Купити рукавички прорезінніние оптом Збільшити для перегляду

Рукавички стрейчеві з нітриловим покриттям: сині і помаранчеві

423-503

Новий товар

Рукавички стрейчеві з нітриловим  покриттям: сині і помаранчеві

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$0.15

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Інформація

Рукавички стрейчевi з нітриловим покриттям: сині і помаранчеві розмір-8
Розмір: 8, Нейлон - 100%
Вага пари: 26 г, вага мішка: 25 кг. Мішок по 960 пар.
Рукавичка робоча - просте, але необхідний засіб захисту рук під час будь-якої фізичної роботи. Не можна недооцінювати роль цього виду спецодягу в самих різних видах трудової діяльності. Робочі рукавички потрібні не тільки будівельникам, вантажникам та дачникам, вони широко використовуються практично у всіх галузях виробництва. Залежно від цілей призначення проводиться безліч видів рукавичок - з самих різних матеріалів, з різним покриттям, що володіють різними властивостями і особливостями.
Рукавички х / б з ПВХ-покриттям (точковим, неповним, повним) - універсальні вироби, які застосовуються в ремонтно-будівельних, механічних, інших господарських роботах, у перенесенні жирних, замаслених предметів і т.д. Рукавички з ПВХ-покриттям виступають засобом захисту в багатьох видах промисловості, в торгівлі, в сільському господарстві, просто в побуті. Головна особливість - висока механічна міцність і зносостійкість. Покриття ПВХ збільшує зносостійкість вироби, мінімізує тертя при контакті з різними поверхнями. Особливо добре такі рукавиці підходять для роботи з гладкими і слизькими поверхнями. Основа для них виготовляється з змішаної тканини (бавовна з додаванням поліестеру, який надає еластичність), або 100% бавовни.
Латексні рукавички - широко застосовуються в ремонтно-будівельних роботах, так як захищають руки від згубного впливу на шкіру гашеного вапна. Вона, як відомо, використовується у виготовленні штукатурних розчинів, а також у виробництві штучного каменю та гіпсових фігур. Латексна рукавичка застосовується в цілому ряді галузей:
 • лакофарбова промисловість, завдяки середньої стійкості до бензиловий спирт, які використовуються як розчинник;
 • гірничо-збагачувальні комбінати, так як захищають від олеїнової кислоти;
 • металообробка;
 • нафтопереробний комплекс - в якості захисту від впливу стеаринової кислоти, яка застосовується у виробництві поліуретанів, гум;
 • харчова промисловість, наприклад, виробництво маргарину, завдяки середньої стійкості до тваринних жирів;
 • текстильна промисловість (валка вовни, виготовлення текстильного мила).
 
Крім того, цей вид рукавичок забезпечує високий рівень захисту від силікатів, які широко використовуються в хімічній промисловості, у виробництві цементу, скла, фармацевтиці, миловарній промисловості, а також у виробництві кабельної продукції.
Але, латексні рукавички не можна використовувати для захисту від нафтового палива, мазуту, масел, хлороформу, мастил, поліефірної смоли, хлору, гасу, а також вазелін.
Нітрилові рукавички - самий універсальний вид робочих рукавиць. Нітрил забезпечує захист від різних механічних пошкоджень, крім того, забезпечує високий рівень зносостійкості самих виробів. Нітрилові рукавички відрізняються високими показниками до дії кислот, фарб, силікатів, метанолу, що дає можливість їх застосування в таких сферах як:
будівництво;
лакофарбова промисловість;
хімічна промисловість;
різні види виробництв.
Неопренові рукавички - відносяться до розряду хімічно стійких виробів. Вони захищають від впливу різних кислот - сірчаної, оцтової, олеїнової, стеаринової, фосфорної, винної, щавлевої. Така рукавичка має стійкість і до спиртів: метилового, ізобутіловий, октіловий, а також до побутових миючих засобів. Неопренові рукавички використовують в наступних галузях:
 • хімічна промисловість для захисту від впливу аміаку;
 • будівництво, як антиморозних захист;
 • виробництво азотних добрив;
 • лакофарбове виробництво - через хорошу стійкості до впливу хлорацетона і хлору;
 • хімічна промисловість - у виробництві ацетону і масел.
Спілкові рукавички - це різновид рукавичок, робоча поверхня яких виготовлена з спилка, при цьому долоні з пальцями мають посилений захист, внутрішня поверхня - бавовняна. Спилок - це продукт шкіряного виробництва, досить грубий матеріал. Він являє собою шар натуральної шкіри, який виходить в результаті шарування після зняття лицьового шару. Спілкові рукавички найбільш підходять для фізичної праці, наприклад, будівельних або вантажно-розвантажувальних робіт, так як найкращим чином захищають руки від механічних пошкоджень.
Краги - в принципі, так називаються будь-які захисні рукавиці, які мають довгу частину, що закриває руку. Без них ніяк не обійтися в зварювальних роботах, там вони являють собою обов'язковий вид спецзахисту. Зварювальні краги виготовляються в широкому асортименті, зазвичай, з коров'ячого спілка, з овечої шкіри, а також брезенту. Вони бувають трипалої конструкції, а також стандартними. Цей вид рукавиць покликаний захищати руки від бризок та іскор розплавлених металів, низьких температур, розпечених металевих поверхонь, а також просто від промислового бруду.
Рукавички захисні від стирання і механічних впливів легкого ступеня (відомі як "рукавички стрейчевие"). Відрізняються високими робочими характеристиками і високою міцністю. Виготовлені з якісного бавовняного волокна, долонна частина - латексне покриття. Колір покриття може бути будь-який (чорний, оранжевий, синій). Оптимальні для застосування в сухих умовах роботи, при проведенні яких ризик механічних пошкоджень незначний. Відмінне поєднання ціна - якість.
Рекомендується застосовувати при: проведенні вантажно-розвантажувальних робіт, розфасовці і легкому монтажі, при проведенні різного роду робіт в складському господарстві та МТО. При роботі з полімерами, автомеханник в текстильній та легкій промисловості.
У нашому інтернет-магазині Ви можете купити ці рукавички як оптом, так і вроздріб.

Аксесуари