Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Клемники, шини Товарів у наявності: 16

  Показані 1 - 16 із 16 пунктів
  Показані 1 - 16 із 16 пунктів
  Клемники, шини

  Якісне з'єднання проводів - це велика проблема, яка впливає на безпеку користувача. Висока напруга, небезпечна для життя, якщо не приділити належну увагу правильному з'єднанню.  Клемники спеціально створені для правильного і простого з'єднання проводів. Однак, їх класифікація досить розгорнута, тому для правильного вибору необхідно мати основні ...

  Якісне з'єднання проводів - це велика проблема, яка впливає на безпеку користувача. Висока напруга, небезпечна для життя, якщо не приділити належну увагу правильному з'єднанню.  Клемники спеціально створені для правильного і простого з'єднання проводів. Однак, їх класифікація досить розгорнута, тому для правильного вибору необхідно мати основні теоретичні знання.

  Наш магазин пропонує такі типи:  1) клеммники на 3А; 2) клеммники на 5А; 3) шини для з'єднання;

  В залежності від моделі їх можна використовувати в: 1) з'єднаннях техніки; 2) з'єднаннях у побутовій проводці; 3) оформленні виробничої проводки; спектр такого пристосування неймовірно широкий, тому його можна застосовувати взагалі в будь- яке з'єднання провода.

  Які бувають клемники для проводки

  Сучасний ринок наповнений різноманітністю моделей цього устаткування. Щоб не заплутатися в цьому достатку, чітко розумійте де і як його застосовують. Якщо у вас немає таких знань, і ви хочете клеммники для з'єднання проводів купити, не турбуйтеся, зараз все розберемо докладно.

  Найпоширенішим типом є, гвинтові. Популярність їм забезпечила проста технологічна частина і низька вартість. Корпус виконано з пластика, а сердечник з латуні або міді. Ці матеріалу має неймовірну довговічність і стійкості до корозії і температурі. Також матеріали має найменший опір, за рахунок чого немає втрати напруги. Важливий момент в виробничих сферах. В осерді знаходиться гвинт, який щільно затискає дроти. Максимальна сила струму визначається товщиною металу, середнім показником є ​​3 ампера, для побутових потрібні цього вистачає. Для більш серйозних навантажень використовують 5-10-15 ампер. Варто враховувати і недоліки. Основним є - використання алюмінієвих проводів, які часто зустрічаються в будівлях часів СРСР. При нагріванні алюміній стає м'яким і може вискочити з клемника. Уважно розраховуйте силу стиснення, щоб не відламати провід, а й безпечно затиснути.

  Клемники самозажімні

  Самозажимні клемники - більш сучасний варіант. Корпус також виконаний з пластика, але вищої якості. Основна відмінність в технології, наявність пластинкових пружин, які самостійно затискають провід. За допомогою такого клемника для електропроводки просто працювати, час установки в десятки разів менше. Вам не потрібні ніякі інструменти або спеціальні знання, все інтуїтивно зрозуміло. Повна сумісність з алюмінієвими проводами або мідними.  До недоліків варто віднести невелику силу затиску. Якщо дроти будуть під тиском або є можливість, що їх хтось зачепить, то найімовірніше вони випадуть з затиску. При постійних вібраціях затискна сила падає. Через кілька років доведеться її замінювати.

  Ціни на клемники для з'єднання проводів

   Цінова політика нашого інтернет-магазину проста - ніяких націнок і спекуляцій. Ми уважно стежимо за змінами і стрибками на рику, тому намагаємося давати найменшу ціну нашим покупцям. Ми маємо приватне виробництво всіх інструментів і товарів, які представлені на сайті. За фактом, ми і є перші «господарі» даного продукту, тому ніяких націнок посередників та інших комісій. Всі продукти відповідають заявленим якісним характеристиками. Ми особисто стежимо за сировинними матеріалами, які використовуються в процесі виробництва, а також за технологічною частиною. Таким чином наш покупець отримує якісний товар за низькою ціною.  Варто згадати, що ми займаємося тільки оптовими поставками. Невеликий модуль на рику або велика мережа будівельних магазинів по всій країні - це наші клієнти. Ми робимо максимально зручні умови співпраці для кожного. Індивідуальний підхід і консультація, основи нашої роботи.

  Купити клеммники WAGO в Херсоні, Запоріжжі та Дніпропетровську/Україна

  Ви можете придбати будь-який товар в нашому магазині, в тому числі і клемники ваго, перебуваючи в будь-якому місті України. Ми вже довгий час співпрацюємо зі службами доставки нашої країни: Новою Поштою, Делівері та Інтайм. Процес замовлення відправки і доставки налагоджений до ідеального стану. Після вашого замовлення посилка відправляється в цей же день. Ми співпрацюємо з передоплатою і накладеному платежу. Вибирайте зручний для Вас спосіб, швидкість і якість доставки від цього ніяк не залежить.

  Докладніше