Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Щітки по металу Товарів у наявності: 18

  Показані 1 - 18 із 18 пунктів
  Показані 1 - 18 із 18 пунктів
  Щітки по металу

  Стаємо професіоналами по підбору щіток по металу

  Щітка по металу не є необхідним атрибутом в кожному будинку, проте є ситуації, коли вона просто необхідна. Проблема в тому, що її неможливо замінити ніяким іншим інструментом або зімітувати наждачний полотном. Тому доведеться купувати саме оригінальне пристосування. Щоб «потрапити в точку» при пок...

  Стаємо професіоналами по підбору щіток по металу

  Щітка по металу не є необхідним атрибутом в кожному будинку, проте є ситуації, коли вона просто необхідна. Проблема в тому, що її неможливо замінити ніяким іншим інструментом або зімітувати наждачний полотном. Тому доведеться купувати саме оригінальне пристосування. Щоб «потрапити в точку» при покупці, необхідно володіти певними знаннями щодо характеристик. Для початку варто визначитися з типами і застосуванням.

  Наш магазин пропонує великий вибір товарів даної категорії, серед них:

  • класична металева;
  • щітка п'ятирядні;
  • набори для дрилі;

  щітки з шліфувальним каменем.

  Куплені у нас щітки по металу можна застосувати, для:

  -Очищення важких поверхонь від різноманітних забруднень & ndash; бетон, шлак, забруднення після зварювальних робіт, товстої іржі і подібного.
  -Очищення невеликих деталей від металевих або хімічних окислення.
  -Шліфування виробничих продукцій після виготовлення.
  -Зняття шарів забруднень труб, як виробничих, так і побутових, перед фарбуванням.

  Як правильно купити ручну щітку по металу (для чищення металу) оптом?
  Щоб вважати покупку вигідною або правильної, варто враховувати кілька факторів:

  • якість, правильно обраний тип обладнання, ціна.
  • Якісна продукція - основа нашої компанії. Власне виробництво дозволяє самостійно контролювати рівень продукції, що випускається. І коли ми обіцяємо гарантовану високу якість, ми дійсно в ньому впевнені. Сировинні матеріали, які використовуються на виробництві, дозволяють створювати інструменти з підвищеною зносостійкістю, збільшуючи довговічність. Технологічний фактор визначає високу практичність, що підвищує час експлуатації під час роботи, зменшуючи втому. Адже від комфорту багато що залежить.
  • Правильний вибір визначається умови використання. Уважно подумайте, коли і за яких умов ви будете використовувати щітки по металу. Напрямки використання ділячи на:

            -внутрішня або зовнішня очистка;
            -наявності розділової рукояті, для чищення труб;
            -додаткові аксесуари у вигляді петлею або мікроабразівов;
            -очищення після хімічного впливу кислот.

  Щітки та шліфувальні насадки для дриля

  Найчастіше використовують пристосування у вигляді чешки. Залежно від жорсткості, її можна застосовувати для більшість побутових проблем в плані очищення металу або іншого жорсткої поверхні. Незамінна перед підготовкою поверхні до фарбування або розтині лаком. Більш жорсткі варіації підходять для товстого металу.

  До важкодоступним місця застосовую канонічний тип щітки. Її форма і довга шпилька дозволяють очищати труби і подібні вузькі місця. Також її можна застосовувати і як стандартну щітку, але зручностей буде не так багато.

  Кругові і овальні щітки призначені для великих будівельних об'єктів. Зазвичай їх використовують для очищення від бетону, сажі, іржі і інших будівельних забруднень.

  Ціна в розділі слюсарного інструменту 5000

  Останній фактор, це ціна. Політика нашого магазину проста - доступні товари високої якості, і як показує статистика у нас це виходить. Така низькі ціни обумовлені відсутністю посередників. Власне виробництво дозволяє ставити лояльні ціни, без втрати якості продукції, що представляється.

  Важливий моментом є тип співпраці. Нашими клієнтами є будівельні мережі і магазини, точки на ринках, в цілому - оптові покупці. Роздрібна торгівля не вигідна при такій вартості інструментів.

  Докладніше