Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Набори інструментів Товарів у наявності: 60

  Показані 1 - 60 із 60 пунктів
  Показані 1 - 60 із 60 пунктів
  Набори інструментів

  Набір інструментів - необхідний атрибут кожного чоловіка При покупці набору інструменти досить часто виникають проблеми. В основному вони пов'язані з тим, що продукція зроблена з матеріалу низької якості. Викрутки м'які і швидко «злизуються» або погано заточені, за рахунок чого руйнують саморіз, створюючи додаткові труднощі в процесі. Також зуст...

  Набір інструментів - необхідний атрибут кожного чоловіка При покупці набору інструменти досить часто виникають проблеми. В основному вони пов'язані з тим, що продукція зроблена з матеріалу низької якості. Викрутки м'які і швидко «злизуються» або погано заточені, за рахунок чого руйнують саморіз, створюючи додаткові труднощі в процесі. Також зустрічається проблема бракованих головок, які на кілька міліметрів більше або менше стандартного розміру. Все це притаманне, як домашньому, так і набору для інструментів для автомобіля.Случаются ситуації з низькою якістю обробки поверхні, виріб покривається іржею за кілька місяців, а в последствііразрушается через кілька використань.

  Просте рішення проблем - Купити набір інструментів в Україні на сайті lmar.com.ua

  Ми прекрасно розуміємо, що для покупця основний критерій - якість. Тому ми гарантуємо кожному споживачеві високоякісний продукт. Ніхто не забуває і про лояльну цінову політику, яка також стоїть на чолі політики нашого магазину. Весь товар в нашому магазині, можна сміливо віднести до категорії «під ключ». Після покупки користуйтеся відразу, без сумнівів в міцності, комфорті використання або практичності. Різноманітність продукції дозволяє вибрати саме той набір пристосувань, який в даний момент необхідний саме Вам. Ви часто ремонтуєте автомобіль? Немає сенсу купувати величезний комплект з безліччю викруток, газових і накидних ключів. Набагато простіше придбати стандартний автомобільний набір інструментів, так ви і засоби заощадите і купити дійсно потрібний товар.

  Як вибрати набір інструментів?

  Не впевнені у виборі набору інструментів в валізі, надамо кілька порад. Чітко визначитеся сфери застосування. Ви «майстер на всі руки»? Варто купити комплект всіх існуючих пристосувань. Інша ситуація, коли ви часто ремонтуєте автомобіль, але по дому справ мало. Сенс переплачувати? Все одно не будете користуватися і половиною комплекту. Кінцевий пункт в цьому питанні - перспектива. Так, в даний момент ви нічого не ремонтуєте, проте через 2-3 роки можливо доведеться робити капітальний ремонт квартири або перебирати двигун автомобіля. В такому випадку доведеться все докуповувати. Висока якість. Професійний набір інструментів коштує не дешево, тому у кожного споживача є цілком здорове бажання довговічного використання пристосувань. Ми є першими «господарями» всієї продукції, тому впевнені в її характеристиках, як матеріал і довговічності. Наші клієнти - великі будівельні мережі магазинів і оптові підприємці. Ми давно співпрацюємо з багатьма компаніями, і вони вже зрозуміли, що наша продукція завжди відповідає заявленим властивостям. Наша політика укладає ідеальне співвідношення ціни і якості. Ми працюємо безпосередньо з виробництвом ми не накручуємо додаткову вартість, але завжди гарантуємо якість.

  Чому варто вибирати набори інструментів в нашому магазині?

  Ми допоможемо Вам визначитися з комплектом, який вам необхідний, наш асортимент включає: • комплект головок з ключем; • комбінований комплект головок (ключ + викрутка); • набір з пневматичної викруткою (зі шлангом); • великий набір з ключами, викрутками, насадками, головками і іншим. Наш набір інструментів предметів відрізняється: 1. високою якістю металу; 2. якісна захисна поверхню від корозії; 3. стійкість до зношування, що забезпечує довговічність; 4. простота експлуатації за рахунок спеціальної конструкції. Гарантії, на будь-який придбаний товар - не порожній звук. Магазин має власне виробництво всієї продукції, представлена ​​на сайті. Самостійна перевірка якості і увагу за дотриманням виробничих норм - запорука нашої компанії. Вироби знаходяться до категорії першого класу. Такий статус означає, що брак у виробництві сягає позначки менше, ніж 5%.

  Оптові ціни на професійні набори

  Низькі ціни на нашому сайті зумовленими оптовими продажами. Компанія не займається роздрібною торгівлею. Не дивлячись на величезний асортимент і матеріал стійкий до корозії і руйнування, ми не спекулюємо цінами. Наші оптові ціни складаються зі звичайного розрахунку витрат на доставку і утримання товару, ніякої націнки за бренд або подібні помилки більшості організацій. Професійний набір інструментів - серйозна покупка, яка знадобиться пересічному користувачеві будівельної компанії або СТО. Набір включає: головки на ключ, на викрутку, викрутки різного діаметру і довжини, подовжувач для головок, будівельні ніж, шестигранні ключі і багато іншого. Купуючи такий комплект ви забудете про проблему нестачі інструментів на ДЛВ будь-якій справі

  Купити набір інструментів в Дніпропетровську, Херсоні або Маріуполі / в Україні

  Якщо вас залучили наші набори і ціни, не залежно від того, де ви знаходження, можна замовити доставку. Наш магазин може відправити товар будь-якою службою доставки України. Чи не хочете платити наперед? Не проблема, відправимо післяплатою. Якщо в процесі доставки товар деформувався або зруйнувався, маєте право відмовитися. Магазин переслідує мети довговічного співпраці, тому ми ніколи не обманюємо своїх замовників. Якщо у вас виникли питання, ми з радістю вам надамо. Зателефонуйте нам використовуючи телефони на сайті або залиште свої дані, щоб ми передзвонили.

  Докладніше