Набори шліфувальних каменів Товарів у наявності: 15

Показані 1 - 15 із 15 пунктів
Показані 1 - 15 із 15 пунктів
Набори шліфувальних каменів

Набір шліфувальних каменів і проблеми при реалізації

Такий товар як шліфувальний камінь має величезні перспективи в продажу і отриманні прибутку, якщо знати і виконувати всі правила ринку. Основна вимога споживачів - різноманітність. При активній обробки різних поверхонь може знадобиться цілий набір різноманітних каменів. Навіть якщо у Вас буде ...

Набір шліфувальних каменів і проблеми при реалізації

Такий товар як шліфувальний камінь має величезні перспективи в продажу і отриманні прибутку, якщо знати і виконувати всі правила ринку. Основна вимога споживачів - різноманітність. При активній обробки різних поверхонь може знадобиться цілий набір різноманітних каменів. Навіть якщо у Вас буде низька ціна, висока якість, але всього 1-2 насадки, кількість клієнтів буде мінімальним. Але все ж якість також вносить свою лепту.

За рахунок жорстких умов експлуатації абразивний камінь і так не має можливості довго служити, а якщо він буде не якісний, то і зовсім його вистачить на пару днів активної роботи. При такому розкладі Ви не тільки втратите постійно клієнта, а й потенційних покупців. Всі ці проблеми зводяться до оптового постачальника. Як не крути, він відповідає за всі ці показники. На жаль, більшість пропозицій поступає від посередника. Такий партнер як мінімум не вигідний з економічної точки зору, адже ціна у нього буде мінімум на 30% вище. Якість також може не відповідати заявою, основна його мета - продати.

Правильне місце для оптової купівлі шліфувальних каменів

Наш інтернет-магазин Lmar.com.ua повністю позбавить Вас від вищеперелічених проблем. Ми не тільки забезпечимо якісним товаром за низькою ціною, але і допоможе підібрати товари під Ваш бюджет, проконсультуємо щодо технічних характеристик. Надамо інформацію щодо активності ринку і можемо дати раду щодо закупівель. Ми спочатку розраховуємо на довгострокову співпрацю, тому в наших інтересах Ваш успіх в сфері продажів даного товару. У нас є кілька причин, чому закуповувати купити оптом набір шліфувальних каменів краще на lmar.com.ua:

  • досвід роботи в продажу господарських та будівельних інструментів більше 10 років;
  • гарантії якості, які підтверджені сертифікатами і часом;

висока швидкість доставки будь-якого замовлення;

Чим наші набори шліфувальних каменів краще?

  • Будьте впевнені, ми ніколи не продаємо інструменти або обладнання, що не пройшло перевірку часом, про що свідчать відгуки. Також наш товар має деякі переваги: ​​матеріал розрахований на жорсткі умови експлуатації і має велику довговічність на десятки годин роботи; стійка виконана зі сталі, покритої антикорозійним плівкою, яка захищає її від окислення і передчасного руйнування; матеріал має стійкість в підвищеному тиску і фізичним ударам; універсальний розмір дозволяє використовувати його на будь-якому обладнанні; широке розмаїття типів шліфувальних насадок дозволить Вам повністю охопити даний ринок.

Ціна і фото на шліфувальний камінь

Чи знаєте, чому у нас така низька ціна? Все просто - ми офіційні представники виробництва. У нас немає і ніколи не було ніяких націнок за посередництво або інших спекуляцій. Ви набуває товар з перших рук. Всі гарантії, проблеми з поставками або браком Ви вирішуєте безпосередньо з нами. Хоча вірогідність цього дуже мала, брак на нашому виробництві не доходить і до 5%, такі цифри дозволили отримати всім наші продуктам статус першого сорту в Україні.

Всі зображення товару зроблені нами вручну. Як тільки товар приходить на склад, ми самостійно його фотографуємо і розміщуємо. При цьому ми не використовуємо графічні редактори або фільтри.

Купити набір точильних каменів в Запоріжжі, Полтаві та Дніпропетровську/Україні

Налагоджена система доставки, привезе Ваше замовлення в найкоротші терміни в будь-який населений пункт. Як тільки підтверджуєте замовлення, товар вже прямує в вашу сторону. Наші партнери: Нова пошта, Делівері та Інтайм. Співпраця в 10 років допомогло довести процес доставки до ідеального.

Оплата по стандартному протоколу: післяплата або передоплата. Якщо  буде виявлено брак або дефект, без зайвої витрати часу ми повертаємо гроші або відправляємо іншу партію. ​​

Докладніше