Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Газ для заправлення запальничок Є 1товар.

  Показані 1 - 1 із 1 пунктів
  Показані 1 - 1 із 1 пунктів
  Газ для заправлення запальничок

  Газ для заправлення запальничок особливості даного продукту

  Такий продукт, як газ для запальничок буде актуальний багато років, що дозволяє відмінно заробити на ньому. Але необхідно знати основні відмінності даного ринку і добре розбиратися в характеристиках такого продукту. Мало знайомі з цими правилами? Не проблема, зараз все детально розпишем...

  Газ для заправлення запальничок особливості даного продукту

  Такий продукт, як газ для запальничок буде актуальний багато років, що дозволяє відмінно заробити на ньому. Але необхідно знати основні відмінності даного ринку і добре розбиратися в характеристиках такого продукту. Мало знайомі з цими правилами? Не проблема, зараз все детально розпишемо.

  Перше правило - різноманітність товару. Газ набувають люди, які мають запальнички люкс або преміум класу. Компанії виробники такого пристрою люблять унікальність, тому рекомендую газ з певним складом. Купіть товар 1-2 брендів, охопите лише невелику частину ринку і втратите покупців.

  Друге правило - якість. Досвідчений покупець такого продукту добре розбирається в ньому і розуміє, що від поганого газу проблем буде досить багато. В результаті втрата не тільки фізичного, а й потенційних клієнтів.

  Третє правило - постійні оновлення. Доведеться з певною періодичністю оновлювати і доповнювати склад товару. Ніхто не говорить відмовлятися від ходового класичного продукту, але і доповнювати доведеться.

  А тепер головна проблема. Всі ці три правила залежать від оптового постачальника. Убогий асортименту нього, значить і у Вас теж. Проблема низької якості ще серйозніше, при першому співпраці Ви не будете знати, що це за постачальник і який у нього товар. Якщо хороший, відмінно, але в зворотному випадку втратите не один десяток клієнтів. З доставками теж проблема. Затрималася посилка на пару днів? Відмінно, у Вас пару днів простою в збиток прибутку.

  Але не хвилюйтеся у нас є рішення!

  Купити газ для заправки запальничок в інтернет-магазині Lmar.com.ua

  Ми пропонуємо відмінне рішення проблеми & ndash; закуповувати у нас. Повірте, у Вас є кілька причин зробити це:

  1. Ми 10 років перебуваємо на ринку, такий досвід показує рівень якості нашої продукції і в цілому співпраця;
  2. Широкий асортимент газу для запальничок і супутніх товарів
  3. Найнижча закупівельна ціна на ринку
  4. Ми не є посередниками, тому наша продукція позбавлена ​​націнки;

  Якісні характеристики підтверджені сертифікатами, відгуками наших партнерів і часом.

  Що стосується самого продукту, то і у нього є переваги: ​​жодних хімічних домішок, які залишають наліт на клапані; висока щільність, що покращує рівень і якість горіння;за рахунок високої якості сировинних матеріалів витрата такого газу істотно менше;корпус добре захищений від окислення, нагріву сонячними променями, падінь з висоти; високий термін експлуатації.

  1. Ціна на господарські та газ для запальничок
  2. Наші клієнти - оптові покупці, які володіють будівельними магазинами по всій країні, малий або середній бізнес. Тому ми ведемо лояльну цінову політику: низька закупівельна вартість, при високій якості. Є секрет, який дозволяє комбінувати це поняття, власне виробництво. Ніяких націнок від посередників, які досягають 50%, повний контроль якості на стадії закупівлі сировинних матеріалів. Гарантія та відповідальність за проданий товар. Ми ніколи не відправляє товар, який не має сертифікату і не перевірений нами особисто.
  3. Для вашої зручності на сайті є функція порівняння. Виберіть необхідний товар і в зручній таблиці порівняйте його основні характеристики та ціни.
  4. Купити газ для заправки запальничок в Харкові (Барабашова), Одесі та Черкасах/Україна

  Наша компанія працює по всій країні використовуючи кур'єрські служби. Ми співпрацюємо з Новою поштою, Інтаймом, Делівері вже 9 років. За цей час процес відправки та доставки вантажу доведений до ідеального стану. Якість і швидкість доставки Вас приємно здивують. Купуйте будь-яку продукцію в будь-якому місті, не виходячи з дому.

  Докладніше