Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Індикаторні викрутки Товарів у наявності: 15

  Показані 1 - 15 із 15 пунктів
  Показані 1 - 15 із 15 пунктів
  Індикаторні викрутки

  Індикаторна викрутка - головний помічник при роботі з електрикою. Жодна робота з електрикою не проходить без використання індикаторної викрутки. Його технологія проста, але неймовірно корисна. Навіть з таким простим інструментом бувають проблеми. Вироби низької якості можуть не тільки поміщати виконану роботу, але і принести шкоду здоров'ю. Світ...

  Індикаторна викрутка - головний помічник при роботі з електрикою. Жодна робота з електрикою не проходить без використання індикаторної викрутки. Його технологія проста, але неймовірно корисна. Навіть з таким простим інструментом бувають проблеми. Вироби низької якості можуть не тільки поміщати виконану роботу, але і принести шкоду здоров'ю. Світлодіод, який вказує на наявність напруги в мережі може перегоріти, і ви не будете про це знати. Прикладіть його до проводу з фазою, подумаєте, що напруги немає, доторкнетеся і отримаєте розряд в 220 вольт. Добре, якщо це буде короткочасний процес, крім дискомфорту нічого не відчуєте, але можуть відбутися і страшніші наслідки.

  Купити індикаторну викрутку високої якості на сайті lmar.com.ua

  Єдиним правильним рішенням буде купити нуль фаза індикаторну викруткуу виробника, який відповідає за якість. Саме таким магазином ми і є. Перевага нашого інтернет-магазину: ми маємо власне виробництво всієї продукції; сертифікати якість, які відносять наші товари до першого сорту; гарантовану високу якість; на виробництві брак становить менше 5%. Іце лише мала частина переваг. З нами вже довгий час співпрацюють великі будівельні магазини, середній бізнес і невеликі посередники. Вся пропонована продукція перевірена часом, що говорить навіть більше, ніж сертифікати. Різноманітність товарів індикаторних викруток пропонує: класичну викрутку на перевірку фази і нуля; викрутка для прозвона ; проводів або деталей викрутка з індикатором, який міряє напругу в мережі; безконтактний індикатор перевірки фази і нуля; автомобільний фазометр. Незалежно від типу купленого товару, ми гарантуємо якість кожного. Стандартний, класичний тип використовується в основному в побуті. Тонке жало зручно проходить навіть у вузькі отвори розеток. Така викрутка відмінно підійде для невеликого ремонту вимикача, розетки, підключення бойлера і інших побутових дрібниць.

  Чим прозвонювати?

  Індикатор в цій викрутці засвітиться тільки в тому випадку, якщо через провід можуть проходити електрони. Таким чином ви не заплутаєтеся, коли будете підключати всі кімнати до основного щитку.

  Додаткові функції індикаторних викруток

  Інструмент, оснащений індикатором, є універсальним помічником не тільки в побутових справах, але і відмінно підійде для ремонту техніки. Він здатний вимірювати проходить напруга і показує його на невеликому дисплеї. Особливо це властивість стане в нагоді в приватних будинках, які використовують генератор.

  Бездротові технології індикаторів

  Безконтактна індикатор викрутка є відносно недавньої технологією на нашому ринку. Він істотно спрощує роботу з перевірки фази або нуля в будь-яких пристроях. Найбільша користь відкривається в важкодоступних місцях.

  Для автомобілістів фазометр

  Неймовірно зручна річ; автомобільний фазометр. Прилад призначений для вимірювання різниці між струмом і напругою в мережах до 24 В. Якщо ви автомобіліст, то зустрічалися з проблемами в електроніки. І для швидкої діагностики завжди необхідний такий інструмент. В іншому випадку доводиться перевіряти всі можливі поломки і витрачати на це купу часу.

  Ціна і фото в ручному слюсарній інструменті

  Тепер що стосується приємного - ціна. З урахуванням того, що наш магазин має власне виробництво і ми є першими власниками даної продукції, логічно, ніж виправдана наша низька ціна. Ми гарантуємо високий рівень виробництва кожної продукції, яка знаходиться на сайті. Необхідно розуміти, що ми працюємо тільки з оптовими покупцями. Роздрібна торгівля не цікавить. Все фото, що описують товар, зроблені особисто працівниками магазину. Ми не використовуємо фоторедактори, для поліпшення зовнішнього вигляду товару, щоб не вводити покупця в оману.

  Купити індикаторні викрутки в Києві, Миколаєві чи Рівне/в Україні

  Купівля будь-якого інструменту відбувається з будь-якого місця в країні. Доставка також здійснюється Новою поштою, Інтаймом або Делівері. Якщо ви боїтеся працювати по передоплаті, ми надаємо послуги післяплати або заборони. Чи отримуєте товар, розглядаєте його з усіх боків: подобатися? - Сплачуйте і забирайте. Знайшли дефект або помилка замовлення - Зв'яжіться з нами питання вирішиться в лічені хвилини У вас залишилися питання або пропозиції? Відмінно! На сайті є контактна форма, щоб ми зв'язалися з вами. Скористайтеся будь-яким способом для вирішення проблеми.

  Докладніше