Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Слюсарний інструмент Товарів у наявності: 3

  Підкатегорії

  • Викрутки

   Викрутка- життєво необхідний інструмент для кожного будинку.

   Багатьом знайомий такий інструмент, як викрутка з самого дитинства. Це універсальне пристосування, яке є неймовірно простим з точки зору технології, але в той же час універсальним помічником у багатьох побутових процесах. Проблема в тому, що необхідно вибрати правильну викрутку. По-перше, варто звертати увагу на якість, від цього залежить якість виконаної роботи. По-друге, для правильного вибору необхідно розбиратися в типах і області застосування.

   Наш магазин пропонує величезний асортимент даного інструменту:

   • Набір викруток різних розмірів;
   • Двосторонні викрутки;
   • Викрутки типу «бочка»;
   • Викрутки з головками і насадками;

   Акумуляторна викрутка.

   І це лише невелика частина представленої продукції на сайті. Існують ще десятки позицій викруток та інших слюсарних інструментів.

   • Наші пристосування відмінно підійдуть для:

   -робота по дереву;
   -ремонт автомобілів;
   -настройка і ремонт радіотехніки;
   -вирішення дрібних побутових завдань.

   Вигідно купити викрутки оптом в Україні: Харків / Київ / Одеса

   Правильна і вигідна покупка визначається за кількома критеріями:

   • правильний вибір типу інструменту;
   • якість продукту;

   лояльна цінова політика.

   Різновиди викруток

   • Тип інструменту визначається формою наконечника. Всього на ринку присутні 3 види: плоский, хрестовий, шестигранний.
   • Плоский тип призначений для плоского шліца і активно застосовується для закручування гвинтів і шурупів. Цей вил є найбільш старим, і застосовується в побуті досить давно. Маркування на ручці вказує ширину наконечника.
   • Найбільшу популярність в даний момент має хрестова викрутка. Як зрозуміло з назви, вона має наконечник у формі хреста. Застосовується для експлуатації більшості саморізів і гвинтів. Маркування визначає діаметр наконечника, наприклад, №00 - підходить для ремонту радіотехніки або мобільних телефонов.Універсальная побутова викрутка - це №04.
   • Інбуси або шестигранні викрутки використовуються разом з шестигранними шліцами. Такий тип пристосування більше всім знаком у вигляді Г-образного інструменту. Така форма допомагає здійснювати поступальні рухи без зупинки і перехоплення, що істотно збільшує швидкість роботи. Набір викруток такого типу має і класичну представників класичної форми у вигляді стрижня і наконечника. Найчастіше вони використовуються в важкодоступних місцях.
   • Якість понад усе!
   • У кожному продукт якісна складова має важливість. У будівельних інструментах це відчувається набагато гостріше. Погана викрутка швидко зношується і одночасно руйнує і шапку саморізи. У підсумку виходить, що зіпсована викрутка зіпсована і саморіз вже не вкрутиш або НЕ викрутиш.
   • Якщо ви хочете купити викрутку високої якості, то магазин lmar.com.ua підійде для цього найкраще. Ми маємо власне виробництво, що дозволяє нам контролювати якісні показники. Всі сировинні продукти відповідають необхідними показника. Будь-який набір викруток (або інші товари) заслужено мають статус першого сорту, після докладної оцінки всіх інстанцій і зіставлення отриманих даних з ГОСТом.
   • Відмінні ціни на викрутки в розділі слюсарний ручний інструмент
   • Цінова політика нашого магазину проста - відсутність накруток і спекуляцій. І справа зовсім не в економії на сировину, логіка проста. Ми маємо власне виробництво, за фактом, ми є першими «господарями» кожного товару, тому немає ніяких додаткових націнок.
   • Варто відзначити, що ми працюємо з оптовими покупцями, ніякої роздрібної торгівлі. Компанія знаходиться на рику не перший рік, тому нашими покупцями є, як і великі мережеві магазини, так і середній / малий бізнес. Повірте, вже після першого співробітництва Ви побачите реальне зростання прибутку і збільшення покупців.
   • Ми відповідально стежимо за динамікою ринку і цін. Тому постійно аналізуємо його зміни намагаючись підібрати оптимальну ціну для кожного. Індивідуальний підхід до кожного дозволяє в найкоротші терміни досягти співпрацю на багато років.
   • Питання доставки та оплати
   • Як і будь-яка сучасна організація, ми співпрацюємо з основними службами доставки України: Нова пошта, Інтайм, Делівері. Стандартні терміни доставки і можливість роботи по передоплаті або накладеному платежу надає покупцеві вільний вибір типу співпраці.

   Є питання або пропозиції? Телефонуйте або залиште контактні дані, щоб передзвонили ми!

  • Індикаторні викрутки

   Індикаторна викрутка - головний помічник при роботі з електрикою. Жодна робота з електрикою не проходить без використання індикаторної викрутки. Його технологія проста, але неймовірно корисна. Навіть з таким простим інструментом бувають проблеми. Вироби низької якості можуть не тільки поміщати виконану роботу, але і принести шкоду здоров'ю. Світлодіод, який вказує на наявність напруги в мережі може перегоріти, і ви не будете про це знати. Прикладіть його до проводу з фазою, подумаєте, що напруги немає, доторкнетеся і отримаєте розряд в 220 вольт. Добре, якщо це буде короткочасний процес, крім дискомфорту нічого не відчуєте, але можуть відбутися і страшніші наслідки.

   Купити індикаторну викрутку високої якості на сайті lmar.com.ua

   Єдиним правильним рішенням буде купити нуль фаза індикаторну викруткуу виробника, який відповідає за якість. Саме таким магазином ми і є. Перевага нашого інтернет-магазину: ми маємо власне виробництво всієї продукції; сертифікати якість, які відносять наші товари до першого сорту; гарантовану високу якість; на виробництві брак становить менше 5%. Іце лише мала частина переваг. З нами вже довгий час співпрацюють великі будівельні магазини, середній бізнес і невеликі посередники. Вся пропонована продукція перевірена часом, що говорить навіть більше, ніж сертифікати. Різноманітність товарів індикаторних викруток пропонує: класичну викрутку на перевірку фази і нуля; викрутка для прозвона ; проводів або деталей викрутка з індикатором, який міряє напругу в мережі; безконтактний індикатор перевірки фази і нуля; автомобільний фазометр. Незалежно від типу купленого товару, ми гарантуємо якість кожного. Стандартний, класичний тип використовується в основному в побуті. Тонке жало зручно проходить навіть у вузькі отвори розеток. Така викрутка відмінно підійде для невеликого ремонту вимикача, розетки, підключення бойлера і інших побутових дрібниць.

   Чим прозвонювати?

   Індикатор в цій викрутці засвітиться тільки в тому випадку, якщо через провід можуть проходити електрони. Таким чином ви не заплутаєтеся, коли будете підключати всі кімнати до основного щитку.

   Додаткові функції індикаторних викруток

   Інструмент, оснащений індикатором, є універсальним помічником не тільки в побутових справах, але і відмінно підійде для ремонту техніки. Він здатний вимірювати проходить напруга і показує його на невеликому дисплеї. Особливо це властивість стане в нагоді в приватних будинках, які використовують генератор.

   Бездротові технології індикаторів

   Безконтактна індикатор викрутка є відносно недавньої технологією на нашому ринку. Він істотно спрощує роботу з перевірки фази або нуля в будь-яких пристроях. Найбільша користь відкривається в важкодоступних місцях.

   Для автомобілістів фазометр

   Неймовірно зручна річ; автомобільний фазометр. Прилад призначений для вимірювання різниці між струмом і напругою в мережах до 24 В. Якщо ви автомобіліст, то зустрічалися з проблемами в електроніки. І для швидкої діагностики завжди необхідний такий інструмент. В іншому випадку доводиться перевіряти всі можливі поломки і витрачати на це купу часу.

   Ціна і фото в ручному слюсарній інструменті

   Тепер що стосується приємного - ціна. З урахуванням того, що наш магазин має власне виробництво і ми є першими власниками даної продукції, логічно, ніж виправдана наша низька ціна. Ми гарантуємо високий рівень виробництва кожної продукції, яка знаходиться на сайті. Необхідно розуміти, що ми працюємо тільки з оптовими покупцями. Роздрібна торгівля не цікавить. Все фото, що описують товар, зроблені особисто працівниками магазину. Ми не використовуємо фоторедактори, для поліпшення зовнішнього вигляду товару, щоб не вводити покупця в оману.

   Купити індикаторні викрутки в Києві, Миколаєві чи Рівне/в Україні

   Купівля будь-якого інструменту відбувається з будь-якого місця в країні. Доставка також здійснюється Новою поштою, Інтаймом або Делівері. Якщо ви боїтеся працювати по передоплаті, ми надаємо послуги післяплати або заборони. Чи отримуєте товар, розглядаєте його з усіх боків: подобатися? - Сплачуйте і забирайте. Знайшли дефект або помилка замовлення - Зв'яжіться з нами питання вирішиться в лічені хвилини У вас залишилися питання або пропозиції? Відмінно! На сайті є контактна форма, щоб ми зв'язалися з вами. Скористайтеся будь-яким способом для вирішення проблеми.

  • Набори викруток для мобільних телефонів
  • Подовжувачі для викруток

   Не рідкісні ситуації, коли необхідно скористатися викруткою в важкодоступному місці. Саморіз, шуруп може знаходиться далеко, і дістати викруткою не виходить. Купувати новий інструмент не вигідно, не найкраще рішення проблеми. Простіше використовувати подовжувач для викруток. Щоб вибрати такий аксесуар, потрібно знати деякі особливості. Не всі виробники можуть забезпечити високу якість продукту, і в підсумку кошти витрачені, а саморіз НЕ вкручений.

   Гнучкий подовжувач для викрутки або класичний варіант?

   Перший критерій вибору - тип подовжувача. Ситуації можуть виникнути різні, і не завжди класичний тип доповнення допоможе якісно виконати роботу. Гнучкий подовжувач за всіма характеристиками відповідає своїй назві. Цей інструмент має високу еластичність, за рахунок чого може згинатися в дугу або зигзаг. Такі здібності відкривають широкий спектр застосування, як в повсякденному житті, так і в професійному будівництві. Якщо у вас немає необхідності так згинати подовжувач, і вам просто потрібно подовжити жало викрутки, підійде і класичний варіант. Він істотно прозі у використанні, не вимагає продумування форми або обслуговування. Це насадка з жалом.

   Звертаємо увагу на якісний параметр

   Не забуваємо про те, що довговічність експлуатації і завершення роботи, безпосередньо залежить від якості матеріалів, використовуваних при виробництві подовжувача. Якщо при виготовленні не були дотримані всі якісні норми і сировинні матеріали не відповідали стандартам, таке вироби позбавлене стійкості до зношування. Як підсумок, ви використовуєте 2-3 рази, після чого жало стане плоским і подальша експлуатація буде неможливою. Подовжувач для викрутки представлений в нашому інтернет-магазині мають гарантовану якість. Наша компанія має власне виробництво всіх виробів, який виставлені на сайті. Ми ретельно стежимо за якісними показниками і металом, з якого все виготовляється. Наша продукція заслужила статус першого сорту, після пройдених випробувань і отримання сертифіката якості.

   Купити подовжувач для викрутки за низькими оптовими цінами

   Відмінною особливістю магазину є не тільки якість, але і цінова політика. Ми не ставимо собі мети ніжиться на своїх покупців, тому ніколи не завищуємо і не спекулюємо ціни. Низька ціна визначається за рахунок того, що ми є першими «господарями» гнучкого подовжувача для викруток за рахунок наявності власного виробництва. Ми співпрацюємо тільки з оптовими покупцями. Наші клієнти & Ndash; великі будівельні компанії, які мають мережу магазинів по всій країні. Також в списку наших постійних клієнтів безліч місць займають невеликі роздрібні точки середнього бізнесу. Уже після першої вашої покупки, ви зрозумієте наскільки сильно співпрацю з нами допоможе вам у збільшенні прибутку.

   Відгуки в слюсарній інструменті 3000

   Не секрет, що викрутки широко використовуються в слюсарній справі, подовжувачі також знайшли там свою нішу. При обробці металів, неймовірно важливим фактором є міцність подовжувача для викрутки. Наші товари виконані з міцного сплаву, які здатні витримувати високий тиск. Головне правильно вибрати діаметр, який підійде для обробки матеріалу. Навіть після тривалого використання не хвилюйтеся за гостроту жала. Стійкість до зношування забезпечує довговічну якісну роботу без обслуговування інструменту.

   Купити подовжувач в Херсоні, Вінниці та Кривому Розі / в Україні

   Послуга доставки в будь-яке місто країни дозволяє вам придбати товар в будь-якому місці. Ви можете брати товар на протязі декількох днів і в зазначеному відділенні. Для тих, хто остерігається працювати по передоплаті існують послуги післяплати або заспівати. Повністю огляньте товар, чи не маєте Ви до нього претензій, щодо зовнішнього вигляду та інших характеристик, а після тільки сплачуйте. Зв'яжіться з менеджером і уточніть інформацію. Якщо ви отримали не той продукт або в процесі доставки він був зіпсований, наш магазин відправить вам ваше замовлення найближчим часом без переплат з вашого боку. Наше завдання -. Забезпечити покупця якісним товаром в найкоротші терміни

   Додаткова інформація

   Є ще питання? Зв'яжіться з нами. Для цього зателефонуйте на вказаний на сайті номер, він знаходиться в самому верху. Вам відповість фахівець, проконсультує з приводу будь-якого товару, послуги. Також у нас є послуга зворотного дзвінка. Не хочете телефонувати зараз? Залиште свої контакти в формі, і ми зв'яжемося з Вами самостійно, в зручний час.

  • Набори інструментів

   Набір інструментів - необхідний атрибут кожного чоловіка При покупці набору інструменти досить часто виникають проблеми. В основному вони пов'язані з тим, що продукція зроблена з матеріалу низької якості. Викрутки м'які і швидко «злизуються» або погано заточені, за рахунок чого руйнують саморіз, створюючи додаткові труднощі в процесі. Також зустрічається проблема бракованих головок, які на кілька міліметрів більше або менше стандартного розміру. Все це притаманне, як домашньому, так і набору для інструментів для автомобіля.Случаются ситуації з низькою якістю обробки поверхні, виріб покривається іржею за кілька місяців, а в последствііразрушается через кілька використань.

   Просте рішення проблем - Купити набір інструментів в Україні на сайті lmar.com.ua

   Ми прекрасно розуміємо, що для покупця основний критерій - якість. Тому ми гарантуємо кожному споживачеві високоякісний продукт. Ніхто не забуває і про лояльну цінову політику, яка також стоїть на чолі політики нашого магазину. Весь товар в нашому магазині, можна сміливо віднести до категорії «під ключ». Після покупки користуйтеся відразу, без сумнівів в міцності, комфорті використання або практичності. Різноманітність продукції дозволяє вибрати саме той набір пристосувань, який в даний момент необхідний саме Вам. Ви часто ремонтуєте автомобіль? Немає сенсу купувати величезний комплект з безліччю викруток, газових і накидних ключів. Набагато простіше придбати стандартний автомобільний набір інструментів, так ви і засоби заощадите і купити дійсно потрібний товар.

   Як вибрати набір інструментів?

   Не впевнені у виборі набору інструментів в валізі, надамо кілька порад. Чітко визначитеся сфери застосування. Ви «майстер на всі руки»? Варто купити комплект всіх існуючих пристосувань. Інша ситуація, коли ви часто ремонтуєте автомобіль, але по дому справ мало. Сенс переплачувати? Все одно не будете користуватися і половиною комплекту. Кінцевий пункт в цьому питанні - перспектива. Так, в даний момент ви нічого не ремонтуєте, проте через 2-3 роки можливо доведеться робити капітальний ремонт квартири або перебирати двигун автомобіля. В такому випадку доведеться все докуповувати. Висока якість. Професійний набір інструментів коштує не дешево, тому у кожного споживача є цілком здорове бажання довговічного використання пристосувань. Ми є першими «господарями» всієї продукції, тому впевнені в її характеристиках, як матеріал і довговічності. Наші клієнти - великі будівельні мережі магазинів і оптові підприємці. Ми давно співпрацюємо з багатьма компаніями, і вони вже зрозуміли, що наша продукція завжди відповідає заявленим властивостям. Наша політика укладає ідеальне співвідношення ціни і якості. Ми працюємо безпосередньо з виробництвом ми не накручуємо додаткову вартість, але завжди гарантуємо якість.

   Чому варто вибирати набори інструментів в нашому магазині?

   Ми допоможемо Вам визначитися з комплектом, який вам необхідний, наш асортимент включає: • комплект головок з ключем; • комбінований комплект головок (ключ + викрутка); • набір з пневматичної викруткою (зі шлангом); • великий набір з ключами, викрутками, насадками, головками і іншим. Наш набір інструментів предметів відрізняється: 1. високою якістю металу; 2. якісна захисна поверхню від корозії; 3. стійкість до зношування, що забезпечує довговічність; 4. простота експлуатації за рахунок спеціальної конструкції. Гарантії, на будь-який придбаний товар - не порожній звук. Магазин має власне виробництво всієї продукції, представлена ​​на сайті. Самостійна перевірка якості і увагу за дотриманням виробничих норм - запорука нашої компанії. Вироби знаходяться до категорії першого класу. Такий статус означає, що брак у виробництві сягає позначки менше, ніж 5%.

   Оптові ціни на професійні набори

   Низькі ціни на нашому сайті зумовленими оптовими продажами. Компанія не займається роздрібною торгівлею. Не дивлячись на величезний асортимент і матеріал стійкий до корозії і руйнування, ми не спекулюємо цінами. Наші оптові ціни складаються зі звичайного розрахунку витрат на доставку і утримання товару, ніякої націнки за бренд або подібні помилки більшості організацій. Професійний набір інструментів - серйозна покупка, яка знадобиться пересічному користувачеві будівельної компанії або СТО. Набір включає: головки на ключ, на викрутку, викрутки різного діаметру і довжини, подовжувач для головок, будівельні ніж, шестигранні ключі і багато іншого. Купуючи такий комплект ви забудете про проблему нестачі інструментів на ДЛВ будь-якій справі

   Купити набір інструментів в Дніпропетровську, Херсоні або Маріуполі / в Україні

   Якщо вас залучили наші набори і ціни, не залежно від того, де ви знаходження, можна замовити доставку. Наш магазин може відправити товар будь-якою службою доставки України. Чи не хочете платити наперед? Не проблема, відправимо післяплатою. Якщо в процесі доставки товар деформувався або зруйнувався, маєте право відмовитися. Магазин переслідує мети довговічного співпраці, тому ми ніколи не обманюємо своїх замовників. Якщо у вас виникли питання, ми з радістю вам надамо. Зателефонуйте нам використовуючи телефони на сайті або залиште свої дані, щоб ми передзвонили.

  • Ратфілі по металу

   Напилок - незамінний інструмент при шліфуванні поверхонь Це інструмент, який присутній в кожному будинку. Він відмінно справляється як з побутовими запитами, так і активно застосовується в будівництві. Правильний вибір цього інструменту впливає на швидкість і якість роботи. Проблема в тому, що не всі знаю, яким має бути якісний напилок і як його правильно вибрати. Давайте розглянемо це питання докладніше Напилок - незамінний інструмент при шліфуванні поверхонь

   Основне різноманітність напилків прив'язане до їх формі:

   • трикутний;
   • квадратний;
   • плоский;
   • круглий;

   напівкруглий.

   Де можна застосувати напилки, куплені на сайті lmar.com.ua:

   -плоскі зовнішні і внутрішні опуклі поверхні;
   -обробка квадратних і прямокутних отворів;
   -обпилювання внутрішніх кутів;
   -шліфування круглих поглиблень.

   • Не варто забувати про угруповання по матеріалу: напилок по металу, по дереву або склу.
   • Де купити якісні напилки по металу в Україні?
   • Питання якості має неймовірну цінність. Адже саме від якості продукції, що купується залежить якість, швидкість і зручність виконання роботи. Також не варто забувати від довговічності, адже ніхто не хоче купувати новий інструмент кожні кілька місяців.
   • І саме цим ми відрізняємося від наших конкурентів. Ми віддаємо якісному параметру максимум уваги. Справа в тому, що магазин має власне виробництво, за рахунок чого всі заявлені характеристики і гарантії правдиві. Ми самостійно стежимо за всіма сировинними матеріалами, які використовують на виробництві. Також численні експертизи і тести, доведені сертифікатами якість, які присудили нашій продукції статус першого сорту.
   • Не забуваємо і про цінову політику. Уважний аналіз ринку і стеження за тенденціями дозволяє вчасно оновлювати ціни в нашому магазині. Зрозуміло, що ніхто не хоче платити за напилок, ціна якого буде «захмарною» І з урахуванням власного виробництва ми є першими постачальниками на ринок будівельних інструментів, тому наші магазин позбавлений комісії посередника, націнок і спекулятивних цін.
   • Види напилків: ціна та відгуки
   • Знати типи напилка необхідний, для правильного підбору при покупці і подальшого застосування. Для початку необхідний визначитися з видом робіт. Чи буде це метал, деревина або плитка (і таке зустрічається). Матеріал визначається жорсткість і розмір поглиблень для шліфування.
   • Далі визначається саме місце для роботи: пласка поверхня, квадратні кути, круглі поглиблення. Прямокутні отвори в циліндрах, валах та інше. Можна застосувати і універсальний напилок, на в такому випадку якість роботи буде істотно нижче.
   • Отже, для зручності розглянемо все списком:

   -Плоскі поверхні зовнішні або внутрішні - стандартний плоский напилок, жорсткість визначається в залежності від матеріалу.
   -Увігнуті поверхні - напівкругле обладнання.
   -Закруглені поглиблення або отвори схожої форми - круглий інструмент.
   Для кутом більше підходять трьох- або чотиригранні «прилад».
   Для роботи в важкодоступних місцях з невеликими отворами використовуйте надфіль. Він має невелику жорсткість, то це компенсується невеликим розміром і зручністю.

   Що стосується наданих на сайті, вони досить привабливі, але є одна особливість. Така ціна пов'язана з оптовими поставки. Десятирічний досвід на будівельному рику, і 5 років з них у вигляді інтернет-магазину. Весь цей час ми займалися тільки оптовими поставки. Наші постійні клієнти - це великі компанії, середній і невеликий приватний бізнес, одним словом - посередники на будівельному ринку.

   Нехай Вас не лякають оптові закупівлі, повірте, вже після першого разу нашої співпраці, ви зрозумієте наскільки це вигідно. Ваша прибуток зросте в кілька разів вже після першого місяця. І це не порожній звук, це реальні відгуки та коментарі всіх наших клієнтів.

  • Щітки по металу

   Стаємо професіоналами по підбору щіток по металу

   Щітка по металу не є необхідним атрибутом в кожному будинку, проте є ситуації, коли вона просто необхідна. Проблема в тому, що її неможливо замінити ніяким іншим інструментом або зімітувати наждачний полотном. Тому доведеться купувати саме оригінальне пристосування. Щоб «потрапити в точку» при покупці, необхідно володіти певними знаннями щодо характеристик. Для початку варто визначитися з типами і застосуванням.

   Наш магазин пропонує великий вибір товарів даної категорії, серед них:

   • класична металева;
   • щітка п'ятирядні;
   • набори для дрилі;

   щітки з шліфувальним каменем.

   Куплені у нас щітки по металу можна застосувати, для:

   -Очищення важких поверхонь від різноманітних забруднень & ndash; бетон, шлак, забруднення після зварювальних робіт, товстої іржі і подібного.
   -Очищення невеликих деталей від металевих або хімічних окислення.
   -Шліфування виробничих продукцій після виготовлення.
   -Зняття шарів забруднень труб, як виробничих, так і побутових, перед фарбуванням.

   Як правильно купити ручну щітку по металу (для чищення металу) оптом?
   Щоб вважати покупку вигідною або правильної, варто враховувати кілька факторів:

   • якість, правильно обраний тип обладнання, ціна.
   • Якісна продукція - основа нашої компанії. Власне виробництво дозволяє самостійно контролювати рівень продукції, що випускається. І коли ми обіцяємо гарантовану високу якість, ми дійсно в ньому впевнені. Сировинні матеріали, які використовуються на виробництві, дозволяють створювати інструменти з підвищеною зносостійкістю, збільшуючи довговічність. Технологічний фактор визначає високу практичність, що підвищує час експлуатації під час роботи, зменшуючи втому. Адже від комфорту багато що залежить.
   • Правильний вибір визначається умови використання. Уважно подумайте, коли і за яких умов ви будете використовувати щітки по металу. Напрямки використання ділячи на:

             -внутрішня або зовнішня очистка;
             -наявності розділової рукояті, для чищення труб;
             -додаткові аксесуари у вигляді петлею або мікроабразівов;
             -очищення після хімічного впливу кислот.

   Щітки та шліфувальні насадки для дриля

   Найчастіше використовують пристосування у вигляді чешки. Залежно від жорсткості, її можна застосовувати для більшість побутових проблем в плані очищення металу або іншого жорсткої поверхні. Незамінна перед підготовкою поверхні до фарбування або розтині лаком. Більш жорсткі варіації підходять для товстого металу.

   До важкодоступним місця застосовую канонічний тип щітки. Її форма і довга шпилька дозволяють очищати труби і подібні вузькі місця. Також її можна застосовувати і як стандартну щітку, але зручностей буде не так багато.

   Кругові і овальні щітки призначені для великих будівельних об'єктів. Зазвичай їх використовують для очищення від бетону, сажі, іржі і інших будівельних забруднень.

   Ціна в розділі слюсарного інструменту 5000

   Останній фактор, це ціна. Політика нашого магазину проста - доступні товари високої якості, і як показує статистика у нас це виходить. Така низькі ціни обумовлені відсутністю посередників. Власне виробництво дозволяє ставити лояльні ціни, без втрати якості продукції, що представляється.

   Важливий моментом є тип співпраці. Нашими клієнтами є будівельні мережі і магазини, точки на ринках, в цілому - оптові покупці. Роздрібна торгівля не вигідна при такій вартості інструментів.

  • Ножиці по металу

   Ножиці по металу. Чи все ви про них знаєте Такий інструмент, як ножиці по металу є специфічним і не так часто використовуються в побуті. Однак, при використанні вони повинні відповідати поставленим вимоги, в іншому випадку, лист металу буде зіпсований, а він не є одні з найдешевших сировинних продуктів. Набагато все залежить від виробника. Він визначає якісну складову, яка впливає на якість обробки і зручність експлуатації. Щоб підібрати потрібний інструмент, необхідно володіти певними теоретичними знаннями про характеристики і сферах використання. Купити ножиці по металу ручні оптом в Україні Давайте для початку поговоримо про якість. На ринку присутній ряд виробників, який орієнтується на низьку вартість, за рахунок неякісних сировинних продуктів. Інтернет-магазин lmar.com.ua має рівно протилежний напрямок. Ми маємо власне виробництво всіх представлених товарів. Ретельне спостереження за рівень виробництва забезпечує статус першого сорту. Всі ножиці по металу сертифіковані. З урахуванням рівня обладнання і працівників високої кваліфікації брак становить менше 5%, гідний показник. Якісне виробництво підкріплюється технічними даними. Ножиці по металу ручні виготовлені для максимальної зручності, після багатогодинної роботи у вас не будуть затікати руки або пальці. Важливо! Варто відзначити, що ми співпрацюємо з оптовими покупцями. Будівельні мережі, середні і невеликі приватні підприємства - це наші партнери. Ми надаємо ідеальне співвідношення ціни і якості кожного інструменту.

   Що стосується типу ножиць по металу

   Щоб придбати хороший інструмент, визначитеся з видом, який вам необхідний: стандартні ножиці: палацовий тип; механічні; важільні; класичний тип простий у використанні і має неймовірно гострі леза. Підійде для нарізки більшості химерних елементів,  дещо обмежений за функціоналом. Якщо ви не професіонал, то ви не помітите цього недоліку. Пальцеві ножиці по металу мають схоже застосування. Однак, і вони обладнані додатковими подвійними лезами, які спрямовані в обрану сторону (осьову або праву). Таким чином нарізка металу не по прямій буде значно легше. С листами підвищеної товщини і щільності (3-4 мм) використовують тільки механічні ножиці по металу. Вони вимагають певних умов для роботи -верстак. На кінці леза є спеціальна виїмка, яка дозволяє зачепити інструмент і верст, тим самим збільшимо силу вашого натискання. Посилені важільні ножиці дозволяють різати метал товщиною до 8 мм. Спеціальна рукоять, яка істотно збільшує силу натискання, обладнана спеціальним механізмом. Також в комплект (зазвичай) входять змінні леза, які збільшують спектр застосування.

   Ціни на професійні слюсарні інструменти

   А ви помітили, що вартість наших інструментів низька, навіть для професійного обладнання? Не подумайте, це не пов'язано з поганою якістю. Ми спеціалізуємося тільки на якісних товарах. Ми є першими «господарями» будь-якої продукції, тому немає накрутки або спекуляції. Всі наші партнери після першої операції ставали постійними покупцями. Уже після першої проданої партії Ви зрозумієте, що співпраця з нами приносить високий прибуток. Висока якість, низька ціна, консультація і підтримка, людське ставлення до клієнтів. - Основні правила нашого інтернет-магазину

   Купити ножиці по металу в Києві, Одесі та Дніпропетровську/в Україні

   З доставкою ніколи немає проблем. Ми вже давно співпрацюємо з: Новою поштою, Делівері та Інтаймом. Налагоджено все канали зв'язку і доставки в будь-яке місто України. Практично миттєва доставка протягом пари днів. Два види співпраці: передоплата і післяплата. Дорожите засобами компанії і не хочете ризикувати? Немає проблем, отримаєте товар, огляньте його і тільки потім оплачуйте. Служба підтримки відповість на всі ваші запитання, зв'яжіться з нами за вказаними телефонами на сайті. Можна і по-іншому. - Залиште контактні дані і отримаєте дзвінок протягом декількох хвилин.

  • Для роботи з проводом/кабелем

   Хороший електрик або інструменти для роботи з дротом (кабелем)

   Не завжди тільки від уміння залежить якість роботи з кабелями або проводами. Досить значну частину на себе беруть інструменти. Перед покупкою може встати непростий вибір щодо того, які саме інструменти знадобляться. Також не варто забувати про якість, необхідно точно знати якої якості продукцію ви купуєте.

   Наш магазин пропонує все необхідні інструменти і аксесуари для роботи з проводами з них:

   • оголітель дроти;
   • затиск для мережевих кабелів;
   • інструмент для зачистки ізоляції;
   • струмові різак;

          кліщі для зачистки і зняття мідної ізоляції.

   Відмінні риси інструментів для роботи з проводами представлених на нашому сайті:

   Гарантовані матеріали на виробництві. Ми маємо власне виробництво всіх інструментів для роботи з кабелями, тому здатні самостійно стежити за якістю сировинних продуктів і виробничого процесу.
   Високі якісні характеристики визначають підвищений термін експлуатації, що заощадить кошти в майбутньому. Навіть після тривалого використання прикрутивши інші дроти перевірте роботу, вона буде ідеальна.
   Відмінна технологічна база дозволяє виробляти інструменти з підвищеною практичністю. Легко працювати протягом декількох годин і при цьому немає ніяких відчуттів втоми або незручностей.

   • Вигідно купуємо інструменти для електромонтажних робіт
   • Рішення проблем кожного покупця - це основна наша задача. Завдяки статистичними даними та дослідження ринку, ми розуміємо, що основні критерії підбору інструментів: ціна і якість.
   • Ми гарантуємо високу якість нашого продукту. Ви запитаєте, як ми це доведемо, все просто - власне виробництво. З урахуванням цього фактора не важко зрозуміти, що ми самостійно контролюємо всі матеріали, які використовуються при виробництві і саму технологію.
   • Кожен продукт пройшов усі виробничі випробування, отримавши необхідні сертифікати і підтвердження стандартів якості. Довговічність, простота використання, виконання покладених завдань - відмінні риси наших інструментів для роботи з кабелем та іншої продукції.
   • Цінова політика також не обходиться без приємних вражень. Ми стежимо з підвищеною увагою за тенденціями ринку і намагаємося встановити максимально приємну ціну на продукцію в нашому магазині. Однак, є і свої особливості.
   • Ми співпрацюємо тільки з оптовими покупцями. На жаль, роздрібна торгівля з такими цінами не є рентабельною. Повірте, якщо Ви хочете купити інструмент для роботи з проводами, магазин lmar.com.ua підходить для цієї мети краще всього.
   • Мережі будівельних магазинів по всій країні, власники малого та середнього бізнес - це наші постійні клієнти. Уже після першої операції ви переконаєтеся, як просто з нами працювати, а також здивуєтеся швидкому зростанню прибутку.
   • Відгуки про слюсарних інструментів
   • Такий тип інформації, як відгуки має істотний вплив на продажу. 10 років плідної роботи не пройшли просто так. Продукція полюбилася багатьом покупцям і підприємцями по всій країні. З урахуванням багатьох позитивних відгуків про нашу продукцію, не тільки про інструментах для роботи з кабелями, ви забезпечите собі стабільне зростання прибутку.
   • Купити інструменти для роботи з дротом в Києві, Херсоні та Харкові / в Україні
   • Ми прогресивна компанія і давно співпрацюємо з основними службами доставки України, серед них: Інтайм, Делівері, Нова пошта. Якщо у вас є побоювання і ви не хочете працювати по передоплаті, завжди є рішення у вигляді післяплати і заборони. Ми докладаємо максимум зусиль для комфортного співпраці з кожним покупцем і прагнемо досягти довговічного співпраці.
  • Трубні, газові розвідні ключі

   Ключ газовий/трубний - секрети вибору.

   Не так часто доводиться використовувати газовий ключ в побуті. Такий інструмент більше використовується у вузьких робочих напрямках. Незалежно від напрямку використання є ряд проблем, який можна допустити при покупці. Багато що впирається в якість продукції. Ключі виробляються з різних металів або сплавів, тому якість сировини безпосередньо впливає на довговічність і міцність. Другий помилковий момент - відсутність теоретичних знань при покупці, як підсумок - неправильна експлуатація і зіпсована робота. Варто лише трохи заглибитися в класифікацію даної продукції, після чого ви зможете підібрати ідеальний газовий ключ.

   Яким може бути газовий ключ?

   В залежності від напрямку використання, газові ключі поділяють на: прямий; колінчастий; однозахватних. Перший тип є класичним продовженням перших гучних і газових ключів. Дуже добре підходить для будь-яких об'єктів, який має межі. В основному підходить для побутових операцій: газові або труби для води. Низька ціна, простота у використанні, довговічність позитивні властивості. Обмежений розмір захоплення, велику вагу, відсутність можливості працювати в важкодоступних місцях. Колінчастий відповідають своїй назві. Площина частин, які утримують вироби знаходяться паралельно рукояті. Такий тип підходить для роботи у важкодоступних місцях. Є невеликі модифікації даної моделі, які мають кут в 23 градуси між «щоками» і держаком. однозахватних ключ - це унікальна технологія. Він істотно відрізняється від інших представників і застосовується рідко. Його конструкція дозволяє міцно затискати і закручувати гайки, які знаходяться практично впритул до стіни або іншій площині.

   Якість та розмір

   Основне завдання газового ключа - хороше зчеплення з іншої продукції. За цей параметр відповідає внутрішня ребриста поверхня щипців. Якість продукції безпосередньо впливає на ці показники. Вся продукція представлена ​​в нашому магазині має статус першого сорту. Власне виробництво дозволяє постійно контролювати якість інструментів, які ми Вам пропонуємо. Всі технічні випробування проводяться з урахуванням всіх вимог, що доводять сертифікати якості. Купуючи газовий ключ в нашому магазині, ми даємо Вам гарантію в довговічності інструменту та його функціональності. Що стосується розміру, то його варто вибирати, спираючись на умови експлуатації. Наприклад, газовий ключ 3 номер в основному використовується в приватних і заміських будинках. Наявність котлів або грубок вимагає постійного обслуговування: заміна прокладок, перевірка ущільнювача і подібне. Гайки на трубах досить великі, тому побутовим інструментом працювати незручно. Для вирішення квартирних завдань відмінно підійде газовий ключ 2 розмір. Він повністю впорається з усіма завданнями, які на нього покладуть.

   Ціна на ключ газовий (трубний) і важеля розвідний

   Наше увага прикута до тенденцій ринку, ми намагаємося вибирати оптимальну ціну, яка влаштує кожного покупця. Низька ціна в інтернет-магазині lmar.com.ua, обумовлена ​​не низькою якістю продукції, а прямим співробітництвом з виробництвом. Врахуйте важливий момент. Ми працюємо з тільки з оптовими покупцями: будівельні компанії, середній і дрібний бізнес. В даний момент ми не зацікавлені в роздрібній торгівлі.

   Купити в розділі ручний інструмент

   На сайті lmar.com.ua знайдеться не тільки газовий ключ. У розділі ручних механізм знаходиться безліч товарів, які стануть в нагоді кожному господарю. Серед них: столярні інструменти; кріпильні товари; ножівки для різних матеріалів. Гарантована якість для кожної категорії і кожного інструмента окремо. Купити газовий/трубний ключ в Рівному, Львові та Івано-Франківську/в Україні Ми співпрацюємо з багатьма службами доставки, відділення яких присутні в кожному місті Нова пошта, Інтайм, Делівері. Тому доставка в будь-яке місто України не займає багато часу і коштів. Для зручності покупця ми можемо з Вами працювати по передоплаті, і накладеному платежу, все залежить від Ваших переваг. Також є послуга «під забороною». Товар прийде на склад, огляньте його повністю. на наявність дефектів, відколів та інших руйнувань. Тільки після цього оплачуйте посилку. Виникли питання? Зв'яжіться з нами, оператор відповість докладно розповість Вам всю необхідну інформацію.

  • Гайкові ключі

   Гайковий ключ - вірний помічник у будь-якому ремонті Практично в кожному автомобілі або іншому транспортному засобі є болти і гайки. Для роботи з ними обов'язково потрібно купити набір гайкових ключів. Цей інструмент допоможе Вам у:

   • лагодження авто або велосипеда;

   • монтажі металевих конструкцій;

   • ремонті системи водопостачання;

   Цей атрибут настільки затребуваний, що його використовують навіть космонавти на борту міжнародної космічної станції.

   Купити гайкові ключі або набір гайкових ключів оптом в Україні

   Головна проблема, з якою стикається сучасний покупець - це де придбати бажаний продукт, адже в мережі представлені сотні інтернет-магазинів. Ми радимо набір гайкових ключів тільки у нас. Головний пріоритет нашого сервісу - постачати сертифіковану продукцію найвищої якості. На сторінках нашого сайту Ви знайдете товари тільки першої категорії. Кількість шлюбу не перевищує п'яти відсотків. Куплений універсальний гайковий ключ не зламається під навантаженням і не поржавіє.

   Основні переваги і характеристики гайкового ключа

   Чому ж цей товар так затребуваний і повинен бути в інвентарі кожного чоловіка. Цьому є кілька простих причин:

   • зручний, дешевий і практичний інструмент;

   • простий у використанні;

   • має термін служби в десятки років.

   Якщо не вдаватися в технічні характеристики окремо взятої моделі в загальному випадку можна виділити наступні параметри:

   • виготовляються з високоміцних матеріалів;

   • стійкі до різного роду деформацій;

   • протистоять різним окислювача.

   Для виконання специфічних завдань необхідні спеціалізовані ключі. Якщо Ви не хочете мати величезний ящик з гайковим ключем, то Вам підійде універсальний гайковий ключ. Його особливість полягає в тому, що область робочої частини змінюється залежно від діаметра гайки. Його використання істотно заощаджує Ваш час і сили. Аналогом може слугувати ключ гайковий розвідний. Часто буває, що болт або гайка мають нестандартний розмір, і відповідного ключа просто немає. Дана модель вирішить цю проблему і стане незамінною для будь-якого сантехніка. Великим попитом користується ключ гайковий накидний. Він дозволяє здійснювати обертання без відриву, що неймовірно просто і легко для Вашої руки. Розміри, ціна та відгуки в розділі ручний інструмент У каталозі є вироби будь-яких розмірів. Найменші починаються з 2.5х3.2 мм і закінчуються розміром 75х80 мм. На кожному продукті є цифрове позначення, яке вказує на відстань між губками. Подібна продукція має дуже доступну ціну, завдяки якій будь-який майстер зможе дозволити купити необхідний товар.

   Ціни та відгуки на гайкові ключі на порталі lmar.com.ua

   Будь-який покупець буде приємно здивований нашими конкурентно-доступними цінами, що не розорять Ваш гаманець. Наші знижки дозволять непогано заощадити. Практично кожен відгук має позитивний характер, тому наша клієнтська база зростає з кожним днем.

   Купити гайкові ключі в будь-якому місті України: Харків, Київ, Львів, Одеса

   Чому варто вибрати саме наш інтернет-магазин? По-перше, сайт має інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, який не стане перешкодою під час покупки. Навіть новачок інтернет-шопінгу зможе з легкістю зробити замовлення. По-друге, ми працюємо безпосередньо з заводом виробником, а значить, купуючи у нас, Ви нічого не переплачуєте. Сьогодні тисячі людей здійснюють покупки в мережі, адже це швидко, зручно і дуже дешево. Наш магазин надає гарантію на куплений товар. Якщо у Вас є питання щодо бажаного вироба, не соромтеся їх задати нашим професійним консультантам. Їх головне завдання - допомогти Вам зробити вигідну покупку. На сторінках сайту також є сумка для гайкових ключів і чохол. Інструмент потрібно зберігати в чистоті, і ці товари допоможуть вирішити цю задачу. Оплата здійснюється з зручних для Вас способів. Кур'єрські служби виконають доставку прямо до Вашого дому в найкоротші терміни. У нас Ви завжди знайдете найвигідніші пропозиції і величезний вибір. Замовте високоякісні гайкові ключі на нашому порталі. Зв'яжіться зі співробітником сервісу через чат і дізнайтеся всі подробиці.

  • Шестигранники

   Шестигранний (імбусовий) ключ використовується для створення з'єднань з болтами, що мають головку циліндричної форми з 6-Тигран поглибленням всередині. Таке кріплення застосовується в багатьох видах монтажу, але найчастіше його використовують при складанні меблів або ремонті автомобіля. Ключ шестигранник є вигнутий під прямим кутом стрижень з 6-Тигран перетином. Коротка сторона має робочу головку, а подовжений важіль - шестигранний або кулястий кінець.

   Імбусовий ключ підходить для виконання з'єднання в важкодоступних місцях. Наконечник кулястої форми дозволяє відводити ключ на більший кут, а рукоять під прямим кутом - докладати менше зусиль при виконанні з'єднання. Якщо шестигранний ключ виконаний з високоміцної інструментальної сталі, він буде надійно і довго виконувати свої функції. При необхідності його заточування проводиться за допомогою напилка.

   Купити шестигранник в інтернет-магазині

   Ключ під шестигранник сьогодні знаходить широке застосування в приладобудуванні, будівництві, створенні електронних приладів. Тому зібрати набір шестигранних ключів популярних розмірів - це актуальне завдання не тільки профільного фахівця, а й власника домашньої слюсарній майстерні. При виборі ключа необхідно враховувати ряд важливих характеристик інструменту:

       -Розмір робочої головки, який може вказуватися виробником в мм або дюймах;

       -     Довжина короткий робоча частина і довга рукоятка ключ. Коротке плече підійде для роботи у важкодоступних місцях і вузький простір.;
       -Наявність кулястого закінчення на рукоять, що дозволяє збільшити відхилення інструменту на кут до 30 градусів. Збільшений кут між важелями дозволяє не зачіпати пальці поверхні в процесі роботи;
        -Матеріал - якісні ключі виконується з інструментальної сталі, а фосфатний або нікелевий захисне покриття забезпечить рівномірний розподіл зусилля і дозволить витримувати деформаційні навантаження. Захисне покриття підвищить міцність і стійкість інструменту, а також збільшить термін його експлуатації;
            Функціональність - інструмент може володіти додатковими робочими якостями, наприклад, наявність розмічальної шкали дозволяє визначити глибину отвору та ін.
   Не можу зібрати набір імбусових ключів через відсутність вибору в найближчому магазині інструментів? В такому випадку слід розглянути пропозиції інтерактивних продавців в інтернет-магазинах.

   Купити шестигранник від lmar.com.ua: ціна, характеристика, відгуки

   У нашому інтернет-магазині можна вибрати і купити ключ шестигранник з необхідними робочими характеристиками. Ми є виробниками сучасного інструменту, який виготовляється на європейському обладнанні з дотриманням всіх вимог технології. Ключ під шестигранник ЛМАРА ™ можна вибрати по метрическому розміром, робочі характеристики і функціональність. Наш інструмент відрізняється високою міцністю і надійністю, виготовлений з інструментальної сталі відповідно до вимог ГОСТ17473-80.

   Шестигранні ключі нашого виробництва мають сертифікат відповідності України і успішно конкурують на вітчизняному ринку з найпопулярнішими брендами в категорії ціна/якість/ надійність. Ми гарантуємо якість і робочі якості нашої продукції. Про надійності, довговічності і експлуатаційних характеристиках можна дізнатися з карток товарів, а також відгуків, які залишили про інструмент наші покупці на сайті інтернет-магазину lmar.com.ua.

   Ключ під шестигранник ЛМАР ™ з доставкою в Полтаву, Мелітополь, Рівне, Запоріжжя, Суми/Україна

   У нашому фірмовому магазині покупець може вибрати і придбати ключ під шестигранник ЛМАР ™ можна по самій конкурентної ринкової ціною в Україні. Крім високої якості і доступної ціни, ми пропонуємо покупцям комплекс сервісних послуг:

            Допомога при виборі інструменту кваліфікованого фахівця, виходячи з параметрів і робочі характеристики;
            Швидке формування замовлення в зв'язку з наявністю товару на складах;
            Програма лояльності для постійних клієнтів;
            Швидка доставка товар в Полтаві, Мелітополь, Рівне, Запоріжжя, Суми і інший регіон України найзручніший транспорт.
   Бажаючи більше знати про наш товар і умови співпраці з нашою компанією, зв'язуйтеся з нами по телефону або будь-яким іншим способом, зазначеним в розділі «контакти».

  • Плоскогубці

   Плоскогубці - важливий елемент в інвентарі кожного чоловіка В будь-якому будинку присутній інструмент плоскогубці. Сфера його застосування широка, а частота експлуатації пропорційна цим параметрам. З урахуванням популярності безліч компаній пропонує дану продукцію на сучасному ринку, але кількість не завжди показник якості. Найчастіше компанії заощаджують на виготовленні або обробці своїх товарів, тому легко зустріти неякісний продукт на прилавку. Виріб може швидко покриватися оксидною плівкою, не мати стійкості до зношування, механізм, який відповідає за рух скоб може розкришити під високим тиском. Це лише невелика частина проблем, який можуть зустрітися при використанні неякісних плоскогубців.

   Вигідно купити плоскогубці/пасатижі скоби (скобообжимні) в Україні можна на сайті lmar.com.ua

   Ми розуміємо, що споживач хоче отримувати тільки якісний товар, але при цьому і ціна повинна бути відповідна. Наша спеціалізація - гарантована якість продукту за доступну ціну. Набори плоскогубців на сайті, пройшли технічні перевірки та є сертифікованим продуктом першого сорту. Також вони пройшли перевірку часом, що багато в чому означає навіть більше. Брак нашої продукції досягає показнику в 5%, тому ми сміливо можемо говорити про гарантованій якості. Варто зазначити, що ми займаємося оптовими продажами. За рахунок цього сформована така низька ціна. Нашими клієнтами є великі українські магазини та будівельні мережі по всій країні. Кожен клієнт працює з нами вже багато років, так як з першої угоди зрозумів всі переваги нашого магазину, завдяки нам почав отримувати гарний прибуток. Відмінні якості нашої продукції:

   • якісний матеріал стійкий до високих температур і зносу;
   • ізолює гумова ручка з довговічність більше 25 років;
   • зручна ергономіка, що дозволяє працювати кілька годин без дискомфорту експлуатації;

   Всі наші інструмент відмінно підходять, як і для домашнього використання, так і для застосування на професійних будівельних об'єктах.

   Плоскогубці і пасатижі- що вибрати?

   • Плоскогубці
   • Не тільки розмір головна характеристика цих інструментів. Ви часто працюєте в місцях з обмеженим доступом? Тоді варто плоскогубці купити з подовженими вузькими губками. Для працівників в сфері електрики або електроніки найкраще підійдуть вигнутий варіанти. Ціна плоскогубців такого типу практично не відрізняється від стандартних, а ось практичне застосування виростає в рази. При роботі з крихким або делікатним матеріалом необхідно використовувати інструмент з насадками. Вони допомагають розподілити тиск, не пошкоджуючи структури і поверхні виробу з яким ви працюєте.
   • Пасатижі
   • Цей інструмент «родич» плоскогубців, але має свої особливості. Поверхня має безліч виїмок, які призначені для захоплення і надійного утримування гладких поверхонь. Інструмент активно застосовується в:слюсарних роботах;будівельній справі;електромонтажних процесах.
   • Для вузькоспеціалізованих напрямків є додаткові поліпшення зі спеціальними діаметрами поглиблень або невеликою частиною повністю плоского покриття. Модифіковані інструменти обладнані регулятором сили стиснення. Такий ефект досягається спеціальними регуляторними пазами. Однак такий тип істотно більше за габаритами, тому його важко використовувати в важкодоступних місцях.
   • Ціна, фото і опис
   • Ми прекрасно розуміємо, як зручність покупки важливо для споживача. Тому наш сайт максимально адаптований під користувачів. Ціни на плоскогубці завжди відповідають дійсності. Наші фахівець щодня оновлюють ціни, якщо це необхідно. Всі фотографії зроблені особисто нашою командою. Ми самостійно розпаковуємо продукцію і робимо фото в кілька ракурсів, щоб Ви змогли максимально розглянути кожен товар. Ми ніколи не запозичуємо картинки з інших сайтів, не користуємося фоторедакторами для поліпшення зовнішнього вигляду товару. Всі представлені картинки реальні і при покупці ви отримаєте таку ж продукцію, як ілюстровано на сайті. Технічні та практичні характеристики, зазначені в описі, додаються вручну. Ми ніколи не завищуємо якісні характеристики продукту. Детальний опис допоможе, максимально представити всі якісні показники товару. Ми гарантуємо, написана інформація на 100% правдива, не залежно від типу товару. Купити плоскогубці в Києві, Запоріжжі або Рівному/в Україні Купити плоскогубці можна в будь-якому населеному пункті країни. Наш магазин надає послуги доставки по всій країні, основними службами (Нова пошта, Інтайм, Делівері та інші). Доставка відбувається в найближчі терміни, через 2-3 дня після замовлення ви можете забирати товар в зручному для вас відділенні. Наш магазин ручається за високу якість всіх товарів, які у нас замовляють. Є невелика вірогідність, що доставлений товар можуть не відповідати вашому замовленню. Обов'язково зв'яжіться з нашим менеджером, щоб він уточнив всю інформацію. У разі помилки ми поміняємо замовлення і оплатимо доставку за свій рахунок. Боїтеся працювати по передоплаті? Не проблема, ми можемо відправити товар «післяплатою». Перевірте товар, а вже після оплачуйте.
   • ЗНИЖКИ та додаткова інформація

   У вас виникли питання? Хочете уточнити фінансове питання або питання доставки? Немає нічого простішого, наберіть нас по телефону, вказаному на сайті. Фахівці детально розкажуть вам всю необхідну інформацію. Ви дізнаєтеся про знижки та нової продукції, яка з'явилася на сайті. Немає можливості зателефонувати? Не проблема, замовте зворотний дзвінок. Заповнення форми займе 20 секунд, а через 2 хвилини ми з Вами зв'яжемося.

  • Бокорізи

   Бокорізи швидко тупляться? Наш товар прослужить роками У нашому інтернет-магазині Ви зможете недорого купити високоякісні бокорізи. Без них важко уявити роботу з електронікою, конструювання мікросхем, створення рибальських принад, монтаж і демонтаж обладнання. Активне використання призведе в непридатність неякісний інструмент, тому варто серйозно поставитися до покупки цього атрибута.

   Де купити бокорізи в Україні за доступною ціною?

   На нашому сайті є каталог виробів, в який входять бокорізи діелектричні і бокорізи для дроту. Наш сервіс надає тільки сертифіковану продукцію, виготовлену за сучасними виробничими методиками. Кількість браку не перевищує 5%. Перед постачанням все вироби проходять ретельний контроль на відповідність міжнародним стандартам якості. Тисячі клієнтів з усієї України працюють з нами.Ми знаходимо індивідуальний підхід до покупця і орієнтуємося на задоволення запитів своїх клієнтів.

   Параметри і особливості бокорезов

   Бокорізи для радіомонтажник мають великий функціонал і дозволять виконати безліч корисних робіт. До переваг віднятися:

   • хороші ріжучі характеристики;

   • зручно сидять в руці;

   • займають мало місця в інвентарі;

   • відрізняються тривалим терміном служби.

   Основними характеристиками цих інструментів слід назвати:

   1. надійність;

   2. тверда і зручна рукоять;

   3. захист від електрики;

   4. можливість розрізати дроти разлічногодіаметра.

   Бокорізи міні - незамінний помічник системного адміністратора, наладчика автоматичної телефонної станції. Вони допоможуть швидко обрізати провід, а завдяки компактності легко поміщаються в кишеню штанів або робочого комбінезона. Бокорізи діелектричні 160 мм - обов'язковий елемент для електрика. Захисна ізоляція запобігатиме потраплянню високої напруги на користувача. Атрибут використовується в роботі з електричними ланцюгами. Він забезпечить додаткову безпеку і полегшить роботу. У нас є бокорізи 160мм, 180мм і інші моделі. Кожен майстер знайде відповідний товар для своїх потреб. Виріб прослужить довгі роки, не втративши функціональності і презентабельного зовнішнього вигляду.

   Ціни та відгуки на бокорізи в lmar.com.ua

   Наш магазин має інтуїтивно-доступним інтерфейсом, що включає в себе різні корисні функції. Високошвидкісна система пошуку в частки секунди видасть запитуваний продукт. Вона виконує порівняння цін різних товарів одного бренду. Купуючи у нас оптом, Ви зможете заощадити пристойну суму. Ми є виробником продукції і не здійснюємо ніяких накруток вартості. На усі товари діє гарантія. Наші покупці залишають тільки позитивні відгуки, а клієнтська база збільшується з кожним днем. Фото, ціна та характеристика за розмірами: міні (160мм) і 180мм в розділі ручний інструмент окремий продукт має якісну кольорову фотографію. Вона дозволить розглянути виріб у всіх подробицях і деталях. У списку є бокорізи довжиною від 160 до 200 мм. Конкретний тип виконує певне завдання. Конструкція складається з ергономічною рукояті, пружини повернення, двох гострих лез і зазублених кінчиків, для витягування жив з контактів.

   Купити недорого довговічні бокорізи в Миколаєві, Одесі, Києві та інших містах України

   Зробіть покупку на нашому інтернет-порталі. Онлайн консультанти нашого магазину-це висококваліфіковані фахівці. Вони допоможуть в непростому виборі. Головне достоїнство покупки в мережі - це доставка вироби в будь-яке місто країни. Замовлення забере у Вас пару десятків хвилин і не потребують спеціальних навичок. Замовте зворотній дзвінок, і в найкоротші терміни з Вами зв'яжеться співробітник нашого магазину.

  • Длінногубци

   Длінногубці і особливості їх покупки. Такий інструмент, як длінногубці не володіє такою популярністю в побуті, як плоскогубці, що пов'язано з вузькою спеціалізацією в застосуванні. Це пристосування виконує важливі функції при роботі, тому має відповідати всі вимоги покупця. Часто на ринку зустрічається неякісна продукція, яка не має стійкості до зношування. У підсумку виходить, що рівень виробництва знижується, а в наслідку псується вироби, яким Ви займалися. Не варто забувати і про комфорт при роботі. Інструмент повинен мати зручні форми для обхвату і якісний гумовий ізолятор, для кращого зчеплення з пензлем. Якість має левовою часткою проблем, які можуть виникнути при придбанні длінногубци 160мм, але це ще не все. Набагато все залежить від правильного вибору інструменту. Різновиди і напрямок застосування. Ідеальне поєднання якісної продукції і навичок вибору інструмент, буде ККД високим. Як правильно купити длінногубци 170 мм / 180 мм / 200 мм їх види та класифікації Основною відмінністю даного обладнання є форма: 1) пряма 2) вигнута.

   Типи і особливості длінногубци

   1)Перший тип - класичний. Губки подовжені, обладнані шорсткою поверхнею, для кращого зчеплення з будь-якою поверхнею. Дуже добре підходить для роботи у важкодоступних місцях, де простір обмежено.

   2) Другий тип має носик, який зігнутий під кутом 90 градусів. Це пристосування використовується в місцях, де простір не тільки обмежено, але має вигнуту форму. Другий тип класифікації і Ndash; розмір. Цей параметр визначається виходячи з умов експлуатації, длінногубци 170 мм є універсальним рішенням для більшості робіт. Чим менше виріб, з яким ви працюєте, тим делікатніше потрібні інструменти. Для побутових операцій підходять інструменти 160-180 мм. З ремонтом побутової техніки або телефону вони підходять найкраще. Для слюсарної справи використовують длінногубци 180 мм. У рідкісних випадках застосовують длінногубци 200 мм, для роботи з товстими матеріалами

   Фото, характеристика і ціни в слюсарній інструменті

   Чесність & Ndash; це правило ринку, яке стоїть у нашого магазину в пріоритеті. Гарантована якість кожної продукції, не порожній звук для нас. Тому хоче відзначити, що всі фотографії, представлені на сайті зроблені нами особисто. Ніяких модельованих картинок або програм для поліпшення якості. Кожне фото зроблено і завантажено вручну. Дивіться на длінногубци 200 мм фото і ворожите, що прийде вам при замовленні? Відповідь проста і Ndash; такий же товар, який ви спостерігаєте на своєму моніторі. Характеристиками не & LAQUO; беруться зі стелі і RAQUO;, вони ретельно переписані з технічного паспорта кожної партії товару. З урахуванням власного виробництва, ми отримуємо найточніші характеристики предмета. Все відповідає статусу першого сорту і сертифікатам якості. Вас тішить ціна, але занепокоєння щодо підступу не залишає? Не хвилюйтеся, низька ціна сформована не низькою якість, а відсутністю посередників. Ми & Ndash; перші власники товару, який представлений в інтернет магазині, тому немає ні накруток, ні спекуляцій. Варто відзначити, що нашими партерами є: великі будівельні компанії, середні і невеликі приватні підприємства, будівельні магазини. Ми спрямовані тільки на оптові продажі, з такими цінами роздробі тут не місце.

   Купити длінногубци в Вінниці, Чернігові, у Львові/в Україні

   Інтернет-магазин здійснює доставку по всій Україні. Таким чином ви можете замовити будь-яку продукцію, після чого протягом декількох днів, Ви забираєте посилку зі складу: Нової Пошти, Делівері, Інтайм Ви вперше з нами співпрацюєте? Лякає робота по передоплаті? Не проблема! Післяплата, чи потрібно отримувати допоможуть зберегти ваші кошти. Замовте будь-яку продукцію, після отримання уважно вивчіть її на наявність дефектів або руйнувань. Все добре? Сплачуйте і забирайте. Якісь питання або проблеми? Для цього й існують телефони для зв'язку, фахівець швидко допоможе у вирішенні Ваших питань. Є сумніви? Ціна, якість, моментальні терміни доставки? Телефонуйте і замовляйте!

  • Ножівки по металу
  • Свердла по металу

   Якісне свердло для робіт по металу може зробити отвір в матеріалі будь-якої твердості, при цьому не затупитися і не зламатися. Ефективне свердління можливо тільки при правильно підібрані характеристики інструменту, відповідний опрацьований матеріал.

   Область застосування такого ріжучого інструменту надзвичайно широка - виробництво, машинобудування, монтаж будівель і споруд, ремонтні роботи тощо. Свердла по металу - основний інструмент в наборі слюсаря, будівельника, механіка, а також домашнього майстра. Конструкція свердло складається їх ріжуче робоча кромка і утримувач, за допомогою якого проводиться його кріплення до інструменту, що забезпечує обертальний рух

   Свердло для роботи по металу - критерії вибору

   Вибрати й купити свердло по металу слід, виходячи з декількох критеріїв, серед яких основним буде форма і конструкція:

            Гвинтовий - виконано у вигляді стрижня, край ріжучого інструменту має конусоподібну заточку. Деякі моделі мають конічний держатель і призначені для заправки в свердлильні верстати і дворучні дрилі;
            Корончатий - призначений для різання для висвердлювання отворів великого діаметру;
            Ступінчастий - універсальні свердла, які можуть робити отвір різного діаметру.
   Свердло для отворів по металу може відрізнятися розмірами діаметра, довжиною стрижень, а також матеріал інструменту і спеціальне покриття ріжучої кромки. Свердла діаметром від 2 мм мають позначку із зазначенням сплаву, з якого вони зроблені і навіть ім'я виробника.

   Уже за кольором металу можна визначити, як оброблена поверхня ріжучого інструменту:

            Звичайні сірі свердла виготовлені з простої сталі,
            Чорні - з остаточною обробкою перегрітою водяною парою,
            Сріблясті - при обробці інструменту застосовувався відпуск, знімає внутрішню напругу металу;
            Золотисті - на поверхню нанесений шар нітриду титану.
   Підібрати необхідний набір свердел для роботи по металу буває непросто. Для цього потрібен великий асортимент ріжучого інструменту з можливістю вибрати свердло відповідно до характеристиками і завданнями, які воно може вирішити. Чи не влаштовують пропозиції у регіональних постачальників інструменту? В такому випадку краще всього звернутися до пропозицій продажів в інтернет-магазинах.

   Свердла для робіт по металу купити в lmar.com.ua: ціна, характеристики, відгуки

   У нашому інтернет-магазині можна купити оптом високоякісні свердла для різання по металу за ціною виробника. Ми виробляємо інструмент на сучасному обладнанні з використанням високотехнологічних виробничих процесів, що відповідають вимогам ГОСТ 10902-77. Понад п'ять років ми успішно конкуруємо з найвідомішими вітчизняними і зарубіжними виробниками інструменту, пропонуючи своїм покупцям кращий товар в категорії ціна / якість.

   У надійності і робочих властивостях нашого ріжучого інструменту можна переконатися, вивчивши характеристики моделей свердел, а також знайомлячись з відгуками наших покупців, багато з яких співпрацюють з нами протягом кількох років. Наша продукція відрізняє конкурентна ціна, висока якість і довговічність, про що є сертифікат, виданий в Україні.

   Найкраще свердло в категорії ціна/якість з доставкою до Харкова, Києва, Одеси, Чернівців, Дніпро/Україна

   Наша компанія пропонує якісний і недорогий ріжучий інструмент власного виробництва, надійні, продуктивні свердла, а також їх набори. Крім основної послуги наші покупці отримують:

            Великий каталог з широким вибором свердел ЛМАР ™ з необхідними робочими характеристиками;
            Рада кваліфікованого фахівця при виборі свердел;
            Індивідуальний підхід до кожного замовлення, бонусна програма для постійних клієнтів;
            Швидка доставка товару до Харкова, Києва, Одеси, Чернівців, Дніпро і будь-який інший місто в Україні найзручнішим для клієнта видом транспорту.
   Для отримання більш детальної інформації про якість нашого інструменту і рівень послуг компанії користуйтеся будь-яким видом зв'язку, зазначеним в розділі «Контакти». Після отримання наших свердел по металу і перевірки їх в роботі, не забудьте повернутися на наш сайт і залишити свій відгук для майбутніх покупців.

  • Кліщі переставні
  • Лещата

   Лещата

   Лещатами прийнято називати механічні пристрої, що виконуються функцію фіксації, тобто, лещата допомагають зафіксувати деталь при ручному або ж машинному обробленні елементів. Лещата оптом купуються багатьма споживачами даного устаткування, так як саме за допомогою лещат можна домогтися жорсткого закріплення в потрібному положенні заготовок для подальшої роботи з ними або ж для звільнення своїх рук для здійснення інших функцій. Бажаючи купити лещата оптом Україна, кожен покупець повинен знати про існування певних моментів, які негативно впливають на хід покупки: завищена ціна на лещата оптом, відсутність вибору, низька якість виробів.

   Купити лещата оптом. Різновиди даного інструменту і їх особливості

   Лещата є потрібним і універсальним інструментом, застосування якого можна знайти як в дрібному виробництві, при виконанні ремонтних робіт, так і в побутових цілях, тому що саме за допомогою лещат здійснюється обробка дерев'яних, металевих, пластикових поверхонь. Якщо Ви хочете купити лещата оптом в Україні, тоді Вам варто усвідомити для себе існуючий перелік різновидів даного інструменту, згідно з яким лещата бувають:

   • Слюсарними - даного типу лещата використовуються для міцної фіксації заготовок, виконаних з металу при обробці їх ручним способом,
   • Верстатними - дані обладнання дозволяють міцно встановлювати заготовки і фіксувати їх при роботі з металорізальними верстатами,
   • Столярними - ці лещата застосовують при роботі з пластиковими, а також дерев'яними поверхнями,
   • Трубними - обробка та різання труб, а також заготовок з круглим перетином відбувається завдяки трубним лещат, які відрізняються наявністю збільшеною площею дотику із заготівлею,
   • Ручними, тобто інструментами для побутового використання, які мають невеликий розмір.
   • Переваги проведення покупки у постачальника ручного інструменту lmar.com.ua

   Купуючи ручний інструмент у даного постачальника, а саме лещата оптом недорого, кожен відвідувач інтернет - магазину і замовник отримує масу переваг, завдяки яким він здатний заощадити чималі кошти:

   1. Прекрасний вибір лещат,
   2. Низькі ціни,
   3. Наявність знижок,
   4. Відмінна якість провідних світових виробників,
   5. Гарантована якість та зносостійкість товару,
   6. Можливість здійснити замовлення з будь-якого куточка країни і отримати його вже протягом декількох днів.

   Замовити за прийнятною вартістю лещата оптом на території Івано-Франківська, Харкова, Тернополя, Херсона, Одеси і Києва / Україна


   Замовляючи в нашому магазині такий ручний інструмент, як лещата оптом, кожен покупець отримує якісну і швидку доставку придбаної ним продукції в будь-яке місто або ж населений пункт країни одним з обраних способів:

   • «Делівері»,

   • «Ін Тайм»,

   • «Міст Експрес»,

   • «Автолюкс»,

   • "Нова Пошта".

  • Молотки слюсарні

   Молотки слюсарні оптом

   Кожна людина знайомий з таким ручним інструментом, як молоток, так як буквально в кожному будинку, квартирі і на дачній ділянці можна зустріти дане обладнання, яке дозволяє здійснювати монтаж конструкцій або деталей, їх ремонт. Також молотки часто використовуються в домашньому господарстві, коли потрібно прибити поличку, полагодити дверцята шафи і так далі.

   Так як молоток знаходить своє застосування в самих різних роботах, то і різновидів цього виробу також існує маса. Самим популярним і затребуваним вважається молоток слюсарний, адже купивши 10 найрізноманітніших молотків, Ви виявите, що більше половини інструменту є саме слюсарним.

   Купуючи молотки слюсарний оптом Україна, кожен потенційний замовник даного товару повинен знати про наявність найпоширеніших складнощів при виборі та купівлі цього товару, серед яких:

   • висока цінова політика магазину,
   • низька якість сумнівних виробників,
   • підробка продукції.

   Купити молотки слюсарні оптом. Рекомендації стосовно вибору слюсарних молотків для оптової купівлі даного ручного інструменту

   Магазин Lmar дозволяє купити молотки слюсарні оптом за вигідною ціною, не виходячи з дому, так як Ми працюємо в дистанційному режимі, дозволяючи всім Нашим клієнтам скористатися перевагами здійснення замовлення в інтернет - магазині lmar.com.ua.

   При виборі та купівлі такого товару, як молотки оптом в Україні, варто враховувати такі особливості:

   1.         вид ручного інструменту, так як крім молотка слюсарного оптом, в нашому магазині можна також придбати покрівельний молоток або ж інструмент для кахлю,
   2.         його вага, тому як це важливий параметр при забиванні цвяхів (для великих цвяхів потрібно важкий молоток, а для маленьких - з малою вагою),
   3.         форма і розмір - це важливий показник, так як існують слюсарні молотки з клиноподібною голівкою, «носиком» обценьками і так далі,
   4.         додаткові особливості у вигляді рельєфної рукоятки, наявності гумових накладок.

   У магазині lmar кожен бажаючий зможе знайти потрібний по виду слюсарний молоток, так як у Нас прекрасний вибір даного ручного інструменту, вибрати який і купити на вигідних умовах може кожен житель країни.

   Здійснити замовлення у вигляді молотків слюсарних оптом на вигідних умовах в таких містах, як Конотоп, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Київ, Чернівці та Харків / по всій Україні

   Молотки слюсарні оптом Україна дозволяє купити на вигідних умовах інтернет - магазин ручного інструменту і госптоварів Lmar, який співпрацює з перевіреними компаніями - вантажоперевізниками і готовий доставити свою продукцію в будь-якому напрямку України наступними можливими способами:

   •         Транспортна компанія «Делівері»,
   •         «Ін Тайм»,
   •         Перевізник «Автолюкс»,
   •         Служба доставки «Міст Експрес»,
   •         "Нова Пошта".

   Якщо Вам необхідно відмінну якість ручного інструменту за прийнятною ціною, тоді Вам тільки в Наш магазин.

  • Просекатели для профиля

   Просекатель для профілю оптом

   На сьогоднішній день при будівельних, а також оздоблювальних роботах все частіше використовують гіпсокартон, який дозволяє вирівнювати стіни, створювати ніші, опускати стелі і робити красиві арки. Гіпсокартонпрікрепіть до стіни можна за допомогою клею, але даний спосіб фіксації рідко застосовується на ділі, так як часто під листом гіпсокартону є металевий каркас (особливо це стосується спорудження арок і перегородок).

   Саме Просекатель для профілю є необхідним для кожного фахівця інструментом, який він застосовує ще на етапі спорудження каркаса під гіпсокартон, тому даний ручний інструмент користується попитом і популярністю.

   Бажаючи купити Просекатель для профілю оптом в Україні, кожному потенційному замовнику необхідно звернути свою увагу на якість інструменту та відгуки про самому постачальника, щоб не зіткнутися з обманом і шахрайством.

   Купити просекатель для профілю оптом Україна. Основні переваги такого ручного інструменту, як Просекатель для профілю


   У магазині lmar.com.ua кожен бажаючий може купити Просекатель оптом для профілю за доступною ціною, які відрізняються якістю, достовірністю і доступністю товару.

   Просекатель для профілю оптом набуває велику кількість споживачів, так як цей ручний інструмент має масу достоїнств, а саме:

   •         Застосування при роботі просекателя значно зменшує час на виконання завдання,
   •         Просекатель створюють рівні якісні отвори, які не вимагають їх подальшої обробки,
   •         З'єднання за допомогою просекателя не здатна залишати слідів і нерівностей на каркасі,
   •         При наявності цього ручного інструменту відпадає потреба в проведенні розмітки,
   •         Маючи Просекатель для профілю оптом, Вам вже не знадобляться інші кріпильні вироби, такі як шурупи або саморізи.

   Бажаючи купити Просекатель оптом для профілю Україна в магазині lmar.com.ua, варто враховувати наступні моменти при виборі цього інструменту:

   1.         Варто звернути увагу на товщину профілю з металу,
   2.         Отвори за формою і розмірами,
   3.         Вивчити властивості і характеристики самого профілю,
   4.         Бути обізнаним про наявність або ж відсутність потреби застосовувати прес на одному з етапів роботи з підготовкою профілю.

   Провести якісну покупку у вигляді недорогих Просекатель для профілю оптом в Хмельницькому, Житомирі, Дніпрі, Тернополі, Одесі, Києві, Мелітополі і по всій території України

   Здійснюючи замовлення у вигляді Просекатель для профілю оптом Україна, кожен клієнт магазину lmar.com.ua не ставить питаннями про оформлення замовлення і способі доставки, так як Ми транспортуємо ручний інструмент, який знаходиться у великій різноманітності і асортименті, по всій території України, доставляючи продукцію навіть у найвіддаленіші куточки країни (за винятком АР Крим і тимчасово окупованій Луганської та Донецької областей).

   Доставка товару можлива за допомогою «Ін Тайм», «Автолюкс», «Делівері», «Нова Пошта» та «Міст Експрес».

  • Магнітні тримачі

   Магнітні тримачі

   Новинкою в сфері автотоварів можна сміливо назвати магнітні тримачі, які швидко завоювали любов автолюбителів, адже тепер подорожувати можна набагато комфортніше, ніж раніше і нічого не стане відволікати від дороги, адже Ваш телефон завжди од рукою, в надійному і видному місці.

   Магнітні тримачі дозволять зафіксувати телефон в зручному положенні, для використання його в якості навігатора або ж для простого і лаконічного відповіді на дзвінок, адже водій тепер бачить екран, хто дзвонить і може з легкістю відповісти на вхідний.

   При виборі автомобільних власників для телефону можуть виникати складнощі, тому що не всі постачальники володіють саме магнітним типом власника, поставляючи менш якісні «краби».

   Купити магнітні тримачі для автомобіля. Особливості магнітних власників

   Автомобільні власники - це зручні пристосування, що дозволяють зафіксувати смартфон в зручному положенні в салоні автомобіля, які бувають двох типів: власники - краби і магнітні. Другі останнім часом набирають більшою популярністю, так як вони більш прості у використанні і надійно кріплять до своєї поверхні мобільний пристрій.

   Якщо Ви бажаєте купити магнітний тримач Україна, тоді Вам варто ознайомитися з наступними особливостями даного товару:

   •         Автомобільний магнітний тримач можна встановлювати на лобовому склі, на торпеді, в області бічних кватирок і так далі,
   •         Автодержатель оснащені магнітами неодимового типу, завдяки чому вони довго і якісно магнитятся,
   •         Найчастіше магнітні тримачі мають 4 і більше магніту невеликого розміру,
   •         Пластина може бути встановлена ​​і під чохол телефону, але при цьому втрачається чіпкість магніту.

   Замовити магнітні тримачі недорого від виробника в Сумах, Житомирі, Одесі, Кропивницького, Києві, Львові та Чернігові / по всій Україні


   У магазині lmar.com.ua кожен знайде і зуміє купити магнітні тримачі недорого в Україні, так як Ми маємо в своєму розпорядженні низькими цінами і великим вибором власників на будь-який смак і гаманець.

   Доставка замовленої продукції можлива в будь-якому напрямку Нашої країни обраним покупцем способом з наступних запропонованих:

   •         Транспортною компанією «Автолюкс»,
   •         «Міст Експрес»,
   •         Перевізником «Нова Пошта»,
   •         «Ін Тайм»,
   •         «Делівері».

   Замовляйте недорогі автотовари в цьому магазині, і отримуйте гарантовану якість і вигідні умови для покупки

  • Крючки вязальные для проволоки

   Гачки в'язальні для дроту і сітки оптом. З якими складнощами можуть стикатися покупці, які потребують гачках для в'язки арматури


   Іноді при роботі з арматурою може знадобитися її в'язання, яке здійснити без спеціального обладнання просто неможливо або ж робота буде виконана неякісно. Іноді арматуру фіксують дротом, іноді ж застосовується електрична варіння. Кращими помічниками в процесі в'язання арматури стануть гачки в'язальні для дроту і сітки оптом, які зв'яжуть між собою перпендикулярно розташовані прути в місцях їхнього зіткнення. Гачки в'язальні широко застосовуються в будівництві житлових або ж виробничих об'єктів, а також при зведенні стрічкового фундаменту.

   При покупці гачків в'язальних для дроту і сітки оптом можуть виникнути складності, пов'язані з відсутністю потрібної кількості товару на складі постачальника або ж з високою вартістю і відсутністю різноманітності.

   Купити гачки в'язальні для дроту і сітки оптом. Види гачків для в'язання арматури, представлені в інтернет - магазині lmar.com.ua

   Якщо Ви хочете купити гачки в'язальні для дроту і сітки оптом Україна. Тоді Вам варто знати, що саме ці вироби забезпечують безпеку при роботі, а також швидкість і зручність виконання в'язки арматури.

   У магазині lmar.com.ua можна знайти і вигідно купити в Україні гачки в'язальні для дроту і сітки оптом наступного типу:

   1.         Арматурні гачки простої конструкції - цей вид гачків легко захоплює петлі і швидко затягує дріт. Цей тип гачків найчастіше купується для домашнього непрофесійного використання, так як характеризується невисокою вартістю, простотою в експлуатації, а також можливістю роботи в важкодоступних місцях,
   2.         Гвинтові арматурні гачки - цей тип гачків відноситься до напівавтоматичним, тому як виробляє затягування петель гаком, у якого наконечник має вигляд свердла, рукоятка при цьому залишається нерухомою. Устаткування за допомогою якого в'яжуть саму арматуру називається реверсивним. Саме такий тип інструменту для в'язки сітки відрізняється довговічністю, високою швидкістю виконання в'язання і ще простотою у використанні,
   3.         Автоматичний пістолет, який здатний швидко і якісно різати і згинати дріт. Він відрізняється високою продуктивністю праці і непідйомною для багатьох користувачів вартістю.

   Здійснити недорогу покупку у вигляді гачків в'язальних для дроту, а також арматурної сітки оптом в Кропивницького, Житомирі, Одесі, Києві, Маріуполі, Броварах, Харкові та по всій території України


   Замовити гачки в'язальні для сітки і дроту оптом Україна за доступною ціною можуть усі бажаючі в магазині lmar.com.ua, який володіє прекрасним вибором товару, а також вигідними умовами для проведення покупки. У Нас діють знижки, встановлені найнижчі ціни і покупці можуть отримати своє замовлення, перебуваючи в будь-якому куточку країни за допомогою наступних служб доставки:

   •         Делівері,
   •         Автолюкс,
   •         Нова Пошта,
   •         Міст Експрес

  • Зенкера/шарошки

   Зенкера/шарошки оптом. Що заважає придбати споживачам якісний свердлильний інструмент Україна


   Інструменти для просвердлювання різних отворів, а також для їх подальшого розпилювання потрібні в різних сферах діяльності, але особливої ​​затребуваністю і актуальністю вони користуються при будівельних роботах і в автомобільній сфері, коли в хід йдуть зенкера і шарошки.

   Шарошками прийнято називати борфрези, які дозволяють просвердлювати різні отвори в таких поверхнях, як фанера, ДСП, камінь, кераміка і скло, а також зачистити шви в місці проведення зварювальних робіт у важких для доступу місцях.

   Зенкерами ж є ріжучі інструменти, які служать для якісної обробки вже наявних отворів. Свою популярність в масі, а зокрема в великому виробництві, вони придбали завдяки точному зенкеруванні отворів. При цьому зенкера не потребують настоянці, що позначається на економії витратного часу.

   Споживачам заважає придбати якісні зенкера і шарошки оптом відсутність перевіреного постачальника, який би мав виключно сертифікованим товаром іменитих виробників.

   Купити зенкера/шарошки оптом. Класифікація зенкерів і їх особливості


   Якщо Ви бажаєте купити шарошки оптом в Україні, тоді Вам слід відвідати магазин lmar.com.ua, де Ви знайдете велику різноманітність якісних шарошок по металу різних виробників і зумієте підібрати потрібні для себе за якістю і ціновій політиці товар, купуючи його на вигідних умовах магазину .

   Перш ніж здійснювати замовлення в вигляді зенкери оптом Україна, потрібно розібратися в особливостях і класифікації цього ріжучого пристосування.

   Зенкери відрізняються:

        за способом обробки:

   •         циліндричні - цей тип зенкера дозволяє збільшувати розмір отвору,
   •         зенковки - дозволяють обробляти поглиблення під гвинти та болти, а також знімати фаски і підрізування,

        по можливості установки:

   •         хвостові - за формою нагадують хвостики у вигляді конуса або ж циліндра,
   •         насадні,

        за структурою вироби:

   •         цільні - литі,
   •         збірні - мають знімні ножі,
   •         регульовані - дозволяють змінювати діаметр зенкеровкі.

   Придбати якісні та недорогі шарошки і зенкера оптом в таких містах, як Дніпрорудне, Луцьк, Маріуполь, Одеса, Полтава, Київ, Суми та Харків / по всій Україні


   На сайті Lmar можна вигідно купити шарошки оптом за низькою ціною, так як для оптових замовників Ми надаємо знижки та вигідні умови для проведення цієї покупки.

   Переваги компанії lmar.com.ua:

   •         низькі ціни на весь асортимент магазину,
   •         висока якість такого товару, як зенкера і шарошки оптом,
   •         товар іменитих брендів і виробників,
   •         наявність продукції, яка дозволить в великій кількості і оптом купувати ручний інструмент,
   •         знижки оптовим клієнтам магазину,
   •         можливість з будь-якого куточка країни здійснити замовлення (оформити покупку по телефону або ж через інтернет на сайті компанії),
   •         отримати своє замовлення незалежно від місця проживання «Новою Поштою», компанією «Делівері», «Автолюкс», «Міст Експрес» або ж «Автолюкс».

  • Бортфрезы

   Борфрези Україна

   Сьогоднішнє різноманітність ринку ріжучих інструментом по металу для шліфувального обладнання дивує своєю різноманітністю і пропозицією. З цієї причини борфрези представлені в самих різних модифікаціях, що власне і ускладнює вибір даної продукції потенційними її споживачами.

   Борфрези є спеціальний різновид фрез, яка використовується в машинах, що характеризуються наявністю пневматичного або ж електричного приводу, що працює на великих швидкостях і оборотах. Вони мають вигляд металевого штифта з хвостиком, необхідним для кріплення твердої головки (в залежності від призначення, головки також бувають різноманітними).

   При виборі та купівлі такого товару, як борфрези Україна, потенційні користувачі цього товару помічають такі проблеми:

   •         Завищена вартість,
   •         Низька якість самого товару,
   •         Відсутність вибору виробників і асортименту Борфреза.

   Купити борфрези Україна. Що повинні знати покупці про Борфреза на момент здійснення даної покупки

   Якщо Ви бажаєте купити борфрези в Україні, тоді Вам варто ознайомитися з існуючою класифікацією, а точніше, різновидом цієї продукції, тому як борфрези бувають:

           З наявністю звичайної заточки - такі борфрези працюють з максимальним застосуванням профілів зуба. Саме за допомогою звичайної заточки можна здійснити довгу і рівну стружку,
           З наявністю головки для обробки кольорових металів - такі твердосплавні бори акуратно, без зайвого налипання, знімають матеріал з поверхні кольорових металів,
           З голівкою - зубом - використовується при роботі зі сплавами і сталлю,
           З алмазним заточуванням - використовується при роботі з загартованими матеріалами,
           Головка з подвійною заточуванням.

   Замовити якісні борфрези, що відрізняються зносостійкістю в Житомирі, Кропивницького, Сумах, Одесі, Львові, Броварах, Києві і по всій території України

   Замовити борфрези Україна недорого може кожен житель країни, відвідавши Наш інтернет-магазин ручного інструменту і господарських товарів, де можна знайти недорогі, але при цьому якісні борфрези і ріжучі інструменти та отримати їх будь-яким зручним методом з таких можливих:

           Автолюкс,
           Ін Тайм,
           Міст Експрес,
           Делівері,
           Нова Пошта.

  Показані 1 - 3 із 3 пунктів
  Показані 1 - 3 із 3 пунктів
  Слюсарний інструмент

  А ви знаєте яким може бути слюсарний інструмент?

  Категорія слюсарних інструментів включає в себе багато різноманітних пристосувань. Проблема полягає в тому, необхідно знати про всі можливі інструменти цього типу, де вони застосовуються і як правильно і вибрати. Не хвилюйтеся, якщо Ви цього не знаєте, нижче ми розберемо все по поличках і докладно...

  А ви знаєте яким може бути слюсарний інструмент?

  Категорія слюсарних інструментів включає в себе багато різноманітних пристосувань. Проблема полягає в тому, необхідно знати про всі можливі інструменти цього типу, де вони застосовуються і як правильно і вибрати. Не хвилюйтеся, якщо Ви цього не знаєте, нижче ми розберемо все по поличках і докладно, так що ви станете професіоналів в цій справі.

  В інтернет-магазині lmar.com.ua ви можете придбати такий слюсарний інструмент, як:

  • Викрутки
  • Подовжувач для викруток
  • Щітки по металу
  • Набори інструментів

     Ножиці по металу

  І це лише невеликий список представленої продукції. На сайті кожен знайде собі необхідне обладнання. Це відноситься і до домашнього майстра, і до професійного будівельника.

  • Наші якісні слюсарні інструменти застосовуються:

  -збирання меблів;
  -ремонт автомобілів;
  -робота з фурнітурою
  -ремонт мобільних телефонів та іншої техніки

  Якщо правильно вибрати інструмент, то кожен охочий може стати професіоналів своїй справі. Адже у багато якість і зручність роботи залежить саме від слюсарного інструменту.

  Купити (продати) слюсарний інструмент оптом

  Наш магазин спеціалізується на оптових продажах. Цим пояснюються одні з найнижчих на даний момент цін. Не важливо, володар Ви будівельної мережею по всій країні або невеликим модулем на будівельному ринку, Вам сподобається з нами співпрацювати. Висока якість продукції визначається особистим виробництвом. Ми самостійно контролюємо всі сировинні продукції і процес виробництва. Наші гарантії підкріплені сертифікатами якості та статусом першого класу в Україні.

  Також ми самостійно вписуємо опис і характеристики товару, ніякої шаблонності. Вся інформація, включаючи фотографії, заповнюється вручну висококваліфікованим фахівцем. Тому куплена у нас продукція завжди відповідає заявленим показникам.

  Слюсарні інструменти: види, фото і ціни 7000

  Поступово переходимо до найцікавішого - види слюсарних інструментів і їх особливості.

  Один з найбільш затребуваних інструментів в будинку кожного майстра - викрутка. Відремонтувати іграшку дитині, замінити розетку, підкрутити кріплення двері, це і багато іншого, з чим може впорається цей інструмент. При його покупці варто враховувати: тип жала і його характеристики.

  Плоска викрутка призначена для гвинтів і шурупів. Порядковий номер на ручці означає довжину закінчення уздовж. Уважно поставтеся до виробника. Неякісне пристосування швидко злизує і може пошкодити шуруп, який буде непросто дістати.

  Для саморізів по дереву або металу використовує викрутка зірочка. Звертайте увагу на діаметр стрижня і жала, краще купити відразу набір слюсарних інструментів, ніколи не знаєш, яка може підійти. Також звертайте увагу на наявність магніту в ручці, без нього буде некомфортно працювати.

  Набір слюсарних інструментів

  При покупці такого продукти ви робите великий стрибок від любителя до професіонала. Набір поставляється в спеціальному кейсі, який забитий різноманітними пристосуваннями. Серед них: викрутки, гайкові ключі, головки, індикатори, надфілі та напилки. Комплектація залежить від ваших потреб. Задоволення не одне з найдешевших, але при наявності такого аксесуара в будинку ви не будете потребувати більше ні в чому.

  Один з найбільш універсальних інструментів - пасатижі. Спочатку він призначений просто для затиску чогось, як невеликі лещата. Однак на ділі вони застосовуються і для закручування / відкручування болтів, і для оческі дроти від ізоляції, для деформації металевих виробів і ще з десяток варіантів. При покупці зверніть увагу на внутрішню поверхню кліщів, ребра повинні бути глибокими, ручка обрезиненна, а гума не повинна видавати запаху.

  Купити слюсарні інструменти в Херсоні, Черкасах та Дніпропетровську / Україна

  Протягом десяти років ми працює по всій Україні. Тому не виникне ніяких проблем, якщо ви хочете придбати нашу продукцію, але у Вашому місті немає складу. Багаторічна співпраця з: Новою Поштою, Інтаймом і Делівері. Стандартний тип співпраці: передоплата чи післяплата.

  Якщо у Вас залишилися будь-які питання зв'яжіться з нами за телефонами вказаними на сайті.

  Докладніше