Информация

Catalog

Включено фільтри:

Коса, серпи Товарів у наявності: 10

Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Коса, серпи

Купівля будь-якого товару на сучасному ринку є достатнім проблемним процесом. Величезна кількість пропозиції, а також різноманітні асортименти будь-якої продукції це з одного боку позитивний фактор, однак з іншого боку практика показала, що більшість компаній пропонують низькоякісний товар за високою вартістю за рахунок великого попиту. Тому на ...

Купівля будь-якого товару на сучасному ринку є достатнім проблемним процесом. Величезна кількість пропозиції, а також різноманітні асортименти будь-якої продукції це з одного боку позитивний фактор, однак з іншого боку практика показала, що більшість компаній пропонують низькоякісний товар за високою вартістю за рахунок великого попиту. Тому на пошуки дійсно якісна продукція можуть піти тижні. Наш інтернет-магазин займається продажем тільки високоякісних товарів, для доказу цієї заяви нижче ми розглянемо кілька причин по яким купити косу, серпи набагато вигідніше в нашій компанії ніж конкурентів.

Купити косу/серпи

У кожного продукту є кілька основних характеристик на які варто звернути увагу при виборі, а також при покупці. Наші коси, серпи відрізняються такими позитивними якостями:

         Зручність експлуатації. Так як інструмент є ручним, то необхідно зробити максимально комфортні умови його експлуатації, щоб можна було працювати протягом декількох годин і при цьому не відчувати дискомфорту або втоми. Корпус виготовлений з дуже легкого пластика, що істотно знижує і дозволяє застосовувати мінімум зусиль максимум ефекту.
          Довговічність. Основна проблема низькоякісної коси або серпа є погане лезо. Знайшли леза мають не тільки високоякісну виробничу заточку, але також виготовлений з міцної сталі, яка стійка до фізичного тиску. До того ж леза покриті спеціальним захисним антикорозійним шаром, що запобігає окисленню якщо інструмент буде експлуатуватися або зберігатися в приміщенні з підвищеною вологістю.
         Мобільність. Як уже згадувалося вище корпус виготовлений з дуже легкого пластика, до того ж коса може складатися, зменшуючи свій розмір 3 рази. Таким чином дуже просто транспортувати як вручну, так і на будь-якому транспорті.
У комплексі всі ці якості нашої продукції забезпечують не тільки тривалу експлуатації, але і високу якість кінцевої роботи.

Коса, cерпи: ціна, опис, відгуки

Завдяки постійному аналізу ринку на цінову політику у наших конкурентів, ми завжди маємо оптимальну вартість на будь-який товар на сайті. Наш інтернет-магазин надає найнижчу вартість на будь-яку продукцію в порівнянні з усім сучасному ринку України. Секрет полягає в тому, що наша компанія є офіційним представником виробництва за рахунок чого ми на пряму, отримуємо товар відразу з заводу. Також в нашому магазині постійно проводиться знижки на сотні позиції і при необхідності ми завжди можемо розрахувати персональну знижку в залежності від суми вашого замовлення.

 Ми не уважно ставимося до якого пункту як опис товару. Тому ретельно заповнюємо всі основні характеристики, а також докладний опис щодо експлуатації того чи іншого продукту. Якщо у вас виникли якісь запитання ви завжди можете зв'язатися з нами за вказаними контактними або замовити зворотний дзвінок.

Купити косу, серпи оптом в Сумах, Чернігові, Чернівцях, Полтаві та Харкові/Україна

Наш інтернет-магазин працює по всій території України, тому ви можете зробити покупку перебуваючи в будь-якому населеному пункті використовуй для цього планшет ноутбук або телефон. Для зручності своїх покупців ми співпрацюємо з усіма великими кур'єрськими компаніями нашої країни: Делівері, Інтайм, Нова пошта Автолюкс. Самостійно вибирати способи оплати доставки на сайті або при оформленні замовлення або по телефону при його підтвердженні.

Докладніше