Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Мультіметри Товарів у наявності: 50

  Показані 1 - 50 із 50 пунктів
  Показані 1 - 50 із 50 пунктів
  Мультіметри

  Мультиметри

  Як зрозуміло з назви, мультиметр - це пристрій універсального вимірювання електричних характеристик: сила струму, опір, напруга, «прозвон» і т.п. Сучасний ринок надає досить багато представників даної категорії товарів, які відрізняються рядом характеристик, а також вартістю. Якщо ви лише поверхово знайомі з даним інструментом або не...

  Мультиметри

  Як зрозуміло з назви, мультиметр - це пристрій універсального вимірювання електричних характеристик: сила струму, опір, напруга, «прозвон» і т.п. Сучасний ринок надає досить багато представників даної категорії товарів, які відрізняються рядом характеристик, а також вартістю. Якщо ви лише поверхово знайомі з даним інструментом або незнайомі зовсім, значить наш магазин Вам допоможе у вирішенні даної проблеми. Нижче ми розглянемо основні характеристики, якими володіє даний товар, а після Ви зможете придбати мультиметр в нашому інтернет-магазині за найбільш вигідною ціною.

  Мультиметр (від англ. Multimeter, тестер - від англ. Test - випробування, авометр - від ампервольтомметр) - комбіновані електровимірювальні прилади, що поєднує в собі кілька функцій. У мінімальному наборі це вольтметр, амперметр і омметр. Іноді виконується мультиметр в вигляді струмовимірювальних кліщів. Існують цифрові і аналогові мультиметри. Мультиметр може бути як легким переносним пристроєм, що використовується для базових вимірів і пошуку несправностей, так і складним стаціонарним приладом з безліччю можливостей. Мультиметри мають невелику масу і розміри, але мають досить широкі функціональні можливості. І саме тому мультиметри дуже популярні і привабливі. А куплені мультиметри оптом ще мають і привабливу ціну.

  Купити мультиметри

  Залежно від типу застосування, є два варіанти: для побутового використання і для автомобільного. Автомобільний мультиметр передбачає додатковий діод у вигляді фазометра, але його можна придбати окремо разом з побутовим мультрометром. Звичайне обладнання, яке представлене на нашому сайті передбачає всі необхідні вимірювачі: омметр, амперметр, вимірювач ємності акумуляторів і конденсаторів, вимірювач напруги постійного і змінного струму. Він повністю виконується всі необхідні функції, крім «струмових кліщів», які використовуються тільки професійними майстрами.

  Також важливим аспектом є якість виконання. Наш інтернет-магазин має широким асортиментом мультиметров, що дозволяє вибрати оптимальні товар виходячи з Ваших умов. Всі мультиметри обладнані електричним тяблом, які має найменшу похибку і набагато зручніше у використанні, ніж стрілочні вимірювачі. Також в нашому асортименті є необхідні аксесуари по типу проводів для тестера, щупи, фазометр та інші. Таким чином ми покриваємо всі потреби споживача, якщо йому необхідно купити мультиметр в інтернет-магазині.

  Мультиметри відносяться до групи сучасного обладнання. Це контрольно-вимірювальне обладнання, яке необхідно для проведення робіт з налагодження, ремонту і діагностиці. Сучасні і найостанніші мультиметри дозволяють зробити виміри змінного і постійного струмів, ємності, опору і частоти, перевірити діоди, виміряти коефіцієнти посилення всіляких транзисторів. Найчастіше, сучасні моделі мультиметров оснащені дисплеями, на яких показуються кілька величин вимірювання. Сучасні універсальні вимірювальні пристрої, в тому числі і придбані мультиметри оптом, мають функцію збереження в пам'яті отриманої інформації. Такі мультиметри легко підключаються до комп'ютера, мають функцію утримання поточних показників на дисплеї. Практично щороку модельні ряди контрольно-вимірювальних приладів поповнюються і новими цікавими моделями сучасних мультиметров.

  Мультиметри: ціна, відгуки, опис

  Уважно читайте опис кожного товару, так як ми старанно заповнюємо всі необхідні характеристики, а також рекомендації щодо застосування кожного обладнання. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання щодо продукції або її характеристик, зв'яжіться з будь-якого із зазначених телефонів.

  Одним з основних переваг нашого інтернет-магазину - лояльна цінова політика по відношенню до покупців. Ми надаємо найнижчу ціну на весь представлений товар, так як наша компанія є офіційним представником виробництва всієї продукції. За рахунок цього ціни позбавлені націнки посередника, яка в багатьох випадках досягає 30%. Також варто враховувати, що ми працюємо тільки з оптовими покупцями. Проте наш товар не втрачає якісний показник, навіть при низькій вартості.

  Звертайте увагу на відгуки про товар, адже ніхто так не розпише всі достоїнства і недоліки продукції, як її власник. До того ж це буде найкращим показником заявленого нами якості і ціни. Крім відгуків про товар, Ви можете ознайомитися з коментарями щодо всієї компанії, і оцінити якість і швидкість доставки, а також рівень нашої зацікавленості в успіху нашого покупця.

  Сьогодні мультиметр з точністю відображає призначення цього настільки багатофункціонального приладу. А їх загальна кількість всіх наявних різновидів настільки велике, що будь-який інженер зможе знайти прилад, який би в точності відповідав усім його специфічним вимогам і потребам не тільки з вигляду і діапазону вимірюваної величини, але і по набору всіх сервісних функцій. Крім стандартного набору величин сучасні мультиметри можуть вимірювати ємність, індуктивність, температуру, навіть тривалість імпульсів і інтервали між ними (якщо це сигнал)

  Купити мультиметри оптом в Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові та Києві/Україна

  Ви можете купити мультиметри оптом перебуваючи в будь-якому місті України. Наш інтернет-магазин працює на всій території нашої країни і здатні в найкоротші терміни оформити і відправити замовлення на склад кур'єрської організації. Ми співпрацюємо з усіма великими копаниями доставки в Україну і надаємо самострельное вибір типу доставки та оплати нашим покупцям.

  Докладніше