Информация

Скотч пакувальний Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Скотч прозорий

  Прозорий пакувальний скотч представляє собою універсальну клейку стрічку, яка знаходить величезну область застосування при виконання широкого спектру робіт в домашньому господарстві і на виробництві. Прозорий скотч виготовляється у вигляді згорнутої в бобіну стрічки з міцного тонкого поліпропілену. На одну з його сторін нанесений склеювальний шар, що забезпечує ефективну адгезію до будь-якої поверхні. Скотч прозорий безпечний для здоров'я людини і може в харчовій, хімічній галузі, при виготовленні і збірці меблів, ремонті, а також при вирішенні дизайнерських оформлювальних завдань.
  При нанесенні на поверхню скотч візуально непомітний, не залишає ніяких слідів на полірованих поверхнях, стеклах і дзеркалах. Прозорий скотч застосовують для нанесення на кольорові поверхні. Він міцно і надійно лягає на оброблювану поверхню, не пропускає повітря і воду, має високу еластичність, легко ріжеться і має невисоку собівартість.


   Прозорий скотч від Lmar.ua: ціна, характеристики, відгуки 


  Наша компанія пропонує високоякісний прозорий скотч оптом від виробника по самій конкурентною ціною на вітчизняному ринку. Ми виробляємо господарські та будівельні витратні матеріали, випускаємо свою продукцію на сучасному обладнанні і більше п'яти років успішно конкуруємо з вітчизняними і зарубіжними виробниками. Наша продукція ідеально відповідає співвідношенню ціна / якість, а також має особливі якості:
  • Стійкість до вологи дозволяє застосовувати матеріал в умовах підвищеної вологості;
  • Міцність і зносостійкість робить можливим застосування скотча в умовах підвищених механічних навантажень;
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання і різних температурних режимів гарантує збереження експлуатаційних властивостей в різних умовах;
  • Еластичність робить можливим його наклейку на нерівні і згинаються поверхні.
  Прозорий скотч ЛМАР сертифікований відповідно до вимог ГОСТ 20477-86, пройшов перевірку якості, володіє високими експлуатаційними якостями і низькою собівартістю. Вибрати скотч з необхідними робочими якостями можна в каталозі нашого фірмового магазину, а переконатися в його якості - з відгуків покупців, залишених на сайті.


   Купити скотч прозорий ЛМАР оптом з доставкою в Київ, Харків, Луцьк, Одесу, Дніпропетровськ/Україна 

  Інтернет магазин пропонує придбати оптом скотч прозорий ЛМАР ™ за ціною і з гарантією виробника. Своїм клієнтам ми пропонуємо найвигідніші умови для тривалого і ефективного співробітництва:
  • Високоякісний пакувальний матеріал по самій конкурентною ціною на вітчизняному ринку;
  • Допомога та особистий супровід менеджера при формуванні замовлення і виборі товару;
  • Вигідні умови для співпраці оптовим покупцям і постійним клієнтам;
  • Швидка доставка товару до Києва, Харків, Луцьк, Одесу, Дніпропетровськ і будь-який інший регіон України.
  Залишилися питання про якість товару і способи співпраці з нашою компанією? Скористайтеся телефонами, зазначеними в розділі «контакти» на сайті фірмового магазину Lmar.ua.

 • Скотч різноколірний
 • Двосторонній скотч

  Двосторонній скотч це універсальний матеріал, який служить для з'єднання різних поверхонь при упаковці товару, для проведення будівельних, дизайнерських та ремонтних робіт. Скотч має поліпропіленову основу і являє згорнуту в рулон стрічку, на обидві сторони якої нанесений шар клею. Одна зі сторін має додатковий захист паперової вощеної стрічки, що перешкоджає склеюванню її витоків під час намотування на бобіну. Такий вид скотча широко застосовується в будівництві, виробництві меблів, декоративних роботах і вирішенні авторських ідей.

  Універсальність матеріалу дозволяє виконувати монтаж підвісних стель без застосування кріплення цвяхами. Скотч застосовується при виготовленні теплих підлог і настилі леноліума і ковроліну, при монтажі настінних панелей, не вимагаючи їх свердління і не піддаючи місця кріплення опсності руйнування корозійними процесами.

  Двухсторонній скотч оптом від Lmar.ua: ціна, опис, відгуки 

  У нашому інтернет-магазині можна придбати універсальний двосторонній скотч для кріплення різних основ і поверхонь. Ми є виробниками будівельних і господарських витратних матеріалів та інструменту і пропонуємо сучасний високотехнологічний продукт, виготовлений на власному обладнанні, сертифікований відповідно до вимог ГОСТ Р 12.2.143-2009 та санітарно-гігієнічними нормами. У нас можна вибрати двосторонній скотч ЛМАР ™ для: з'єднання горизонтальних поверхонь при проведення ремонтних і монтажних робіт, а також для потреб поліграфії та реклами; монтажу вертикальних поверхонь - дзеркал, молдингів, виробів з дерев'яними та металевими та іншими підставами для будівельних і дизайнерських робіт.

  Вибрати й купити двосторонній скотч ЛМАР можна, користуючись інформацією про його експлуатаційних і робочих якостях, зазначених в картках товару, а також відгуками покупців, залишених на сайті нашого фірмового інтернет-магазину Lmar.ua.

  Пропозиція від компанії Lmar.ua: Купити двосторонній скотч з доставкою до Харкова, Одеси, Житомир, Запоріжжя, Хмельницький /Україна 

  Наша компанія пропонує оптовим клієнтам купити скотч двосторонній ЛМАР ™ за ціною і з гарантією якості виробника. Наші оптові покупці отримують високоякісну продукцію за привабливою ціною, а також кращі умови для співпраці: допомога при виборі скотча і формуванні замовлення професійного консультанта, особистий супровід; швидка обробка замовлення, формування партії і відвантаження товару в будь-якому обсязі з власних складських площ; вигідна програма для постійних клієнтів і оптових замовників; доставка товару до Харкова, Одеси, Житомир, Запоріжжя, Хмельницький і будь-який інший місто України.

  Щоб мати більш детальну інформацію про скотчі ЛМАР ™ і уточнити всі умови співпраці з нашою компанією, користуйтеся контактами, зазначеними у відповідному розділі інтернет-магазину Lmar.ua.

 • Утеплювачі для вікон паралоновые

  Енергозбереження та утеплення вікон в умовах нестабільних цін на комунальні послуги - завдання надзвичайно актуальне. До утеплювача пред'являються вимоги ефективності, простого монтажу, довговічності і стійкості до зношування. З такими завданнями успішно справляються сучасні самоклеючі стрічки з об'ємним термослоем. На одну сторону стрічки наноситься шар клею, що позбавляє від необхідності в процесі утеплення готувати і застосовувати клейковий склад. Утеплюючий шар з полівінілхлориду забезпечує теплоізоляцію, сторона з нанесеним клеєм захищена паперовою стрічкою.
  Головна перевага, яку дає застосування самоклеющого утеплювача для вікон - це можливість легкої і швидкої його установки. Все що потрібно зробити при установці - зняти паперовий шар і приклеїти стрічку до поверхні, що забезпечує термоізоляцію. Сучасна термоізолююча  стрічка може служити без перевстановлення протягом декількох років, а демонтаж її не складає великих труднощів і може бути виконаний так само швидко, як і установка.


   Утеплювач поролоновий для вікон оптом на Lmar.ua: ціна /якість, відгуки 


  Наша компанія пропонує оптовим покупцям високоякісний самоклеючий поролоновий утеплювач для вікон самоклеючий за ціною самої конкурентної ціни. Ми є виробником витратного будівельного матеріалу і виробляємо його на власному сучасному обладнанні відповідно до вимог технології і сертифікована на відповідність вимогам ГОСТ 9573-2012, ДСТУ Б В.2.6-79: 2009 та Будівельним нормам ДБН В.2.6-31: 2006. Термо- і влагоізолююча.Грунтовка стрічка ЛМАР ™ має наступні переваги:
  • Асортимент моделей з різною шириною дозволяє утеплювати поверхню зі щілинами до 8 мм;
  • Має термостійкі якості, може експлуатуватися в різних температурних режимах, не боїться проникнення вологи, має звукоізолюючі якості;
  • Чи не заважає руху віконних рам при їх відкритті, що не зміщується з місця монтажу;
  • Зовнішній вигляд стрічки не псує загальний дизайн приміщення і не помітний на його загальному тлі.
  Про всі експлуатаційні якості утеплювача ЛМАР для вікон можна дізнатися з технічних характеристик товару в каталозі нашого фірмового магазину та відгуків покупців, розміщених на сайті.

   Купити утеплювач для вікон поролоновий ЛМАР оптом з доставкою до Харкова, Суми, Миколаїв, Херсон, Дніпропетровськ/Україна


  Купити утеплювач ЛМАР ™ поролоновий для вікон оптом в нашій компанії - це значить отримати високоякісний ізоляційний матеріал за ціною виробника. Разом з товаром наші покупці отримують:
  • Вибір стрічок по функціональності і ширині;
  • Кваліфіковане супровід менеджера з можливістю швидко сформувати і купити партію товару недорого з гарантією якості виробника;
  • Вигідна програма для оптових і постійних клієнтів;
  • Швидка доставка утеплювача в Харків, Суми, Миколаїв, Херсон, Дніпропетровськ та інші регіони України пріоритетною транспортною компанією.
  При бажанні мати більше інформації про товар ЛМАР ™ і умови співпраці з нашою компанією, користуйтеся контактними телефонами, зазначеними на сайті нашого фірмового інтернет-магазину.

 • Фум стрічка для газу і води профі

  ФУМ (фторопластовий ущільнюючий матеріал) стрічка - це вид герметизатора, який широко застосовується при монтажі газових, водопровідних мереж і каналізації. Що міститься в складі матеріалу фтор забезпечує ущільнювачу високі характеристики міцності якості, здатність витримувати деформації на розрив, стійкість до механічних і термічних навантажень. ФУМ-стрічка функціональна, довговічна, не дивлячись на незначну товщину надзвичайно міцна. Вона не втрачає свої експлуатаційні якості при впливі хімічно агресивного середовища завдяки неактивності до корозійних процесів, стійка до перепадів температури.
  ФУМ-стрічка застосовується в якості герметизатора для ущільнення різьбових з'єднань, фланців, нипелей в інженерних мережах, що транспортують газ, холодну і гарячу воду. Залежно від робочого режиму і призначення, герметизатор може мати різні модифікації, ширину, щільність і містити мастило на поверхні.

   Фум стрічка в інтернет-магазині від Lmar.ua оптом: ціна, відмінності, відгуки 


  Інтернет-магазин Lmar запрошує оптових покупців придбати якісну і недорогу ФУМ-стрічку на найвигідніших умовах. Ми є виробником будівельних інструментів і витратних матеріалів і можемо запропонувати своїм замовникам найпривабливіші умови для їх придбання. У нашому каталозі покупець може вибрати герметизирующую стрічку, в залежності від її призначення, в різному виконанні:
  • фум 1 - для виробництва ущільнення при монтажі трубопроводів промислового призначення, має в складі мастило з вазелінового масла;
  • фум 2 - для герметизації систем, що працюють з хімічно активними речовинами;
  • фум 3 - застосовується для ущільнення монтованих трубопроводів систем питної води, транспортування медичних і харчових середовищ.
  Стрічка з фоторпласта проведена на сучасному обладнанні, сертіфцірована відповідно до т ГОСТ 24222-80, має високі герметизируючі, антикорозійні властивості, функціональна і довговічна. Ми є виробниками та успішно конкуруємо з вітчизняними та зарубіжними компаніями, пропонуючи оптовим покупцям продукцію, ціна якої ідеально відповідає її якості. У нашому каталозі представлена ​​вся технічна інформація про експлуатаційні можливості ФУМ-стрічки, яку можна вивчити, порівняти з аналогами за ціною та принцип роботи даного і вибрати кращу. Про якість нашої герметизуючої стрічки з фторопласту також можна дізнатися з відгуків покупців на сайті фірмового магазину Lmar.ua.


  Пропозиція від Lmar.ua: Купити Фум - стрічку оптом від виробника з доставкою в Харків, Дніпропетровськ, Житомир, Миколаїв, Одесу/Україна 


  Наша компанія пропонує оптовим замовникам купити фум-стрічку з високими експлуатаційними властивостями за ціною виробника. Нашим покупцям ми пропонуємо найкращі умови для тривалого і вигідного співробітництва:
  • сертифіковану, якісну і недорогу фум-стрічку в будь-якому обсязі по самій конкурентною ціною на вітчизняному ринку;
  • Великий асортимент будівельних та господарських витратних матеріалів;
  • Кваліфікований  супровід замовлення менеджером при виборі товару і формуванні замовлення з можливістю його оптимізації та зменшення витрат;
  • Вигідну програму співпраці для постійних клієнтів і оптових покупців;
  • Постійна наявність товару на власних складах і своєчасна доставка партії в Харків, Дніпропетровськ, Житомир, Миколаїв, Одесу та інші області України.
  При бажанні знати більше про товар або умови співпраці з нашою компанією, користуйтеся контактними телефонами, зазначеними у відповідному розділі сайту, або зробіть заявку на зворотний дзвінок.

Скотч пакувальний

Скотч пакувальний - це універсальний матеріал, який застосовується виробником при фасуванні, транспортуванні товару та доставку його безпосередньо покупцеві, а також при складуванні готової продукції на підприємствах для відвантаження. Він є найкращим засобом для збереження упаковки і гарантує її цілісність. Маючи низьку собівартість, скотч дозв...

Скотч пакувальний - це універсальний матеріал, який застосовується виробником при фасуванні, транспортуванні товару та доставку його безпосередньо покупцеві, а також при складуванні готової продукції на підприємствах для відвантаження. Він є найкращим засобом для збереження упаковки і гарантує її цілісність. Маючи низьку собівартість, скотч дозволяє швидко і ефективно виконувати упаковку, не пошкоджуючи тару, не впливаючи на її зовнішній вигляд і якість товару.
Скотч пакувальний виконаний у вигляді міцної пропіленової стрічки, на одній з поверхонь якої завдано склеювальний шар. Клей за технологією може бути створений з синтетичного каучуку або акрилу на водній основі. Обидві клейові основи безпечні, екологічні, мають антиалергенні властивості і функціональні і довговічні. При зберіганні на складах зі зниженими температурами застосовується скотч на акрілановой основі, що має велику термостійкість.

Скотч пакувальний оптом від Lmar.ua: ціна, відмінності, відгуки

Наша компанія є виробником витратного будівельного і господарського матеріалу і пропонує клієнтам кращі умови для оптової купівлі пакувального скотча. Продукція виготовлена ​​на сучасному обладнанні з високоякісного матеріалу, сертифікована відповідно до ГОСТ 20477-86. У нашому інтернет-магазині можна придбати пакувальний скотч, який володіє високими експлуатаційними властивостями:


• Висока адгезія до різних підставах, відмінні властивості, що клеять;
• Висока стійкість до вологості;
• Можливість застосування в широкому діапазоні робочих температур;
• Екологічність, антиалергенні властивості.

Наша компанія-виробник пропонує скотч пакувальний ЛМАР ™ по самій конкурентною ціною на ринку України. У каталозі інтернет-магазину у покупців є можливість вибрати пакувальні засоби, виходячи з характеристик, зазначених в описі товару, а також знайомлячись з відгуками покупців, залишених на сайті.


Купити скотч пакувальний ЛМАР оптом з доставкою в Одесу, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Суми, Львів/Україна

Купити скотч пакувальний ЛМАР ™ оптом від виробника - це значить отримати функціональне термоізолююча засіб по самій конкурентної ринкової ціною в необхідному обсязі з гарантією якості. Наші покупці отримують при замовленні:
• Сертифікований високоякісний товар недорого;
• Наявність товару на складах в необхідному обсязі, своєчасна відправка партії замовнику;
• Доставка товару в Одесу, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Суми, Львів та інші регіони України будь-яким видом транспорту, зручним покупцеві.
При бажанні отримати консультацію про наш товар, дізнатися більше про його якість або умови співпраці з нашою компанією, користуйтеся телефонами, зазначеними в розділі «контакти» на сайті фірмового інтернет-магазину Lmar.ua.

Докладніше