Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Електротовари Товарів у наявності: 5

  Підкатегорії

  • Подовжувачі, перехідники

   Перехідник і подовжувач - корисний помічник у кожному будинку не тільки ви побуті, а й на виробництві багато хто стикався з проблемою, коли розетка знаходиться далеко від електроприладу. Другий варіант - це нестача розеток, коли їх всього 2 в приміщенні і приладів істотно більше. У першому випадку питання вирішується подовжувачем, у другій проблемі рішення схиляється до трійника. Але в будь-якому випадку необхідно знати, як правильно вибрати це обладнання. Чим ми і займемося нижче. Наш інтернет-магазин пропонує: 

   • подовжувачі;
   • трійники;
   • двійники;
   • мережеві фільтри; колодки.
   • І інші супутні товари. Купуючи в нашому магазині, ви виходите на  найвищу якість за низькою ціною.

   Купити подовжувач без помилок

   Сама конструкція і технологія подовжувача дуже проста, її зрозуміє будь-який школяр. Але і в ній є свої нюанси, так як робота зі світлом може бути і корисною, і небезпечною одночасно. Тому не варто до вибору подовжувача відноситься безвідповідально.

   Розмір. Для початку звертаємо увагу на довжину проводу. Вартість цього обладнання зростаючи пропорційна довжині дроту. Тому підберіть оптимальний розмір, щоб не переплачувати за невикористану частину. У побуті оптимальним розміром вважають 2-3,5 метра. Цього цілком вистачає щоб комфортно користуватися по всій довжині кімнати. При необхідності експлуатації в заміському будинку, варто задуматися про покупку 5-15 метрового подовжувача. Часто ділянку досить великий і має багато ландшафтних приладдя за рахунок чого важко прокласти провід безпосередньо.

   Ступінь захисту. Найбільш важливий показник, від цього залежить не тільки безпека Вас і вашої родини, але і підключених пристроїв. Неправильний підбір типу захисту загрожує спалахом проводки і вдома. Для побутового використання підійде протокол IP 20, така перенесення розрахована на використання всередині приміщення без пилу і підвищеної вологості. Для більш агресивного оточення використовуйте IP44. Якщо ви купите такий подовжувач, не хвилюйтеся за наявність пилу, вологості і попадання води. Відкритий простір під дощем ніяк не зашкодить такому подовжувача.

   Максимальне навантаження. Перегрів, за яким слід коротке замикання часто трапляється через велику напругу на розтин. У цьому моменті необхідно розрахувати можливі навантаження в майбутньому. В середньому в побуті використовують подовжувачі 2-3 квт. Таких параметрів вистачає «з головою». Якщо ви будете експлуатувати пристрій на дачі, використовуючи: газонокосарку, балкарку, електронний камін та інше обладнання, то такої потужності може не вистачити. КРАЩЕ 7-10 кВт купувати, такої провідний потужності цілком вистачить.

   Купити трійник хороший і довговічний
   Цей пристрій досить простий і має не так багато параметрів. Зверніть увагу на матеріал. Корпус завжди виконується з пластика, але його якість буває різний. Відмінність полягає в температурах. У трійника низької якості неможливо підключити пристрій з потужністю 1,5 кВт більше. Він почне сильно нагріватися, деформувати і в підсумку відбудеться коротке замикання, яке може пошкодити пристрої, щиток або проводку. Зверніть увагу на діаметр вилки, чим він товстіший, тим краще. Великий діаметр здатний проводити високу напругу без наслідків. Стисніть і потрусіть пристрій, не повинно бути ніяких тріску або люфтів. При їх наявності відмовтеся від покупки.
   Ціна, якість і співробітництво
   Наш магазин має найнижчі ціни на ринку, а також високі показники якість, що заслужили статус першого сорту в Україні. Ми маємо власне виробництво, на якому створюються всі представлені товари в нашому магазині. Самостійний контроль якості сировинних матеріалів і технологічного процесу дозволяє нам давати справжні гарантії. З урахуванням цього фактора, ми є першим постачальником на ринок, тому позбавлені націнки посередників і комісій. Постійний моніторинг ринку дозволяє нам виставляти конкурентну ціну.

    Наші клієнти - будівельні магазини з мережею по всій країні, середній і малий бізнес. Ми працюємо тільки з оптовими покупцями, кількість опту написано в описі кожного товару.
   Купити перехідник подовжувач в Ужгороді, Чернівцях та Івано-Франківську/УКРАЇНА

    Купуйте наші товари, не виходячи з дому. Десятирічну співпрацю зі службами доставками: Нова пошта, Делівері та Інтайм, дозволило нам добитися ідеальних показників в доставці нашої продукції. Практично миттєва доставка замовлення у ваше місто. Якщо ви замовте щось в нашому магазині, посилка буде відправлена ​​в цей же день. Вам не потрібно виходити і вдома, замовте послугу кур'єра додому. Так ви істотно економите власний час і сили.

  • Клемники, шини

   Якісне з'єднання проводів - це велика проблема, яка впливає на безпеку користувача. Висока напруга, небезпечна для життя, якщо не приділити належну увагу правильному з'єднанню.  Клемники спеціально створені для правильного і простого з'єднання проводів. Однак, їх класифікація досить розгорнута, тому для правильного вибору необхідно мати основні теоретичні знання.

   Наш магазин пропонує такі типи:  1) клеммники на 3А; 2) клеммники на 5А; 3) шини для з'єднання;

   В залежності від моделі їх можна використовувати в: 1) з'єднаннях техніки; 2) з'єднаннях у побутовій проводці; 3) оформленні виробничої проводки; спектр такого пристосування неймовірно широкий, тому його можна застосовувати взагалі в будь- яке з'єднання провода.

   Які бувають клемники для проводки

   Сучасний ринок наповнений різноманітністю моделей цього устаткування. Щоб не заплутатися в цьому достатку, чітко розумійте де і як його застосовують. Якщо у вас немає таких знань, і ви хочете клеммники для з'єднання проводів купити, не турбуйтеся, зараз все розберемо докладно.

   Найпоширенішим типом є, гвинтові. Популярність їм забезпечила проста технологічна частина і низька вартість. Корпус виконано з пластика, а сердечник з латуні або міді. Ці матеріалу має неймовірну довговічність і стійкості до корозії і температурі. Також матеріали має найменший опір, за рахунок чого немає втрати напруги. Важливий момент в виробничих сферах. В осерді знаходиться гвинт, який щільно затискає дроти. Максимальна сила струму визначається товщиною металу, середнім показником є ​​3 ампера, для побутових потрібні цього вистачає. Для більш серйозних навантажень використовують 5-10-15 ампер. Варто враховувати і недоліки. Основним є - використання алюмінієвих проводів, які часто зустрічаються в будівлях часів СРСР. При нагріванні алюміній стає м'яким і може вискочити з клемника. Уважно розраховуйте силу стиснення, щоб не відламати провід, а й безпечно затиснути.

   Клемники самозажімні

   Самозажимні клемники - більш сучасний варіант. Корпус також виконаний з пластика, але вищої якості. Основна відмінність в технології, наявність пластинкових пружин, які самостійно затискають провід. За допомогою такого клемника для електропроводки просто працювати, час установки в десятки разів менше. Вам не потрібні ніякі інструменти або спеціальні знання, все інтуїтивно зрозуміло. Повна сумісність з алюмінієвими проводами або мідними.  До недоліків варто віднести невелику силу затиску. Якщо дроти будуть під тиском або є можливість, що їх хтось зачепить, то найімовірніше вони випадуть з затиску. При постійних вібраціях затискна сила падає. Через кілька років доведеться її замінювати.

   Ціни на клемники для з'єднання проводів

    Цінова політика нашого інтернет-магазину проста - ніяких націнок і спекуляцій. Ми уважно стежимо за змінами і стрибками на рику, тому намагаємося давати найменшу ціну нашим покупцям. Ми маємо приватне виробництво всіх інструментів і товарів, які представлені на сайті. За фактом, ми і є перші «господарі» даного продукту, тому ніяких націнок посередників та інших комісій. Всі продукти відповідають заявленим якісним характеристиками. Ми особисто стежимо за сировинними матеріалами, які використовуються в процесі виробництва, а також за технологічною частиною. Таким чином наш покупець отримує якісний товар за низькою ціною.  Варто згадати, що ми займаємося тільки оптовими поставками. Невеликий модуль на рику або велика мережа будівельних магазинів по всій країні - це наші клієнти. Ми робимо максимально зручні умови співпраці для кожного. Індивідуальний підхід і консультація, основи нашої роботи.

   Купити клеммники WAGO в Херсоні, Запоріжжі та Дніпропетровську/Україна

   Ви можете придбати будь-який товар в нашому магазині, в тому числі і клемники ваго, перебуваючи в будь-якому місті України. Ми вже довгий час співпрацюємо зі службами доставки нашої країни: Новою Поштою, Делівері та Інтайм. Процес замовлення відправки і доставки налагоджений до ідеального стану. Після вашого замовлення посилка відправляється в цей же день. Ми співпрацюємо з передоплатою і накладеному платежу. Вибирайте зручний для Вас спосіб, швидкість і якість доставки від цього ніяк не залежить.

  • Трійники/вилки

   Купити трійник або правила його вибору часто бувають ситуації, коли розеток в приміщенні недостатньо, в такому випадку необхідно використовувати трійник. Але перед покупкою і використанням, слід його правильно вибрати. Хоч цей пристрій і простий, але має свої характеристики і особливості. Якщо у вас немає необхідних знань, не турбуйтеся, в цій статті ми детально розберемо все по пунктах. Уже після Ви можете придбати необхідний тип трійника у нас в магазині.

   В інтернет-магазині lmar.com.ua - ви можете купити:

   • класичний трійник;
   • з перехідником на євророзетки;
   • вилки, патрон.

   Щоб правильно вибрати ці товари, необхідно чітко знати умови експлуатації, а також розбиратися в маркуванні.

   • Правильно купити трійник для будинку
   • Щоб максимально корисно використовувати дану покупку, варто правильно її підібрати. Звернемо увагу на три параметри: якість корпусу, максимальна потужність, рівень захисту.
   • Корпус
   • Рівень якості корпусу доведеться визначати вручну. Дешеві варіанти виготовляються з низькоякісного пластика. В майбутньому це проявиться як люфти і скрипи. Люфти небезпечні тим, що від температури пластик почне деформуватися і клеми можуть стикнутися, створивши коротке замикання. Хороший корпус - це перший крок до якісного продукту.
   • Пропускна здатність
   • Не забувайте і про пропускну потужність пристрою. Якщо ви купите трійник для вітальні і ввімкнете  в нього пристрої з потужностями по 2 кВт, то метал може не витримати температури і розплавити корпус. Це ж стосується і ізолюючих матеріалів, які просто не витримають напруги. Пропускна здатність залежить від сили струму, тому і маркування пов'язана з цим параметром. Для побутових потреб вистачить трійника 8-10 А, він повністю застрахує вас від можливих пошкоджень. Для заміського будинку або виробництва купить трійник 12-15 А, в такому випадку перевантаження пристрою Вам будуть не страшні.
   • Захист
   • Струм приносить багато користі, але він також і небезпечний для життя. Тому варто подумати про рівень захисту трійника. Всього є два типи захисту: від вологи і від предметів. Якщо ви збираєтеся використовувати даний пристрій тільки в закритих приміщеннях, то про вологий захист можете не турбуватися. Але варто задумати про перспективи, можливо, ви будете брати його з собою на дачу і підключати до нього газонокосарку або інші інструменти. Велика ймовірність, що хоч невеликі бризки, але можуть потрапити. Візьміть середній рівень захисту 2-4, цього цілком вистачить для побутових завдань. Захист 5-8 призначена для занурення в воду або прямого попадання води, такі вимоги необхідні для промислового використання.
   • Тепер що стосується предметів. Це актуально для сімей з дітьми. Сумніваюся, що ви будете самостійно засовувати шпильки в сердечник. Для запобігання таких процесів використовують заглушки. Їх жорсткість і розмір також маркуються цифрами 1-4 розрахований на розмір предмета 2-3,5 мм в діаметрі, для більшого захисту купіть трійник з маркуванням 5-8, на останньому рівні навіть вилку важко буде вставити.
   • Купити вилки
   • Також ви можете придбати у нас на сайті вилки для розеток. Купуйте штепсель з євростандартами і додатковим кільцем, для зручності користування. Також ви можете купити вилку чорного кольору, яка так знайома жителям країн СНД. Таке обладнання розраховане на силу струму в 6А, чого цілком вистачить для стандартних побутових мереж.
   • Купити трійник оптом
   • Наша цінова політика заснована на розумінні покупців. Ніхто не хоче переплачувати навіть за якісний продукт. Наявність власного виробництво нашої продукції дозволяє виставляти саму низьку ціну на рику. Ми самостійно контролюємо всі етапи виробництва починаючи з закупівлі сировини, тому сміливо гарантуємо якість наших товарів. Сертифікати якості доводять високі характеристики також дозволили отримати статус першого сорту в Україні.
   • Ми співпрацюємо тільки з оптовими покупцями, в іншому випадку ми не може надати такі ціни. Середній та малий бізнес, великі будівельні мережі - це наші основні партнери. Уже після першого співробітництва, Ви переконаєтеся наскільки піднімуться ваші продажі.
   • Купити трійник в Києві, Чернігові та Черкасах/Україна

   Ми працюємо по всій території України. Протягом десяти років ми активно співпрацюємо з основними службами доставки (Інтайм, Делівері та Нова пошта). Це дозволило налаштувати систему замовлень, відправки та доставки до ідеального стану. Після замовлення на сайті, Ваша посилка поїде вже в цей день. Купуйте нашу продукцію не виходячи з дому.

  • Батарейки

   Не багато можуть похвалитися знаннями в сфері звичайних батарейок. На перший погляд маленька деталь практично крихітних розмірів дуже цінна в повсякденному житті і при правильній експлуатації приносить виключно тільки користь. Ми давно вже звикли купувати батарейки оптом додому, бо так вигідніше і в момент, коли її катастрофічно не вистачає, всього за кілька секунд її можна замінити на нову. Для чого використовують батарейки. Батарейки є постійним джерелом напруги, без якого просто неможливе існування портативних і самостійних приладів. Але мало знати про існування «пальчикових» і «мізинчикових» представниках, є ще багато різних варіантів не менше ефективних, а в деяких випадках навіть більш необхідних. Найчастіше батарейки можна зустріти в годинах, дистанційних пультах, телефонах, фотоапаратах, ліхтариках та багато іншого, в загальному в тому, чим щоденно користується середньостатистична людина. Тому оптом батарейки вигідніше купувати поширених видів. Найчастіше на слух і в побуті використовують «пальчикові» батарейки, а прозвали їх так згідно з розміром, який насправді наближений до розміру пальця. Бувають вони лужні та сольові. Перші краще вставляти в прилади, що вимагають великої заряду, наприклад, фотоапарати, ліхтарі. Другі більш слабкі і частіше можна зустріти в годинах, пультах. «Мізинчикові» працюють за тим же принципом, тільки мають більш менші розміри, тому й використовуються в маленьких пристроях. Дуже рідко можна зустріти «крону», вона менш популярна і схожа на звичайну пальчиковую батарейку, тільки розмір трохи відрізняється. Найчастіше зустрічається в мікронаушнік. Батарейки у вигляді барилець видали схожі на «пальчикові», тільки мають більший розмір. Найчастіше використовуються в магнітофонах, приймачах, ліхтарях і інших побутових приладах. Якщо пристроями користуватися кожен день, тоді краще купувати батарейки оптом лужного типу. Існує окремий вид плоских батарейок, в народі званих «таблетками». Їх використовують в наручних годинниках, деяких іграшках, брелках. Висновки Дізнавшись деякі особливості та різновиди, замовити або купити батарейки оптом в нашому інтернет-магазині стане набагато простіше і легше. Серед великої різноманітності перед покупкою потрібно грамотно оцінити потреби і вибрати найоптимальніший варіант. Якісні оптом батарейки не тільки будуть відмінно виконувати свою роботу, а й будуть повністю безпечними для вашого здоров'я.

  • Тени

   Купити тен правильно

   Правильно обраний тен може істотно змінити вашу думку навіть безпосередньо про  водонагрівачі. Тому правильна покупка може в корені змінити ситуацію. Щоб правильно вибрати цей елемент, потрібні певні теоретичні знання про його типах і характеристиках. Не турбуйтеся, якщо у вас немає таких знань, в цій статті ми це виправимо.

   На нашому сайті ви можете купити:

   • тен для бойлера;
   • тен для чайника;

   тен для плити.

   Для повної реалізації потенціалу даної обладнання, стоїть зіставити всі його параметри, тип нагріву, достоїнства і недоліки.

   • Як вибрати і купити тен
   • Для плити
   • Електричний нагрівальний елемент використовується в електроплитках. Наш асортимент складається з: білого або чорного тена, а також спіралі для плити. Вони мають однакову потужність, якої цілком вистачить для побутового використання.
   • Для бойлера
   • Для початку визначаємося з типами: сухий або мокрий. У кожного з них є переваги і недоліки, ми їх зважимо, і ви прийміть рішення.
   • Мокрий
   • Яскравим прикладом такого обладнання в нашому магазині є тен для бойлера Арістон, з різними потужностями: 1.2, 1.5, 2, 2.5, 3 кВт. Також такі пристосування використовуються в чайниках. Для цього типу у нас є продукція: тен Tefal, золотий або хромовий.
   • Цей тип має безпосередній контакт з водою, чим і заслужив таку назву. Він знаходиться всередині бойлера і своїм «тілом» нагріває воду. Складається він з цільної мідної трубки, яка часто вигинається в спіральну форму. Всередині трубка заповнена магнієвим оксидом або піском з кварцу. Другий варіант прогрівається повільніше, але і температуру тримає довше. Наповнювач нагріває ніхромовий дріт, яка практично не має опору.
   • При покупці звертаємо на тип кріплення: фланцевий  або гайковий. Перший тип проводиться литим, тому у Вас буде позбавлена ​​можливість його почистити. Гайковий набагато простіше зняти очистити або замінити. Перед тим як купити тен для бойлера перевірте наявність анодного кріплення, часто це буває гайка, але в деяких моделях використовують звичайну різьбу.
   • До переваг варто віднести швидке нагрівання води. За 1 годину роботи він здатний нагріти 80 л води до температури в 50 градусів. Вартість самого елемента відносна низька, тому, з його заміною, проблем не виникне. Простота установки, яка не вимагає особливих знань, досить досвід з викруткою і гайковим ключем.
   • Але прямий контакт з водою приносить і недоліки. З урахуванням якості води в наших будинках, термін служби тена знаходиться в межах 1-2 роки. Уже в перші тижні почнуть з'являтися оксидні і корозійні плівки на днище нагрівального елементу. У випадку з фланцевим варіантом все в рази прискорюється і якщо гайковий можна почистити, то перший доведеться міняти повністю.
   • Сухий
   • Як зрозуміло з назви він не має контакту з водою, тобто закритий тип нагріву. В такому випадку йдуть всі проблеми, пов'язані з корозією матеріалів. Нагрівальний елемент має силікатну клітку, зі 100% стійкістю до вологи. Між кліткою і водою знаходиться кожух, який і є основою для передачі температури. Такий продукт з'явився порівняно недавно на ринку, але вже отримав величезну популярність.
   • Простота в обслуговуванні, перше позитивне якість такої моделі. Його можна демонтувати і замінити самостійно за лічені хвилини, за рахунок зручного кріплення. Термін експлуатації вимірюється десятками років, при правильному догляді. При поломці немає необхідності купувати новий, він без праці ремонтується в найкоротші терміни і за мінімальною вартістю. З точки зору економічності йому немає рівних, так як ККД досягає 99%.
   • Недолік всього один - унікальність. Його доводиться виготовляти особисто під кожну модель бойлера, тому його не зустрінеш в магазинах. Ремонт також залежить від виробника, адже його доведеться обслуговувати тільки у нього.
   • Ціни на тен в магазині lmar.com.ua
   • Пильне спостереження за ринком допомагає нам виставляти найнижчі ціни на нашу продукцію. Якщо ви хочете купити тен для чайника, нижче ціни, ніж в нашому магазині ви не знайдете. Це пов'язано з тим, що ми не є посередникам, тому немає ніяких націнок. Ми маємо власне виробництво всієї продукції, представленої на сайті. Особистий контроль за сировинним матеріалом і виробничим процесом, дозволяє нам давати справжні гарантії. Вся продукція пройшла необхідні випробування і має сертифікати якості. З урахуванням шлюбу менше 5%, товари в нашому інтернет-магазині заслужили статус першого сорту в Україні.
   • Наша співпраця сконцентровано на оптового покупця. Великі магазини будівельних інструментів, середній або малий бізнес. Ви будете раді нашій співпраці. Уже після першої операції Ви зрозумієте, наскільки зросте Ваша прибуток з нашим товаром.
   • Купити тен в Харкові, Полтаві та Сумах/Україна
   • Місто кортом буде зроблено замовлення не важливий. Ви можете придбати наш товар, не виходячи з дому. Протягом 10 років, ми активно співпрацюємо з компаніями доставки: Нова пошта, Делівері та Інтайм. За цей час процес відправки та доставки доведений до ідеалу. Після того, як ви замовили товар, посилка буде відправлена ​​в цей же лінь. Якщо не хочете йти за нею на склад, маєте право замовити доставку на будинок.

   Ми співпрацюємо з передоплатою і накладеному платежу. Терміни і якість товару не залежить від типу співпраці, вибирайте те, що зручно Вам.

  • Пневмоінструмент

   Особливості пневмоінструменту

   Пневматичні інструменти має досить великий потенціал, проте багато покупців на ринку і нові користувачі подібного обладнання частіше вибирають електричні аналогії з причини того, що не розуміють всієї особливості такої категорії інструментів.

   Давайте більш докладніше розберемо чому ж пневматичний інструмент може порадувати як рядового користувача, так і професіонала. Детальніше розглянемо класифікації такого інструменту як пневматична дрель і чи варто вона взагалі вашої уваги.

   Різноманітність пневматичного інструменту

   Пневматична технологія досить давно використовується у виробництві і побутових випадку, але з кожним роком число користувачів зростає і популярність зростає. Основним конкурентом є електрична, однак відставання не такі великі. Для порівняння необхідно порівняти всі пропозиції ринку: пневматична, електрична та гідравлічна.

   Останній тип здійснює свою роботу за рахунок тиск рідини. Такий товар дуже зручний для роботи, і має високу довговічність, але натомість має таку недоліком як висока ціна відносно аналогів, яка може бути вище на 20-30%.

   Електричний інструмент мобільний і не вимагає тиску із зовні, що істотно збільшує область застосування. Але разом з цим і обмежує її в місцях з підвищеною вологістю.

   Пневматичний же інструмент має низьку вартість і подібну гідравлічному типу довговічність. Такий тип є оптимальною покупкою як для окремих випадків, так і у виробничій сфері. За рахунок цього популярність пневматичного інструменту зростає з кожним місяцем.

   Також варто відзначити ще один тип інструменту - коловорот. Це механічна дриль, яка працює за рахунок фізичної роботи рук людини. Однак її вже не випускають, так як вона є неймовірно застарілою моделлю, тому вибирати доведеться з трьох перерахованих вище варіантів.

   Купити пневматичну дриль в залежності від спеціалізації

   Залежно від типу роботи такий інструмент ділитися на: кутова, торцева, пряма.

   Кутова, як можна зрозуміти з назви має Г-подібну форму і пістолетний корпус. Така специфікація призначена для важкодоступних місць або для роботи разом з обмеженим простором. Є універсальною, але найчастіше використовується в меблевій промисловості. Патрон має кілька насадок для імітації викрутки, фігурної і плоскої. Залежно від моделі вона може бути обладнані додатковою бічною рукояткою для поліпшення комфорту використання.

   Прямий тип має форму класичної дрилі і відрізняється лише невеликими розмірами, за рахунок чого її зручно переносити і використовувати. Торцева відрізняється обов'язковим наявність додаткової ручки і збільшеним кількість оборотів, для роботи з щільними матеріалами.

   При виборі виробника найкраще розглядати європейські компанії, але іноді і азіатський ринок може похвалитися якістю, проте досить рідко. Всі без винятку західні бренди знаходяться на ринку виробництва пневматичних інструментів мінімум 50 років.

   Купити пневматичний інструмент в Харкові, Києві, Хмельницькому, Рівному, Одесі, Миколаєві, Запоріжжі та Вінниці / Україна

   Ви можете купити пневматичний інструмент в нашому інтернет-магазині витративши всього 5 хвилин часу і не відходячи від комп'ютера або планшета. Ми працюємо з усіма кур'єрськими компаніями України, такими як: Нова пошта, Делівері, Інтайм, Автолюкс. Доставка за 2-4 дня в залежності від обсягу і населеного пункту. Оплата післяплатою або по передоплаті.

  • витяжні вентилятори

   Витяжний вентилятор - корисна покупка для вашої ванної. Нікого не здивуєш підвищеною вологістю у ванній кімнаті. Таке агресивне середовище серйозно зменшує довговічність матеріалів з яких вона складається. Підвищена вологість і перепади температур можуть деформувати пластик, який часто використовується для облицювання стелі. Стіни прикрашають плиткою, волога на неї не впливає, але це не стосується затірки, яка знаходиться між плитами. Вона починає тріскатися й обсипатися. Також шанс появи грибків і плісняви, в умовах високої температури і вологості зростає в десятки разів. Налаштування правильної вентиляції - запорука довговічності матеріалу і здоров'я Вашої сім'ї.

   Для вирішення даної проблеми необхідно правильно вибрати витяжний вентилятор. Для цього необхідно чітко орієнтуватися в основних характеристиках і відмінності. Чітко уявляти, як і де різних тип можна застосувати. При наявності таких знань, ви зможете скласти ідеальний тип вентилятора, який вам необхідний. Якщо у Вас проблеми з вибором даного обладнання, не турбуйтеся, ми Вам в цьому допоможемо.

   Купити витяжний вентилятор високої якості

   Вентилятори представлені в нашому магазині відрізняються:

   -довговічністю серцевого механізму;
   -високою якістю пластика;
   -низькою ціною;
   -різноманітністю моделей (Dospel KHG-100, 120, 150 та інші).
   Область застосування такого обладнання досить обширна це:

   -ванни і туалети в будинку;
   -спортивний зал або басейн;
   -промислові цехи;
   -торгові центри;
   -лікарні та інші установи.
   Вибираємо правильний вентилятор за низькими цінами

   Перед покупкою необхідно звернути увагу на основні характеристики товару. Першим є - діаметр. Він визначає обсяг повітря, які лопасті зможуть видалити з приміщення за одиницю часу. Для невеликої ванної кімнати, з поєднаним санвузлом використовують 100-120 мм. Такого розміру цілком вистачає, щоб видалити весь запах або вологу з кімнати за 3-5 хвилин. Чим більше кімната, тим більше необхідний діаметр. Формулу розрахунку в залежності від квадратури ви можете знайти на сотні сайтах або на онлайн калькуляторах.

   Звертайте увагу на потужність. Відмінності в різних моделях не так велика, якщо у вас невелика кімната або приміщення. Для більшого простору варто уважно поставитися до цієї характеристики. Не завжди виробники пропорційно виробляють діаметр і потужність мотора. Тим самим у виходить пристрій з великим отвором, але швидкість всмоктування маленька. Представлені вентилятори в нашому інтернет-магазині позбавлені цього недоліку.

   Ціни та відгуки на електротовари та витяжні вентилятори

   Інтернет-магазин lmar.com.ua відноситься до тих ресурсів, де цінова політика поважає покупця. Ми надаємо саму низьку ціну на представлену продукцію. Сайт оснащений технологією порівняння цін, що істотно спрощує вибір інструментів або обладнання.

   Низька вартість товарів обумовлена ​​відсутністю посередників. Ми є прямими представниками виробника, тому не накручуємо додаткових комісій. Пряме партнерство з виробництвом дозволяє давати справжні гарантії якості, в яких ми впевнені. Почавши співпрацю з нами Ви отримаєте якісний товар без націнок і спекулятивних цін. Представлена ​​продукція пройшла всі необхідні випробування, перед тим, як потрапити до нас на сайт. Кількість браку менше 5% дозволило заслужити нашим товарам статус першого сорту в Україні.

   Купити витяжні вентилятори оптом в Харкові, Одесі та Києві/Україна

   Наша співпраця сконцентровано на оптових покупців. Нашими клієнтами є великі магазини і оптові підприємці. За десятирічний досвід безліч покупців зрозуміли, що співпраця з нами істотно збільшує їх прибуток уже після першої покупки. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, консультація щодо будь-якого продукту - основи роботи нашого магазину.

   Ви можете здійснювати покупкою в нашому інтернет-магазині в будь-якому місті України. Ми активно працюємо з основними службами доставки. Відразу ж після вашого замовлення на сайті, посилка відправляється до Вас в той же день.

   Оплата здійснюється двома шляхами: передоплата чи післяплата. Все залежить від бажання покупця, на швидкість доставки або якість товару тип співпраці не впливає

  • Електричні плити і холодильники

   Електрична плита і кип'ятильник - помічники в скрутну хвилину Не завжди є можливість розмістити повноцінну газову грубку в кухні. У невеликих квартирах не багато місця віддається під кухню, тому розмістити повноцінний агрегат не вийде. Возити собою електрочайник, якщо ви часто їздите по відрядження, жахливо незручно, а ось попити чай або каву хочеться завжди. Також не забуваємо проблему приготування. Без грубки це просто неможливо, а харчуватися в кафе або їжею швидкого приготування не завжди дешево і корисно для здоров'я. У підсумку відсутність нагрівального елементу загрожує серйозними проблемами, які можна вирішити одним простим способом.

   Купити електричні плити і кип'ятильники оптом

   Для вирішення першої проблеми відмінно підійде невелика електроплита, а з другої задачі впорається кип'ятильник. Вони мають невеликі габарити, тому легко можна брати з собою в подорож. Їх вартість щодо альтернативних продуктів неймовірно мала. ККД такого обладнання сягає показника в 99%. За фактом, електроплита або кип'ятильник є універсальними пристроями, які практично не мають недоліків, але є і у них є свої особливості. Щоб не заплутатися в достатку пропозицій, які пропонує сучасний ринок, потрібно знати на що звернути увагу.

   Переваги покупки в нашому магазині:

   -Висока якість.
   -Низька вартість.
   -Гарантія.
   -Великий асортимент товарів.
   Інтернет-магазин lmar.com.ua володіє широким розмаїттям даної продукції. Серед електроплит: HotPlate 1010B, 2020B. Серед кип'ятильників: Москва 0.5 кВт, 1.2 кВт, 1.5 кВт, 2 кВт. Вся продукція відрізняється високим якість і довговічністю.

   Правильна оцінка перед покупкою електроплити

   Для правильного вибору пристрою, який прослужить Вам довго і з повною самовіддачею, необхідно бути знайомим з основними характеристиками. Для початку зверніть увагу на сам нагрівальний елемент він може бути: спіральним або чавунним. Перший тип неймовірно легкий і має високу практичність, пучку з чавунними пластинами просто так не перенесеш. На нашому сайті представлені відмінні моделі зі спіральними тенами високої якості (HotPlate 1010B, 2020B). Блискавична швидкість нагріву і тривалий час стримування тепла.

   Другий параметр - потужність. Чим вона більше, тим швидше буде нагріватися поверхню, але тут є й інша сторона медалі. Висока потужність вимагає багато електроенергії. Для побутових цілей підходять 500-700 Вт моделі, але пристрій на 1 кВт істотно Вас порадує.

   Ціна і відгуки по електротовари

   Наш сайт створений для максимального комфортного користування покупцем. У нашому інтернет-магазині присутня технологія порівняння цін за категоріями. Якщо Ви хочете вибрати декілька товарів, які Вам сподобалися, але не знаєте який вибрати, натисніть кнопку порівняти. Так ви наочно будете бачити різницю і прийміть зважене рішення.

   Ми виставляємо саму низьку ціну, щодо конкурентів, на всю продукцію. Це пов'язано з тим, що ми маємо власне виробництво кожного товару. Ніякого посередництва, націнок або спекуляцій. Ми є першими власниками всіх представлених позицій і можемо ручатися за якість кожного. Якщо ви ознайомитеся з відгуками, то зрозумієте, що ми підтверджуємо слова діями і надаємо клієнтам той рівень якості товарів та послуг, який необхідний.

   Купити електричні плити і кип'ятильники оптом в Луцьку, Рівному чи Житомирі/Україна

   Ви можете придбати електричну плитку або інший товар в будь-якому місті України. Співпраця з Новою поштою, Делівері та Інтаймом протягом 5 років, довели процес доставки та ідеалу. Відправлення вашого товару відбувається в день замовлення, а вже через пару діб (максимум) він у Вас в місті. Ми гарантуємо якість доставленого товару, тому працює не тільки по передоплаті, але і по накладеному платежу, так ви можете не турбується за своїм засоби.

   Якщо Вас цікавить додаткова інформація, наші фахівці проконсультуються Вас по будь-якому питанню. Є два шляхи зв'язатися з нами: зателефонувати за вказаним на сайті, телефону, написати в скайпі або на пошту, або ми можемо зв'язатися з Вами у зручний час, якщо ви залишите контакти в спеціальній формі.

  • Паяльники, припої

   Паяльник і як правильно його вибрати. Паяльник є основним інструментом для пайки і аналогів не має. Тому якщо ви хочете пов'язати з цим своє захоплення і професію, необхідно знати, як правильно вибрати дане обладнання і знати область його застосування.

   Паяльник допоможе вам в таких процесах:

   пайка проводів;
   лужіння;
   створення плат;
   ремонт техніки;
   Ремонт пластикових труб і виробів.
   Максимальна реалізація всіх перспектив буде тільки якщо паяльник купити правильний. А для цього необхідно володіти певними знаннями щодо його характеристик.

   Паяльник і потужність нагрівального елементу

   Перший параметр, на якому варто зупинитися. Він визначає спектр впливу, які плати можна буде паяти і товщину пластика. Всі інструменти до 10 Вт підходять для ремонту мобільних телефонів або планшетів, для всієї техніки, де плати тонкі і невеликі. Часто у такого паяльника невелике жало, що дозволяє працювати у вузьких місцях.

   Обладнання з модність в межах 20-40 Вт є універсальним. Їм можна паяти не тільки більш серйозні схеми, а й пластмасові вироби. Якщо вам потрібен паяльник для пластикових труб, то ця потужність буде оптимальною для побутового застосування.

   Параметр рівні в 100 Вт вже більш серйозне обладнання. Відмінно підійде для пайки або лужіння трифазного дроти, великих конденсаторів на платі або товстої пластмаси. Універсальним його не назвеш, з товстим жалом незручно працювати на маленьких платах.

   Тип жала

   Цій частині варто віддати належну увагу, від неї багато що залежить. Такі параметри як швидкість і рівномірність прогріву важливі при роботі з паяльником. Якщо ви новачок, то не варто брати жало з важких металів, у вас не вийде відчувати інструмент і виконати якісно задуману роботу.

   Останнім часом на ринку стали популярні паяльники для пластикових труб з керамічним наконечником. Він швидко нагрівається, а головне його достоїнство - стійкість до корозії. При роботі з пластиком ви не помітите прилипання і інших незручних моментів. Стійкість безпосередньо впливає на довговічність інструменту. З використанням кераміки термін експлуатації вимірюється десятками років.

   додаткові аксесуари

   Якщо ви знайомі з паяльниками виробництва СРСР, то повинні пам'ятати, що вони взагалі нічим не обладнані. Сучасні моделі набагато зручніше з доповненням аксесуарів. Наявність контролю температури істотно спрощує роботу новачкам, які не знають сплавів і їх особливостей. Таким чином досягаються ідеальні результати вже після перших робіт.

   Важливим є індикатор роботи. Принцип простий - при нагріванні до певної температури він засвітиться або згасне, залежить від типу. Установка неймовірно проста, але приносить багато користі. Так істотно зменшується ймовірність травми при роботі.

   Купити паяльник: електричний, газовий для пластикових труб в Вінниці, Тернополі та Івано-Франківську/Україна

   Робота по всій Україні для нас не в новинку. Ми давно співпрацюємо з основними службами доставки такими як: Нова пошта, Інтаум, Делівері. Купуйте будь-який наш товар в будь-якому місті, і він буде відправлений Вам в день замовлення. Таким чином в найкоротші терміни ви отримуєте якісний і дешевий товар, не виходячи з дому.

   Ми працюємо в зручному для всіх режимі: передоплата і післяплата. Таким чином можна убезпечити себе, якщо ви сумніваєтеся в відправленому товару, а якщо вас переповнює впевненість і немає бажання платити за післяплата, то передоплата - це ваш вибір.

   Ціна на електротовари

   Зрозуміло, що ніхто не хоче переплачувати навіть за якісний товар. Тому наша цінова політика найбільш лояльна по відношенню до покупців. Ретельно вивчаємо будівельний ринок, і надаємо ідеальне співвідношення ціни і якості. Наявність власного виробництва виключає посередництво і спекуляції. Контроль якості повністю під нашим контролем, тому гарантії не є порожніми вигуками. Купуючи товар в інтернет-магазині lmar.com.ua ви отримуєте якісний товар, в найкоротші терміни не виходячи з дому.

   Одна особливість, ми працюємо тільки з оптовими покупцями. Невеликий будівельний магазин або велика мережа по всій країні - це наші основні покупці.

  • Автомобільні насоси
  Показані 1 - 5 із 5 пунктів
  Показані 1 - 5 із 5 пунктів
  Електротовари

  Проблема якісних і надійних електротоварів. При покупці електротоварів різного типу можна зустріти не одну проблему. Більшість виробників не стежать за якістю продуктів, і в підсумку ви отримуєте подовжувачі, які не витримують напруги або розетку з дешевим і токсичним пластиком. Цінова політика також вносить свої негативні риси, безліч інтернет-...

  Проблема якісних і надійних електротоварів. При покупці електротоварів різного типу можна зустріти не одну проблему. Більшість виробників не стежать за якістю продуктів, і в підсумку ви отримуєте подовжувачі, які не витримують напруги або розетку з дешевим і токсичним пластиком. Цінова політика також вносить свої негативні риси, безліч інтернет-магазинів завищує ціну на товари з-за посередництва або власної примхи. Електротовари - велика категорія, але далеко не у кожного продавця є різноманітність товару, як правильно це 2-3 позиції одного бренду.

  Купити електротовари в магазині lmar.com.ua

  Наш інтернет-магазин має істотні переваги порівняно з конкурентами:

  • низькі ціни;
  • гарантовану якість;
  • широкий асортимент товарів в категорії електротовари; швидка доставка.

  Різноманітність товарів пропонує Вам придбати:

  -подовжувачі та перехідники;

  -клеммники і шини;

  -паяльники і припої;

  -витяжні вентилятори;

  -портативні електроплити і кип'ятильники.

  • Ми прекрасно розуміємо, що для кожного клієнта головною складовою покупки є якість. Всі представлені товари пройшли перевірку в не тільки в лабораторії, а й перевірку часом.
  • Переваги електротоварів нашого магазину
  • Подовжувачі і перехідники виготовляються з високоміцного пластика, який має стійкість до температурних перегрівів і деформацій. Перетин проводів збільшено для запобігання короткого замикання при підвищеній напрузі.
  • Витяжні вентилятори мають великий діаметр отвору і високу потужність, що істотно збільшує їх сферу застосування, як в побуті, так і в виробничих галузях. Серцевий механізм розрахований на довгострокову експлуатацію.
  • Кип'ятильники та електроплити мають широку модельну лінійку. З різноманітними габаритами і вагою. Довговічні якісні матеріали зі стійкістю до агресивного середовища. Величезна різноманітність в потужностях пристрою істотно збільшить споживчий попит.
  • Всі наші товари заслужили статус першого сорту в Україні за свої якісні показники. Брак на заводі становить менше 5%. Якщо ви отримаєте бракований товар, то ми без зайвих питань і паперової тяганини повернемо Ваші гроші або поміняємо на іншу партію. ​​
  • Ціни та відгуки на наші електротовари
  • Незважаючи на всі переваги саме нашої інтернет-магазину, ми ніколи не завищуємо ціни на товари. За рахунок власного виробництва, представлені на сайті вироби позбавлені націнки посередників. Ви в прямому сенсі купуєте з перших рук. У нас є всі необхідні сертифікати якості, оригінальні документи з описом характеристик та інші папери. Нижче ціни, ніж в нашому магазині немає на всій території країни.
  • Кількість позитивних відгуків підтверджує наші слова діями. Всі партнери, які придбали у нас товари не залишилися розчарованими. Уже після першого співробітництва Ви помітите збільшення припливу покупців. Вони будуть розуміти, що товар високої якості за такою ціною можна купити тільки у Вас.
  • Купити оптом електротовари в Харкові, Одесі та Києві/Україна
  • Ми займаємося тільки оптовими продажами, в описі кожного товару написаний мінімальне замовлення за кількістю. Але ми цінуй кожного нашого покупця і готові увійти в ваше становище. Якщо ви хочете придбати кілька товарів, але трохи в меншій кількості - не проблема, зв'яжіться з нами і ми все організуємо без зайвих питань.

  Якщо у Вас залишилися будь-які питання не соромтеся, зв'яжіться з нами по будь-якому зручному каналу зв'язку. Ми завжди йдемо в сторону наших клієнтів, для досягнення довгострокового співробітництва.

  Докладніше