Лампочки для крапкових світильників Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Лампочки для крапкових світильників

Ненадійні лампочки для точкових світильників - стануть причиною додаткових розтрат і причиною короткого замикання. Ніхто не хоче купувати лампочки, які будуть витрачати додаткові кіловати. Та й мало хто захоче отримати коротке замикання ланцюга через невеликий точковий  світильник. Багато виробників не несуть відповідальність за якість своїх про...

Ненадійні лампочки для точкових світильників - стануть причиною додаткових розтрат і причиною короткого замикання. Ніхто не хоче купувати лампочки, які будуть витрачати додаткові кіловати. Та й мало хто захоче отримати коротке замикання ланцюга через невеликий точковий  світильник. Багато виробників не несуть відповідальність за якість своїх продуктів, далеко не рідкісними стали випадки, коли часто перегорають лампочки в світильниках вже після 2 тижнів використання. Ніхто не буде купувати подібний товар знову. З урахуванням неякісних сировинних матеріалів, при перегорання, лампочки для світильників можуть просто вилетіти з патрона і травмувати. Після цього навряд чи кількість покупців збільшитися.

Не варто забувати і про себе, згадайте рівень обслуговування в багатьох інтернет-магазинах. Завищена ціна через посередницької націнки, що ніяк не виправдовує якість. Проблеми з термінами доставки, яке постійно розтягуються на тижні, та й якість доставки страждає. Настав час знайти гідного партнера.

Чому на lmar.com.ua купувати краще

Лампочки для настільних світильників представлені у нас на сайті мають ряд переваг:

 • низька закупівельна вартість;
 • широка модельна лінійка;
 • довговічність експлуатації; мінімальні показники браку.

Всі лампочки складаються з: скло підвищеної міцності; якісне з'єднання між склом і металом; товста нитка здатна витримати підвищену напругу.

 • Ми розуміємо, що якість-головна вимога для оптового покупця, адже від цього безпосередньо залежить його прибуток. Наш інтернет-магазин готовий взяти на себе цю відповідальність. Якість наших товарів підтверджується не тільки нашими словами, але і всіма необхідними документами.
 • Як вигідно купити лампочки для настільних світильників
 • Основа нашого співробітництва - повне розуміння клієнта. Логічно, що Ви чекаєте від нас якості і гідного рівня обслуговування і ми Вам його забезпечимо. Всі товари, які представлені на сайті ми беремо з власного виробництва. Ми особисто перевіряємо якість товарів і їх сертифікати. Брак на нашому заводі становить менше 5%, такі показники дозволили отримати статус першого сорту в Україні для всіх виробів.
 • Головне, що ми завжди йдемо на зустріч клієнтам. Якщо ви отримали браковану партію, то ми без усякої паперової тяганини повернемо Вам ваші кошти або відправимо безкоштовно іншу партію. ​​
 • Низькі ціни з фото на лампочки
 • Наша цінова політика заснована на простому принципі & ndash; гарна якість за доступною ціною. Ми даємо найнижчу ціну на всі представлені на сайті продукти. Наявність особистого виробництва повністю виключать накрутку посередника. Повчає, що ви купуєте лампочки (або іншу продукцію) з перших рук.
 • Ми працюємо тільки з оптовими закупівлями, але є винятки. Якщо у вас невеликий магазин або модуль на ринку, і Ви не можете купити так багато товару однієї позиції, то ми підемо Вам на зустріч. Обговоріть питання з нашим менеджером, на вихід з даної ситуації піде не більше 15 хвилин. Також ви можете проконсультувати щодо знижок та інших перевагах товару і магазину.
 • Всі фотографії на сайті зроблені самостійно. Ми ніколи не використовували редактори для поліпшення якості, при замовленні ви отримуєте те ж саме, що і на фото.
 • Купити лампочки для світильників оптом в Харкові, Сумах і Полтаві/Україна

Доставка будь-якого товару в будь-якій кількості, здійснюється по всій території України. Нашими партнерами є: Нова пошта, Інтайм і Делівері. Багаторічна співпраця дозволило довести процес і якість доставки до ідеального стану. Ваша посилка відправляється в день замовлення. Ми працюємо в двох режимах: передоплата чи післяплата.

Докладніше