Поливальні шланги Товарів у наявності: 20

Показані 1 - 20 із 20 пунктів
Показані 1 - 20 із 20 пунктів
Поливальні шланги

Шланг для поливу. Проблеми, пов'язані з покупкою цієї категорії товарів

Шланг для поливу - це садовий шланг, функцыональне призначення якого - полив рослин. Звернемо увагу, що поливати власний сад – це досить приэмне заняття для багатьох людей, а також частина відпочинку.

Існує декілька варіантів дизайну шлангу для зрошення, що призначені для за...

Шланг для поливу. Проблеми, пов'язані з покупкою цієї категорії товарів

Шланг для поливу - це садовий шланг, функцыональне призначення якого - полив рослин. Звернемо увагу, що поливати власний сад – це досить приэмне заняття для багатьох людей, а також частина відпочинку.

Існує декілька варіантів дизайну шлангу для зрошення, що призначені для задоволення різноманітних потреб. Сьогодні величезна кількість садових магазинів забезпечує своїх споживачів різними різновидами цієї категорії товарів. Особливо актуальний поливний шланг з насадками.

Особливості шлангів для поливу. На що звертаємо увагу, купуючи цей товар

Кожен шланг для поливу має свої особливості. Вони заключаются у наступному:

Довжина. Шланги для поливу повинні бути максимально довгими, щоб садівники мали можливість дістатися до усіх куточків свого саду, теплиці або городу. У великому саду довжина – це важливий фактор, тому що рослини в дальних вуликах саду можуть постраждати, якщо шланг не достатньо довгий і більше не має можливості їх поливати.

Поливочные шланги повинні бути дуже гнучкі, міцні конструкції. Вони дозволяють шлангу підтримувати екстремальну температуру. Тому не дивно, що багато людей прагнуть залишити свої наливні шланги на вулиці.

Пласмаса - це звичайний матеріал для виготовлення поливних шлангів. Вона міцна та гнучка. Деякі компанії виготовляють плетені шланги, які ще більш міцні, хоча вони надто дорого коштують. Особливим попитом користується перфорирований шланг для поливу. Він призначений для використання в якості дощу. При цьому садівник укладає шланг у квітник, а потім перевертає його так, щоб вода плавно стекала через шланг до рослин. Якщо полив очний шланг плоскатий, він має тенденцію не так часто ломатися. Окрім того, його можна згорнути, щоб зручно зберігати.

Велика кількість шлангів для поливаня має установки з насадками. Садівники орошують землю, встановлюючи різні шлангові головки, контролюючи таким чином потоки та розподіл води. Шланги для поливання можуть бути обладнані прінцювальниками, що дозволяють садівнику поливати більшу площу саду. Такі мають у наявності спрінчер. Інші прилади імітують дощ. З'єднуючись з мінеральними добривами, вони у такий спосіб харчують рослини, поливають сад.

В ідеалі, покористувавшись шлангом для поливу, бажано згорнути. Добре було б, якби він знаходився в тіні, а сонячне світло не пошкодило корпус шлангу. Катушки для зберігання шлангів, призначені для прокатки садово-городніх шлангів, можна придбати у садово-паркових магазинах. Актуально використовувати прості крючки та петлі, на які можна повісити згорнутий шланг. Перевага наявності катушки - можливість чітко згорнути шланг, не формуючи перегиби і вигини, в той час як наявність петлі,має тенденцію сприяти згибанию і розтиску шлангу з плином часу.

В процесі покупки поливкових шлангів оптом, актуальний виробник. Каждому покупцю бажано ознайомитися з сертифікатами якості. У такому разі людина не купить підробки.

Придбати шланг для поливу високої якості: технічна характеристика, додаткова інформація, загальне опис товару

Кожен шланг для поливу відрізняється технічною характеристикою. Це

  • довжина шлангу (м);
  • максимальна робоча напруга;
  • матеріал, з якого він виготовлений;
  • вага;
  • еластичність;
  • практичний дизайн;
  • інтенсивне, досить потужне розпилення;
  • висока якість;
  • комплектація (сполучувач для шлангу, адаптер для крану, пістолет для поливання);
  • ключова особливість (довговічність, морозостійкість).

Препонуємо поливний шланг за доступною для наших покупців ціною.

Поливний шланг. Магазин товарів для дому: відгуки та ціна

Наша компанія пропонує великий асортимент товару, який постійно оновлюється та збільшується. У сегменті реалізації шлангів для поливу ційкатегорії товару належить позиція, що лідирує.

Щиро вдячні за плідну співпрацю.

Шланги для поливу оптом від виробника: низька вартість у межах Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Харькова, Запоріжжя, а також по всіх інших регіонах України

Ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці. Працюємо з оптовиками, юридичними та фізичними особами. У наявності маємо дуже багато скромних бюджетних моделей.

Сроки поставки  найкороткіші. Ціни на продукцію досить оптимальні. Вони вас приємно здивують.

Упаковка якісна. Доставка налагоджена.

Докладніше