Скотч прозорий Є 1товар.

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Скотч прозорий

Прозорий пакувальний скотч представляє собою універсальну клейку стрічку, яка знаходить величезну область застосування при виконання широкого спектру робіт в домашньому господарстві і на виробництві. Прозорий скотч виготовляється у вигляді згорнутої в бобіну стрічки з міцного тонкого поліпропілену. На одну з його сторін нанесений склеювальний ша...

Прозорий пакувальний скотч представляє собою універсальну клейку стрічку, яка знаходить величезну область застосування при виконання широкого спектру робіт в домашньому господарстві і на виробництві. Прозорий скотч виготовляється у вигляді згорнутої в бобіну стрічки з міцного тонкого поліпропілену. На одну з його сторін нанесений склеювальний шар, що забезпечує ефективну адгезію до будь-якої поверхні. Скотч прозорий безпечний для здоров'я людини і може в харчовій, хімічній галузі, при виготовленні і збірці меблів, ремонті, а також при вирішенні дизайнерських оформлювальних завдань.
При нанесенні на поверхню скотч візуально непомітний, не залишає ніяких слідів на полірованих поверхнях, стеклах і дзеркалах. Прозорий скотч застосовують для нанесення на кольорові поверхні. Він міцно і надійно лягає на оброблювану поверхню, не пропускає повітря і воду, має високу еластичність, легко ріжеться і має невисоку собівартість.


 Прозорий скотч від Lmar.ua: ціна, характеристики, відгуки 


Наша компанія пропонує високоякісний прозорий скотч оптом від виробника по самій конкурентною ціною на вітчизняному ринку. Ми виробляємо господарські та будівельні витратні матеріали, випускаємо свою продукцію на сучасному обладнанні і більше п'яти років успішно конкуруємо з вітчизняними і зарубіжними виробниками. Наша продукція ідеально відповідає співвідношенню ціна / якість, а також має особливі якості:
• Стійкість до вологи дозволяє застосовувати матеріал в умовах підвищеної вологості;
• Міцність і зносостійкість робить можливим застосування скотча в умовах підвищених механічних навантажень;
• Стійкість до ультрафіолетового випромінювання і різних температурних режимів гарантує збереження експлуатаційних властивостей в різних умовах;
• Еластичність робить можливим його наклейку на нерівні і згинаються поверхні.
Прозорий скотч ЛМАР сертифікований відповідно до вимог ГОСТ 20477-86, пройшов перевірку якості, володіє високими експлуатаційними якостями і низькою собівартістю. Вибрати скотч з необхідними робочими якостями можна в каталозі нашого фірмового магазину, а переконатися в його якості - з відгуків покупців, залишених на сайті.


 Купити скотч прозорий ЛМАР оптом з доставкою в Київ, Харків, Луцьк, Одесу, Дніпропетровськ/Україна 

Інтернет магазин пропонує придбати оптом скотч прозорий ЛМАР ™ за ціною і з гарантією виробника. Своїм клієнтам ми пропонуємо найвигідніші умови для тривалого і ефективного співробітництва:
• Високоякісний пакувальний матеріал по самій конкурентною ціною на вітчизняному ринку;
• Допомога та особистий супровід менеджера при формуванні замовлення і виборі товару;
• Вигідні умови для співпраці оптовим покупцям і постійним клієнтам;
• Швидка доставка товару до Києва, Харків, Луцьк, Одесу, Дніпропетровськ і будь-який інший регіон України.
Залишилися питання про якість товару і способи співпраці з нашою компанією? Скористайтеся телефонами, зазначеними в розділі «контакти» на сайті фірмового магазину Lmar.ua.

Докладніше