витяжні вентилятори Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
витяжні вентилятори

Витяжний вентилятор - корисна покупка для вашої ванної. Нікого не здивуєш підвищеною вологістю у ванній кімнаті. Таке агресивне середовище серйозно зменшує довговічність матеріалів з яких вона складається. Підвищена вологість і перепади температур можуть деформувати пластик, який часто використовується для облицювання стелі. Стіни прикрашають пл...

Витяжний вентилятор - корисна покупка для вашої ванної. Нікого не здивуєш підвищеною вологістю у ванній кімнаті. Таке агресивне середовище серйозно зменшує довговічність матеріалів з яких вона складається. Підвищена вологість і перепади температур можуть деформувати пластик, який часто використовується для облицювання стелі. Стіни прикрашають плиткою, волога на неї не впливає, але це не стосується затірки, яка знаходиться між плитами. Вона починає тріскатися й обсипатися. Також шанс появи грибків і плісняви, в умовах високої температури і вологості зростає в десятки разів. Налаштування правильної вентиляції - запорука довговічності матеріалу і здоров'я Вашої сім'ї.

Для вирішення даної проблеми необхідно правильно вибрати витяжний вентилятор. Для цього необхідно чітко орієнтуватися в основних характеристиках і відмінності. Чітко уявляти, як і де різних тип можна застосувати. При наявності таких знань, ви зможете скласти ідеальний тип вентилятора, який вам необхідний. Якщо у Вас проблеми з вибором даного обладнання, не турбуйтеся, ми Вам в цьому допоможемо.

Купити витяжний вентилятор високої якості

Вентилятори представлені в нашому магазині відрізняються:

-довговічністю серцевого механізму;
-високою якістю пластика;
-низькою ціною;
-різноманітністю моделей (Dospel KHG-100, 120, 150 та інші).
Область застосування такого обладнання досить обширна це:

-ванни і туалети в будинку;
-спортивний зал або басейн;
-промислові цехи;
-торгові центри;
-лікарні та інші установи.
Вибираємо правильний вентилятор за низькими цінами

Перед покупкою необхідно звернути увагу на основні характеристики товару. Першим є - діаметр. Він визначає обсяг повітря, які лопасті зможуть видалити з приміщення за одиницю часу. Для невеликої ванної кімнати, з поєднаним санвузлом використовують 100-120 мм. Такого розміру цілком вистачає, щоб видалити весь запах або вологу з кімнати за 3-5 хвилин. Чим більше кімната, тим більше необхідний діаметр. Формулу розрахунку в залежності від квадратури ви можете знайти на сотні сайтах або на онлайн калькуляторах.

Звертайте увагу на потужність. Відмінності в різних моделях не так велика, якщо у вас невелика кімната або приміщення. Для більшого простору варто уважно поставитися до цієї характеристики. Не завжди виробники пропорційно виробляють діаметр і потужність мотора. Тим самим у виходить пристрій з великим отвором, але швидкість всмоктування маленька. Представлені вентилятори в нашому інтернет-магазині позбавлені цього недоліку.

Ціни та відгуки на електротовари та витяжні вентилятори

Інтернет-магазин lmar.com.ua відноситься до тих ресурсів, де цінова політика поважає покупця. Ми надаємо саму низьку ціну на представлену продукцію. Сайт оснащений технологією порівняння цін, що істотно спрощує вибір інструментів або обладнання.

Низька вартість товарів обумовлена ​​відсутністю посередників. Ми є прямими представниками виробника, тому не накручуємо додаткових комісій. Пряме партнерство з виробництвом дозволяє давати справжні гарантії якості, в яких ми впевнені. Почавши співпрацю з нами Ви отримаєте якісний товар без націнок і спекулятивних цін. Представлена ​​продукція пройшла всі необхідні випробування, перед тим, як потрапити до нас на сайт. Кількість браку менше 5% дозволило заслужити нашим товарам статус першого сорту в Україні.

Купити витяжні вентилятори оптом в Харкові, Одесі та Києві/Україна

Наша співпраця сконцентровано на оптових покупців. Нашими клієнтами є великі магазини і оптові підприємці. За десятирічний досвід безліч покупців зрозуміли, що співпраця з нами істотно збільшує їх прибуток уже після першої покупки. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, консультація щодо будь-якого продукту - основи роботи нашого магазину.

Ви можете здійснювати покупкою в нашому інтернет-магазині в будь-якому місті України. Ми активно працюємо з основними службами доставки. Відразу ж після вашого замовлення на сайті, посилка відправляється до Вас в той же день.

Оплата здійснюється двома шляхами: передоплата чи післяплата. Все залежить від бажання покупця, на швидкість доставки або якість товару тип співпраці не впливає

Докладніше