон.

  Щоб правильно вибрати ці товари, необхідно чітко знати умови експлуатації, а також розбиратися в маркуванні.

  • Правильно купити трійник для будинку
  • Щоб максимально корисно використовувати дану покупку, варто правильно її підібрати. Звернемо увагу на три параметри: якість корпусу, максимальна потужність, рівень захисту.
  • Корпус
  • Рівень якості корпусу доведеться визначати вручну. Дешеві варіанти виготовляються з низькоякісного пластика. В майбутньому це проявиться як люфти і скрипи. Люфти небезпечні тим, що від температури пластик почне деформуватися і клеми можуть стикнутися, створивши коротке замикання. Хороший корпус - це перший крок до якісного продукту.
  • Пропускна здатність
  • Не забувайте і про пропускну потужність пристрою. Якщо ви купите трійник для вітальні і ввімкнете  в нього пристрої з потужностями по 2 кВт, то метал може не витримати температури і розплавити корпус. Це ж стосується і ізолюючих матеріалів, які просто не витримають напруги. Пропускна здатність залежить від сили струму, тому і маркування пов'язана з цим параметром. Для побутових потреб вистачить трійника 8-10 А, він повністю застрахує вас від можливих пошкоджень. Для заміського будинку або виробництва купить трійник 12-15 А, в такому випадку перевантаження пристрою Вам будуть не страшні.
  • Захист
  • Струм приносить багато користі, але він також і небезпечний для життя. Тому варто подумати про рівень захисту трійника. Всього є два типи захисту: від вологи і від предметів. Якщо ви збираєтеся використовувати даний пристрій тільки в закритих приміщеннях, то про вологий захист можете не турбуватися. Але варто задумати про перспективи, можливо, ви будете брати його з собою на дачу і підключати до нього газонокосарку або інші інструменти. Велика ймовірність, що хоч невеликі бризки, але можуть потрапити. Візьміть середній рівень захисту 2-4, цього цілком вистачить для побутових завдань. Захист 5-8 призначена для занурення в воду або прямого попадання води, такі вимоги необхідні для промислового використання.
  • Тепер що стосується предметів. Це актуально для сімей з дітьми. Сумніваюся, що ви будете самостійно засовувати шпильки в сердечник. Для запобігання таких процесів використовують заглушки. Їх жорсткість і розмір також маркуються цифрами 1-4 розрахований на розмір предмета 2-3,5 мм в діаметрі, для більшого захисту купіть трійник з маркуванням 5-8, на останньому рівні навіть вилку важко буде вставити.
  • Купити вилки
  • Також ви можете придбати у нас на сайті вилки для розеток. Купуйте штепсель з євростандартами і додатковим кільцем, для зручності користування. Також ви можете купити вилку чорного кольору, яка так знайома жителям країн СНД. Таке обладнання розраховане на силу струму в 6А, чого цілком вистачить для стандартних побутових мереж.
  • Купити трійник оптом
  • Наша цінова політика заснована на розумінні покупців. Ніхто не хоче переплачувати навіть за якісний продукт. Наявність власного виробництво нашої продукції дозволяє виставляти саму низьку ціну на рику. Ми самостійно контролюємо всі етапи виробництва починаючи з закупівлі сировини, тому сміливо гарантуємо якість наших товарів. Сертифікати якості доводять високі характеристики також дозволили отримати статус першого сорту в Україні.
  • Ми співпрацюємо тільки з оптовими покупцями, в іншому випадку ми не може надати такі ціни. Середній та малий бізнес, великі будівельні мережі - це наші основні партнери. Уже після першого співробітництва, Ви переконаєтеся наскільки піднімуться ваші продажі.
  • Купити трійник в Києві, Чернігові та Черкасах/Україна

  Ми працюємо по всій території України. Протягом десяти років ми активно співпрацюємо з основними службами доставки (Інтайм, Делівері та Нова пошта). Це дозволило налаштувати систему замовлень, відправки та доставки до ідеального стану. Після замовлення на сайті, Ваша посилка поїде вже в цей день. Купуйте нашу продукцію не виходячи з дому.

  Докладніше