Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Наждачная бумага Товарів у наявності: 5

  Показані 1 - 5 із 5 пунктів
  Показані 1 - 5 із 5 пунктів
  Наждачная бумага

  Наждачний папір і можливі проблеми з продажами

  Всі будівельні матеріали використовують величезним попитом, наждачний папір не виняток. Однак іноді можуть виникнути проблеми, через які її продаж буде не такою успішною як передбачалося. Більшість проблем з реалізацією зводиться до невеликого асортименту. Даний продукт має велике розмаїття і характ...

  Наждачний папір і можливі проблеми з продажами

  Всі будівельні матеріали використовують величезним попитом, наждачний папір не виняток. Однак іноді можуть виникнути проблеми, через які її продаж буде не такою успішною як передбачалося. Більшість проблем з реалізацією зводиться до невеликого асортименту. Даний продукт має велике розмаїття і характеристики. Зернистість, щільність, розміри листа та інше. Тільки при наявності вибору Ви зможете охопити повністю цей ринок.

  Ціна, важливий аргумент при покупці. Сам по собі матеріал простий у виробництві, тому завищена ціни викличе тільки гнів і нерозуміння покупця. Обрізуйте увагу на поведінку ринку, політику конкурентів. Не забувайте про якість. Наждачний папір використовується для шліфування поверхонь, якщо вона буде швидко зношується, то другий раз за нею вже ніхто не прийде. Як підсумок - втрачений постійний клієнт і потенційні покупці.

  Всі ці проблеми зводяться до одного - оптовий постачальник. Саме від нього залежить якість, різноманітність і закупівельна ціна, від якої ви відштовхуєтеся. Уважно вибирайте копання, безліч пропозицій виходить від посередників. Користуючись їх послугами, ви переплатити більше третини ціни і отримаєте сумнівна якість.

  Чому купувати наждачний папір оптом вигідно на lmar.com.ua

  Кращим вирішенням проблеми буде закупівля товару у нас. Наша компанія відмінно розуміє роздрібних продавців, тому повністю відгородимо Вас від вище перелічених проблем. Є ряд причин, який пояснять, чому оптова закупівля у нас принесе Вам приріст прибутку:

  • ми відмінно знаємо ринок будівельних та господарських матеріалів. Досвід роботи в більш 10 років, це найкраще підтверджує якість наших продуктів і послуг;
  • для Вас випаде не лише товар, а й консультація. Ми з радістю надішлемо Вам інформацію про зміни в ринку, характеристиках продукту, типах і особливостях;
  • якість товарів підтверджено не тільки особистими гарантіями, а й сертифікатами. Ніколи до Вас не попаде продукт, який не пройшов перевірку якості при випробуваннях;

           найнижча закупівельна ціна на ринку.

  Чим наш наждачний папір краще і де його застосовують?

  • Давайте розглянемо, чому наш товар краще, і, щоб ви точно розуміли, хто і як використовує даний товар, влаштуємо невеличкий лікнеп: широкий асортимент матеріалу дозволить Вам максимально охопити споживачів даного ринку, купуйте у нас: класичний папір 125, 150, 180 мм з щільністю p40, набір вологостійкого паперу 80, 180, 320 мм, унікальний наждачний папір для гіпсокартону.

  Класичний тип активно використовується для: ДСП, МДФ, фанери. твердої і м'якої деревини, паркет, шпон і меблевий щит.
  Влагостойкая паперу просто необхідна для шліфування пластикових труб для сантехніки або роботи в місцях з підвищеною вологістю.
  Гіпсокартонова наждачка унікальна своєю щільністю, гіпсокартон дуже примхливий матеріал, і щоб він не кришився необхідно використовувати тільки спеціальний папір.
  Всі товари має стійкість до зношування, що забезпечує підвищений термін експлуатації.

  Закупивши потроху кожного типу в нашому інтернет-магазині, у Вас буде серйозний інструмент для збільшення прибутку. А вже після першого місяця, зрозумієте наскільки комфортно з нами співпрацювати і вже купіть ящиками.

  Ціна і види витратних матеріалів

  Ми не жартували, коли говорили, що у нас найнижча закупівельна ціна. Вся справа у відсутності комісії посередника. Ми маємо власне виробництво, що виключає третє в нашій з Вами угоди. Також такий інструмент дозволяє контролювати якість товару, що продається. Ми самі бачимо всі сертифікати якості.

  Висока технологічна база дозволяє виготовляти високий асортимент, який ви можете спостерігати на сайті. Вся продукція має нашу гарантію на якість і відсутність шлюбу.

  Купити наждачний папір в Києві, Дніпропетровську та Запоріжжі/Україна

  Купити наждачний папір Ви можете в будь-якому місті, не виходячи їх вдома. Як тільки підтверджуєте замовлення, посилка вже вирушає до Вас. Наші партнери: Нова пошта, Делівері, Інтайм. Швидкість і якість доставки Вас приємно здивує.

  Докладніше