Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Шестигранники Товарів у наявності: 39

  Показані 1 - 39 із 39 пунктів
  Показані 1 - 39 із 39 пунктів
  Шестигранники

  Шестигранний (імбусовий) ключ використовується для створення з'єднань з болтами, що мають головку циліндричної форми з 6-Тигран поглибленням всередині. Таке кріплення застосовується в багатьох видах монтажу, але найчастіше його використовують при складанні меблів або ремонті автомобіля. Ключ шестигранник є вигнутий під прямим кутом стрижень з 6-...

  Шестигранний (імбусовий) ключ використовується для створення з'єднань з болтами, що мають головку циліндричної форми з 6-Тигран поглибленням всередині. Таке кріплення застосовується в багатьох видах монтажу, але найчастіше його використовують при складанні меблів або ремонті автомобіля. Ключ шестигранник є вигнутий під прямим кутом стрижень з 6-Тигран перетином. Коротка сторона має робочу головку, а подовжений важіль - шестигранний або кулястий кінець.

  Імбусовий ключ підходить для виконання з'єднання в важкодоступних місцях. Наконечник кулястої форми дозволяє відводити ключ на більший кут, а рукоять під прямим кутом - докладати менше зусиль при виконанні з'єднання. Якщо шестигранний ключ виконаний з високоміцної інструментальної сталі, він буде надійно і довго виконувати свої функції. При необхідності його заточування проводиться за допомогою напилка.

  Купити шестигранник в інтернет-магазині

  Ключ під шестигранник сьогодні знаходить широке застосування в приладобудуванні, будівництві, створенні електронних приладів. Тому зібрати набір шестигранних ключів популярних розмірів - це актуальне завдання не тільки профільного фахівця, а й власника домашньої слюсарній майстерні. При виборі ключа необхідно враховувати ряд важливих характеристик інструменту:

      -Розмір робочої головки, який може вказуватися виробником в мм або дюймах;

      -     Довжина короткий робоча частина і довга рукоятка ключ. Коротке плече підійде для роботи у важкодоступних місцях і вузький простір.;
      -Наявність кулястого закінчення на рукоять, що дозволяє збільшити відхилення інструменту на кут до 30 градусів. Збільшений кут між важелями дозволяє не зачіпати пальці поверхні в процесі роботи;
       -Матеріал - якісні ключі виконується з інструментальної сталі, а фосфатний або нікелевий захисне покриття забезпечить рівномірний розподіл зусилля і дозволить витримувати деформаційні навантаження. Захисне покриття підвищить міцність і стійкість інструменту, а також збільшить термін його експлуатації;
           Функціональність - інструмент може володіти додатковими робочими якостями, наприклад, наявність розмічальної шкали дозволяє визначити глибину отвору та ін.
  Не можу зібрати набір імбусових ключів через відсутність вибору в найближчому магазині інструментів? В такому випадку слід розглянути пропозиції інтерактивних продавців в інтернет-магазинах.

  Купити шестигранник від lmar.com.ua: ціна, характеристика, відгуки

  У нашому інтернет-магазині можна вибрати і купити ключ шестигранник з необхідними робочими характеристиками. Ми є виробниками сучасного інструменту, який виготовляється на європейському обладнанні з дотриманням всіх вимог технології. Ключ під шестигранник ЛМАРА ™ можна вибрати по метрическому розміром, робочі характеристики і функціональність. Наш інструмент відрізняється високою міцністю і надійністю, виготовлений з інструментальної сталі відповідно до вимог ГОСТ17473-80.

  Шестигранні ключі нашого виробництва мають сертифікат відповідності України і успішно конкурують на вітчизняному ринку з найпопулярнішими брендами в категорії ціна/якість/ надійність. Ми гарантуємо якість і робочі якості нашої продукції. Про надійності, довговічності і експлуатаційних характеристиках можна дізнатися з карток товарів, а також відгуків, які залишили про інструмент наші покупці на сайті інтернет-магазину lmar.com.ua.

  Ключ під шестигранник ЛМАР ™ з доставкою в Полтаву, Мелітополь, Рівне, Запоріжжя, Суми/Україна

  У нашому фірмовому магазині покупець може вибрати і придбати ключ під шестигранник ЛМАР ™ можна по самій конкурентної ринкової ціною в Україні. Крім високої якості і доступної ціни, ми пропонуємо покупцям комплекс сервісних послуг:

           Допомога при виборі інструменту кваліфікованого фахівця, виходячи з параметрів і робочі характеристики;
           Швидке формування замовлення в зв'язку з наявністю товару на складах;
           Програма лояльності для постійних клієнтів;
           Швидка доставка товар в Полтаві, Мелітополь, Рівне, Запоріжжя, Суми і інший регіон України найзручніший транспорт.
  Бажаючи більше знати про наш товар і умови співпраці з нашою компанією, зв'язуйтеся з нами по телефону або будь-яким іншим способом, зазначеним в розділі «контакти».

  Докладніше