Фум стрічка для газу і води профі Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Фум стрічка для газу і води профі

ФУМ (фторопластовий ущільнюючий матеріал) стрічка - це вид герметизатора, який широко застосовується при монтажі газових, водопровідних мереж і каналізації. Що міститься в складі матеріалу фтор забезпечує ущільнювачу високі характеристики міцності якості, здатність витримувати деформації на розрив, стійкість до механічних і термічних навантажень...

ФУМ (фторопластовий ущільнюючий матеріал) стрічка - це вид герметизатора, який широко застосовується при монтажі газових, водопровідних мереж і каналізації. Що міститься в складі матеріалу фтор забезпечує ущільнювачу високі характеристики міцності якості, здатність витримувати деформації на розрив, стійкість до механічних і термічних навантажень. ФУМ-стрічка функціональна, довговічна, не дивлячись на незначну товщину надзвичайно міцна. Вона не втрачає свої експлуатаційні якості при впливі хімічно агресивного середовища завдяки неактивності до корозійних процесів, стійка до перепадів температури.
ФУМ-стрічка застосовується в якості герметизатора для ущільнення різьбових з'єднань, фланців, нипелей в інженерних мережах, що транспортують газ, холодну і гарячу воду. Залежно від робочого режиму і призначення, герметизатор може мати різні модифікації, ширину, щільність і містити мастило на поверхні.

 Фум стрічка в інтернет-магазині від Lmar.ua оптом: ціна, відмінності, відгуки 


Інтернет-магазин Lmar запрошує оптових покупців придбати якісну і недорогу ФУМ-стрічку на найвигідніших умовах. Ми є виробником будівельних інструментів і витратних матеріалів і можемо запропонувати своїм замовникам найпривабливіші умови для їх придбання. У нашому каталозі покупець може вибрати герметизирующую стрічку, в залежності від її призначення, в різному виконанні:
• фум 1 - для виробництва ущільнення при монтажі трубопроводів промислового призначення, має в складі мастило з вазелінового масла;
• фум 2 - для герметизації систем, що працюють з хімічно активними речовинами;
• фум 3 - застосовується для ущільнення монтованих трубопроводів систем питної води, транспортування медичних і харчових середовищ.
Стрічка з фоторпласта проведена на сучасному обладнанні, сертіфцірована відповідно до т ГОСТ 24222-80, має високі герметизируючі, антикорозійні властивості, функціональна і довговічна. Ми є виробниками та успішно конкуруємо з вітчизняними та зарубіжними компаніями, пропонуючи оптовим покупцям продукцію, ціна якої ідеально відповідає її якості. У нашому каталозі представлена ​​вся технічна інформація про експлуатаційні можливості ФУМ-стрічки, яку можна вивчити, порівняти з аналогами за ціною та принцип роботи даного і вибрати кращу. Про якість нашої герметизуючої стрічки з фторопласту також можна дізнатися з відгуків покупців на сайті фірмового магазину Lmar.ua.


Пропозиція від Lmar.ua: Купити Фум - стрічку оптом від виробника з доставкою в Харків, Дніпропетровськ, Житомир, Миколаїв, Одесу/Україна 


Наша компанія пропонує оптовим замовникам купити фум-стрічку з високими експлуатаційними властивостями за ціною виробника. Нашим покупцям ми пропонуємо найкращі умови для тривалого і вигідного співробітництва:
• сертифіковану, якісну і недорогу фум-стрічку в будь-якому обсязі по самій конкурентною ціною на вітчизняному ринку;
• Великий асортимент будівельних та господарських витратних матеріалів;
• Кваліфікований  супровід замовлення менеджером при виборі товару і формуванні замовлення з можливістю його оптимізації та зменшення витрат;
• Вигідну програму співпраці для постійних клієнтів і оптових покупців;
• Постійна наявність товару на власних складах і своєчасна доставка партії в Харків, Дніпропетровськ, Житомир, Миколаїв, Одесу та інші області України.
При бажанні знати більше про товар або умови співпраці з нашою компанією, користуйтеся контактними телефонами, зазначеними у відповідному розділі сайту, або зробіть заявку на зворотний дзвінок.

Докладніше