Люмінесцентні лампи Немає жодного товару в цій категорії.

Люмінесцентні лампи

Люмінесцентні лампи та правила їх реалізації

Люмінесцентні лампи мають величезний потенціал в продажах. З кожним днем ​​відкриваються офіси, кафетерії і подібні споруди, яким просто необхідні люмінесцентні лампи. Однак, є певні проблеми, які серйозно можуть вплинути на прибуток вашої компанії.

Всі вони зводяться до оптового постачальника. Безліч...

Люмінесцентні лампи та правила їх реалізації

Люмінесцентні лампи мають величезний потенціал в продажах. З кожним днем ​​відкриваються офіси, кафетерії і подібні споруди, яким просто необхідні люмінесцентні лампи. Однак, є певні проблеми, які серйозно можуть вплинути на прибуток вашої компанії.

Всі вони зводяться до оптового постачальника. Безліч пропозицій на оптовому ринку лунають із боку посередників. При співпраці з ними, Ви переплачуєте як мінімум 30%, а значить вже не зможете скласти конкурентної ціни, але це ще не все.

Споживач вимагає високої якості товару і це нормально. Чи зможете ви виконати дану вимогу? Купуючи партію у посередника Ви не застраховані від браку або просто неякісного товару. А всі свої питання ви будете з'ясовувати з виробником. Виходить, немає гарантії, що Ваш товар якісний. Ця помилка може стояти десятка постійні і сотні потенційних покупців.

Різноманітність також вносить свою лепту. Лампи мають безліч моделей, різні потужності, яскравість і інтенсивність світла, термін експлуатації і інші параметри. Для успішних продажів у вас в арсеналі має бути, як модно більше варіантів.

Подумайте, якщо у Вас оптовик, який виконує всі вимоги? Чи хороша у нього ціна, а немає проблем з доставкою? Будь-яка дрібниця перетвориться на величезну проблему.

Купуємо люмінесцентні лампи оптом на Lmar.com.ua

Для вирішення всіх проблем, які можуть виникнути на стадії закупівлю досить зробити всього один правильний крок - почати співпрацю з нашим інтернет-магазином. Щоб не кидати порожніми словами, просто поглянемо на факти.

Наші лампи на порядок краще, ніж у конкурентів, так як мають свої переваги: ​​

  • високі показники ККД, більше 95%, що істотно збільшує довговічність роботи, рівень яскравості світла, теплою ефект і покриває велику площу освітлення;
  • досягнення природного освітлення без проблем, за рахунок ідеальної інтенсивності;
  • повна безпека щодо стрибків напруги. Технологія наших люмінесцентних ламп передбачає високі перепади напруги, які ніяк не зашкодять лампі і проводці;
  • не нагрівається навіть при роботі весь день, що дозволяє використовувати поряд з пластиковим каркасом або матеріалом, який не має стійкості до підвищення температури

неймовірно низька закупівельна ціна, яка дозволить Вам диктувати правила на ринку.

Чому працювати з нами комфортно?

  • Також є ряд особливостей компанії, які покажуть Вам, наскільки працювати з нами безпечно, просто і приємно. Головні відмінності «Lmar»: 10 років плідної роботи в напрямку продажів господарських і будівельних товарів, це доводить рівень нашого інтернет-магазину; моментальна доставка в будь-який населений пункт України; індивідуальний підхід до кожного покупця, ми особисто зацікавлених у Вашому успіху, тому завжди готові проконсультувати щодо будь-яких питань; широкий асортимент люмінесцентних лампи і супутні товарів; всі продукти мають сертифікати якості, який підтверджують статус першого сорту в Україні.

Фото і ціна на лампи та освітлення

Щоб ви розуміли, яку продукцію замовляєте, ми розмістили фотографії у кожного товару. Вони зроблені особисто нами самостійно, ніякої студії, фільтрів, редакторів зображення. При замовленні ви отримуєте те ж саме, що і зображено на сайті.

Цінова політика максимально лояльна по відношенню до наших партнерів. Ми маємо власне виробництво, що дозволяє нам ставити саму низьку закупівельну ціну. Ніякої комісії і переплат, ви купуєте інструменти та обладнання їх перших рук. За всі гарантії несемо відповідальність особисто ми.

Купити люмінесцентні лампи оптом в Маріуполі, Запоріжжі та Дніпропетровську/Україна

Купуйте будь-який товар в будь-якій кількості всього в два кліка. Оформляйте замовлення на сайті, підтвердіть, коли ми Вам зателефонуємо, після чого посилка вже буде відправлена. Терміни доставки дійсно моментальні, щодо інших магазинів, а якість Вас приємно здивує. Вибирайте будь-який з трьох варіантів кур'єрських компаній: Нова пошта, Делівері, Інтайм. Оплата післяплатою або передоплата.

Докладніше