Інструмент для гравера Товарів у наявності: 16

Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Інструмент для гравера

Інструмент для гравера оптом

Гравером є електричне пристосування, яке відрізняється універсальністю і компактністю. Саме за допомогою даного потужного інструменту виконується цілий ряд складних кропітких робіт, а саме:

 • Шліфувальні роботи,
 • фрезерувальними,
 • свердлильні,
 • Гравірувальні.

Гравер також іншими словами можна назвати шліфувальною машинкою...

Інструмент для гравера оптом

Гравером є електричне пристосування, яке відрізняється універсальністю і компактністю. Саме за допомогою даного потужного інструменту виконується цілий ряд складних кропітких робіт, а саме:

 • Шліфувальні роботи,
 • фрезерувальними,
 • свердлильні,
 • Гравірувальні.

Гравер також іншими словами можна назвати шліфувальною машинкою компактних габаритів або ж шарошкой.

Гравер має вигляд витягнутого пристрою, всередині якого розміщений двигун і патрон. Саме за цей патрон фіксується насадка, яка при натисканні на кнопку пуску починає обертатися.

Якщо використовувати універсальний спосіб кріплення інструменту до гравера, то до даного устаткування існує можливість зафіксувати самий різний по типу інструмент (наприклад, диски для полірування або ж різання, різні свердла, бори, фрезу і інший інструмент).

Так як гравер відноситься до категорії універсального обладнання, то цей інструмент, а також насадки на нього користуються великим попитом і популярністю в Україні.

Потенційні покупці граверів і насадок для граверів оптом часто помічають такі неприємні проблеми при виборі та купівлі даної продукції, як висока ціна на товар, невідповідна дійсності і якості, а також маленький вибір.

Купити насадки для гравера оптом від lmar.com.ua

Кожен, хто бажає купити насадки для гравера оптом, повинен чітко розуміти, чим же є даній електричне обладнання, у чому його особливості і які насадки застосовують при роботі з гравером.

Якщо порівнювати гравер з іншими типами електроінструменту, то дане обладнання за своїми функціональними особливостями схоже на дриль, а також машину для шліфування. При цьому головною відмінністю цього виробу є можливість здійснення обробки дрібних за розміром деталей.

Гравером за допомогою спеціальних насадок можна обробляти найрізноманітніші поверхні і матеріали:

 1. М'які типи деревини, які легко піддаються обробці,
 2. Сталеві поверхні,
 3. Ламке скло,
 4. Тендітна кераміка,
 5. Пластикові поверхні,
 6. Натуральна шкіра,
 7. Кістки.

Для кожного типу матеріалу, який вимагає обробки, застосовується певна за матеріалом виробництва, а також будовою насадка, яка за своєю конструкцією складається з двох частин:

Хвостика, який поміщається в патрон і щільно фіксується в ньому для подальшої роботи,
Робочої частини - самого наконечника насадки, який виробляє всю основну роботу, маючи при цьому прямий контакт з поверхнею, яка обробляється.
Купуючи насадки для гравера оптом на сайті lmar.com.ua, варто пам'ятати про те, що вони можуть відрізнятися за типом і своїм функціоналом. Таким чином, насадки можна розділити на наступні види:

Алмазні бори, які є в кожному ГРАВІРУВАЛЬНИХ наборі. Даний насадки відрізняються міцністю матеріалу, тому можуть використовуватися для роботи на таких поверхнях, як скло, керамічна поверхня, сталь, камінь,
Насадки, виконані з абразивних матеріалів. Такі насадки виробляються з абразивного матеріалу, а також гумового компонента і дозволяють працювати з металевими поверхнями і сталлю,
Насадки полірувальні і шліфувальні. Дані насадки виконують свої прямі функції завдяки наявності шарошка, виконаного з повсті. Часто при роботі з шліфування та полірування застосовують додаткові елементи - полірувальні пасти, які дозволяють виконати роботу якісно,
Свердла, завдяки яким гравер може виконувати функції дриля,
Насадки дротові, якими очищають потрібну для роботи поверхню від бруду або ж корозійних утворень.
Якщо Ви бажаєте недорого купити якісні насадки для гравера оптом, тоді Вам варто зазирнути на сторінки інтернет - магазину господарчих товарів і електро бензоинструмента оптом від Lmar, адже у нас Ви знайдете великий вибір всіляких насадок для гравера, оптом купити які можна на вигідних умовах всім жителям України .

Замовити недорогі якісні насадки для гравера оптом в Хмельницькому, Одесі, Вінниці, Луцьку, Полтаві, Чернігові, Сумах та Києві (по всій Україні)


Всі жителі країни в інтернет - магазині госптоварів і інструментів оптом Lmar можуть купити недорого насадки для гравера оптом і сам інструмент на вигідних для цього умовах. Ми працюємо тільки на благо свого покутеля, тому надаємо якісний товар за доступною ціною, який транспортувати Ми готові по всіх містах і населених пунктах України наступними способами:

 1. Автолюкс,
 2. Міст Експрес,
 3. Ін Тайм,
 4. Делівері,
 5. Нова Пошта.

Завжди чекаємо Вас на сторінках Нашого інтернет - магазину господарчих товарів, а також електро бензоинструмента!

Докладніше