Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Окуляри захисні Товарів у наявності: 6

  Показані 1 - 6 із 6 пунктів
  Показані 1 - 6 із 6 пунктів
  Окуляри захисні

  Багато хто з нас носить окуляри, щоб краще бачити світ навколо нас, оскільки у більшості поганий зір. Окуляри захисні для роботи з болгаркою відносяться до категорії різні господарські товари. Їх надягають в якості захисної амуніції для очей. Конструктивно виконаний захисний виріб особливо актуальний у разі роботи з болгаркою. Захищаючи очі від ...

  Багато хто з нас носить окуляри, щоб краще бачити світ навколо нас, оскільки у більшості поганий зір. Окуляри захисні для роботи з болгаркою відносяться до категорії різні господарські товари. Їх надягають в якості захисної амуніції для очей. Конструктивно виконаний захисний виріб особливо актуальний у разі роботи з болгаркою. Захищаючи очі від сміття чи інших об'єктів, що знаходяться у повітрі, вони допомагають людині краще бачити.

  Оптові бази господарчих товарів. На що звертаємо увагу, вибираючи окуляри захисні

  У роботі з болгаркою потрібен захист. Відмінний інструмент, який захистить очі у такому випадку - окуляри захисні. Перевага їх використання полягає в тому, що вони захищають очі від травм, попадання в них сміття різного характеру, стружки, води, сонячного відблиску, снігу або інших частинок, зберігаючи очі від нещасного випадку під час роботи, наприклад, з небезпечними хімічними речовинами або електроінструментом, а також іншими промисловими роботами.

  Окуляри захисні мають свої особливості і характеристики. Особливості захисних окулярів полягають у наступному:

  • фланговое освітлення;

  • регульований кут освітлення;

  • об'єктиви і рами виготовлені з матеріалу ПК;

  • ергономічний дизайн;

  • відмінна ударостійкість;

  • на бічній стороні рами є щілини, які відкриваються, щоб замінити лінзи;

  • УФ-покриття.

  Звернемо увагу, що захисні окуляри бувають різної форми і розмірів. За типом конструкції вони відкриті і закриті. Ті, які призначені для роботи з болгаркою, здатні витримати удар силою близько 6 Дж. Що стосується переваги відкритої моделі - це достатня вентиляція. Такі окуляри не запотіють ніколи.

  Ще один важливий критерій відмінності очок для роботи з болгаркою - ступінь затемнення скла. Найбільш оптимальний варіант - це прозорі захисні окуляри. Вони актуальні для роботи з болгаркою, паралельно застосовуються для різання, різних зварювальних операцій. До речі, у таких випадках бажано віддавати перевагу затемненій версії.

  Купити товари для будинку: окуляри захисні. Ціни та відгуки

  Перевага співпраці з інтернет-магазином Lmar.com.ua полягає в тому, що пропонуючи якісну продукцію, ми торгуємо оптом. Ціни у нас низькі, доступні. За таким же критеріям пропонуємо купити окуляри захисні для роботи з болгаркою.

  Також працюємо з роздрібними продавцями. Для них приготували вигідну пропозицію: мінімальні ціни і чудову якість. Регулярно перевіряйте на нашому сайті найостанніші пропозиції, цінова політика вас задовольнить. Приділяйте особливу увагу відгуками про наш товар. Багато хто з них містять корисну інформацію та інструкцію.

  Докладніше