Информация

Утеплювачі для вікон паралоновые Немає жодного товару в цій категорії.

Утеплювачі для вікон паралоновые

Енергозбереження та утеплення вікон в умовах нестабільних цін на комунальні послуги - завдання надзвичайно актуальне. До утеплювача пред'являються вимоги ефективності, простого монтажу, довговічності і стійкості до зношування. З такими завданнями успішно справляються сучасні самоклеючі стрічки з об'ємним термослоем. На одну сторону стрічки нанос...

Енергозбереження та утеплення вікон в умовах нестабільних цін на комунальні послуги - завдання надзвичайно актуальне. До утеплювача пред'являються вимоги ефективності, простого монтажу, довговічності і стійкості до зношування. З такими завданнями успішно справляються сучасні самоклеючі стрічки з об'ємним термослоем. На одну сторону стрічки наноситься шар клею, що позбавляє від необхідності в процесі утеплення готувати і застосовувати клейковий склад. Утеплюючий шар з полівінілхлориду забезпечує теплоізоляцію, сторона з нанесеним клеєм захищена паперовою стрічкою.
Головна перевага, яку дає застосування самоклеющого утеплювача для вікон - це можливість легкої і швидкої його установки. Все що потрібно зробити при установці - зняти паперовий шар і приклеїти стрічку до поверхні, що забезпечує термоізоляцію. Сучасна термоізолююча  стрічка може служити без перевстановлення протягом декількох років, а демонтаж її не складає великих труднощів і може бути виконаний так само швидко, як і установка.


 Утеплювач поролоновий для вікон оптом на Lmar.ua: ціна /якість, відгуки 


Наша компанія пропонує оптовим покупцям високоякісний самоклеючий поролоновий утеплювач для вікон самоклеючий за ціною самої конкурентної ціни. Ми є виробником витратного будівельного матеріалу і виробляємо його на власному сучасному обладнанні відповідно до вимог технології і сертифікована на відповідність вимогам ГОСТ 9573-2012, ДСТУ Б В.2.6-79: 2009 та Будівельним нормам ДБН В.2.6-31: 2006. Термо- і влагоізолююча.Грунтовка стрічка ЛМАР ™ має наступні переваги:
• Асортимент моделей з різною шириною дозволяє утеплювати поверхню зі щілинами до 8 мм;
• Має термостійкі якості, може експлуатуватися в різних температурних режимах, не боїться проникнення вологи, має звукоізолюючі якості;
• Чи не заважає руху віконних рам при їх відкритті, що не зміщується з місця монтажу;
• Зовнішній вигляд стрічки не псує загальний дизайн приміщення і не помітний на його загальному тлі.
Про всі експлуатаційні якості утеплювача ЛМАР для вікон можна дізнатися з технічних характеристик товару в каталозі нашого фірмового магазину та відгуків покупців, розміщених на сайті.

 Купити утеплювач для вікон поролоновий ЛМАР оптом з доставкою до Харкова, Суми, Миколаїв, Херсон, Дніпропетровськ/Україна


Купити утеплювач ЛМАР ™ поролоновий для вікон оптом в нашій компанії - це значить отримати високоякісний ізоляційний матеріал за ціною виробника. Разом з товаром наші покупці отримують:
• Вибір стрічок по функціональності і ширині;
• Кваліфіковане супровід менеджера з можливістю швидко сформувати і купити партію товару недорого з гарантією якості виробника;
• Вигідна програма для оптових і постійних клієнтів;
• Швидка доставка утеплювача в Харків, Суми, Миколаїв, Херсон, Дніпропетровськ та інші регіони України пріоритетною транспортною компанією.
При бажанні мати більше інформації про товар ЛМАР ™ і умови співпраці з нашою компанією, користуйтеся контактними телефонами, зазначеними на сайті нашого фірмового інтернет-магазину.

Докладніше