Стрічки сигнальні Товарів у наявності: 3

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Стрічки сигнальні

Стрічка сигнальна. Купити сигнальну стрічку: ціна, відгуки та сертифікат

Стрічка сигнальна має основне призначення - залучити до себе увагу і попередити людину про можливу небезпеку. Нею захищають території, запобігаючи потрапляння сторонніх людей в місця підвищеної небезпеки. Стрічка сигнальна виготовлена з міцного поліетилену, здатного витрима...

Стрічка сигнальна. Купити сигнальну стрічку: ціна, відгуки та сертифікат

Стрічка сигнальна має основне призначення - залучити до себе увагу і попередити людину про можливу небезпеку. Нею захищають території, запобігаючи потрапляння сторонніх людей в місця підвищеної небезпеки. Стрічка сигнальна виготовлена з міцного поліетилену, здатного витримати великі навантаження і деформацію на розрив. Фарба зі спеціальними добавками, нанесена на поверхню стрічки, стійка до атмосферних опадів і стирання, дозволяє  експлуатувати сигнальний пристрій тривалий час.

Стрічка пофарбована в стандартні сигнальні кольори - червоний, оранжевий, жовтий, білий і чорний, які чергуються між собою смугами. Саме «зебровий» принт здатний виділятися на загальному тлі, привертати увагу і попереджати людину, що вона знаходиться на території підвищеної небезпеки, на яку вхід заборонений. Покупець, обираючи сигнальну стрічку, повинен поцікавитися сертифікатом товару, що підтверджує виробництво і технологію виготовлення сигнальних стрічок вимогам ГОСТ і безпеки.

Стрічка сигнальна оптом від Lmar.ua: ціна, відгуки, сертифікат


Наша компанія є виробником сигнальних стрічок і пропонує оптовим покупцям продукцію за конкурентною ціною, забезпечену дозвільними документами, вироблену і сертифіковану відповідно до вимог ГОСТ 3559-75. Наша продукція відрізняється наступними перевагами:
• стрічка виконана з високоміцного поліетилену, стійкого на розрив;
• пристрій має стандартний «зебровий» малюнок і сигнальні кольори, відповідно до вимог безпеки;
• стрічка легко розмотується з бобіни для ідентифікації місця підвищеної небезпеки і може бути швидко демонтована;
• матеріал має стійкість до впливу атмосферних опадів і ультрафіолетового випромінювання.

Купити захисну стрічку ЛМАР оптом можна, знайомлячись з її характеристиками в картотеці товарів і вибравши необхідні сигнальні кольори. При виникненні труднощів, можна попросити пораду кваліфікованого менеджера, а також вивчити відгуки клієнтів, залишені на сайті фірмового магазину Lmar.ua.


 Купити сигнальну стрічку ЛМАР оптом з доставкою в Київ, Львів, Одесу, Дніпропетровськ, Харків/Україна 


У нашому інтернет-магазині можна купити сигнальну стрічку ЛМАР ™ оптом на самих вигідних умовах. Ми пропонуємо якісний сертифікований товар з гарантією і за ціною виробника. У нас можна замовити партію товару в необхідному обсязі і отримати вигідні пропозиції для співпраці. Ми пропонуємо:
• сертифікований високоякісний товар за ціною виробника;
• наявність всіх дозвільних документів на захисні стрічки;
• консультацію, супровід замовлення кваліфікованим менеджером;
• вигідну програму для співпраці для постійних клієнтів;
• доставку товару в Київ, Львів, Одесу, Дніпропетровськ, Харків та інші регіони України будь-яким видом транспорту, зручним покупцеві.

При бажанні отримати консультацію про наш товар, дізнатися більше про його якість або умови співпраці з нашою компанією, користуйтеся телефонами, зазначеними в розділі «контакти» на сайті фірмового інтернет-магазину Lmar.ua.

Докладніше