Новий Мотика комбінована міні 290мм Збільшити для перегляду

Мотика комбінована міні 290мм

LMR524-2

Новий товар

Мотика комбінована міні 290мм

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$1.10

Add to wishlist

Інформація

Мотика комбінована міні 290мм

Описание

Мотика комбінована міні 290мм - це не просто інструмент, це ваш вірний супутник у турботі про сад. Завдяки своїй компактності та зручності використання, вона ідеально підходить для розпушування ґрунту, видалення бур'янів, підготовки грядок для висаджування рослин і багатьох інших завдань.

Поєднання високоякісних матеріалів і надійної конструкції робить цю мотику неперевершеним вибором для садівників усіх рівнів. Дозвольте собі спростити свою садову роботу з мотикою 290мм - вашим вірним союзником на шляху до прекрасного саду!

Характеристики:

Матеріал робочої частини: Виготовлена з міцної сталі, наша мотика готова до найважчих завдань.
Матеріал ручки: Зручна пластикова ручка забезпечує комфорт і надійне захоплення, роблячи роботу легкою і приємною.
Довжина інструменту: Вражаюча довжина в 290 мм забезпечує ідеальний баланс між маневреністю та ефективністю.
Вага: Легка і разюче зручна - всього 150 грам, що робить роботу з нашою мотикою легкою і без втоми.
Застосування:
Підготовка квіткових клумб: Ручна мотика міні допомагає підготувати ґрунт для посадки квітів та інших декоративних рослин у квіткових клумбах.
Роботи на маленьких ділянках: У невеликих садах або грядках, де доступ обмежений або де потрібно обробляти невеликі площі, ручна мотика міні є зручним інструментом.
Підживлення ґрунту: Використовуючи ручну мотику, можна легко змішати добрива або компост із ґрунтом, збагачуючи його поживними речовинами.
Видалення бур'янів: Ручна мотика міні ефективно допомагає видаляти бур'яни, що проростають на грядках або квіткових клумбах, не пошкоджуючи коріння культурних рослин.
Аерація ґрунту: Мотика також може використовуватися для аерації ґрунту, що сприяє кращому проникненню води, повітря та поживних речовин до коріння рослин.
Посадка насіння: Мотика може допомогти створити борозни або рядки для посіву насіння, забезпечуючи правильний розподіл насіння і полегшуючи процес посадки.

Характеристики

Вес 150 г
Гарантия 14 дней
Страна регистрации бренда Украина