Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Нічники Товарів у наявності: 3

  Показані 1 - 3 із 3 пунктів
  Показані 1 - 3 із 3 пунктів
  Нічники

  Якісний нічник - основа високих продажів. Нічники неймовірно затребуваний продукт на сучасному ринку. Він простий і дешевий у виробництві. Сучасні технології дозволяють створювати дивовижні, з точки зору дизайну, вироби, які відмінно поєднуються з інтер'єром кожного будинку. Але є і свої підводні камені в цьому питанні. Далеко не всі постачальни...

  Якісний нічник - основа високих продажів. Нічники неймовірно затребуваний продукт на сучасному ринку. Він простий і дешевий у виробництві. Сучасні технології дозволяють створювати дивовижні, з точки зору дизайну, вироби, які відмінно поєднуються з інтер'єром кожного будинку. Але є і свої підводні камені в цьому питанні. Далеко не всі постачальники стежать за якістю свого товару. В більшій мірі вони є посередниками, тому їх головна мета - продати, а не дбає про якість. Також для багатьох характерно убогість асортименту, всього кілька моделей одного бренду. Часті проблеми з доставкою, як зі швидкістю, так і з якість. Потенціал у цього товару високий, але для правильної реалізації потрібно знати кілька секретів.

  Вигідно купити нічник оптом в інтернет-магазині lmar.com.ua

  Для вирішення всіх вищеперелічених проблем досить одне рішення - хороший оптовий постачальник. Наш інтернет-магазин відмінно підходить для цієї ролі адже ми відрізняємося:

  • десятирічним досвідом в даній сфері;
  • найнижчими цінами на всю представлену продукцію;
  • якість продукції, підтверджене документами і часом;

         величезна різноманітність як каганців, так і інших товарів.

  Наші нічники також мають відміну від аналогів, представлених на ринку;

  -широкий модельний ряд з безліччю дизайнерських рішень;
  -низьке енергоспоживання в комплексі з контрольованою яскравістю;
  -якісні сировинні матеріали;
  -універсальні патрони, які розраховані на потужність лампочки до 75 Вт;
  -портативність, можливе використання без електромережі.

  • Корпус нічника зроблений з пластика високої якості, ніяких скрипів, люфтів і токсичності. Стійкість до температур, важливий фактор, якщо буде встановлена ​​звичайна лампа розжарювання. Захист від перепадів напруги в мережі забезпечує довговічність пристрою. Зручні кріплення дозволять встановити пристрій не тільки на тумбочку, а й розмістити на стіні поблизу ліжка.
  • Фото і ціни і відгуки на освітлення
  • Всі фотографії нашої продукції зроблені самостійно. При отриманні товару ми особисто його фотографуємо, ніяких модельованих картинок. Ми не використовує графічні редактори для поліпшення зовнішнього вигляду. При замовленні ви отримуєте той же товар, що і на сайті.
  • Цінова політика інтернет-магазину проста - висока якість за низькою ціною. Така вартість виправдовується наявністю власного виробництва. Ми самі контролюємо якість сировинних продуктів і виробничого процесу. Купуючи товар у нас, Ви отримуєте його їх перших рук. Тому немає ніякої націнки посередника, тільки закупівельна ціна. Рівень брака на нашому виробництві менше 5%, такий показник забезпечив статус продукції першого сорту в Україні всі наші товари.
  • Відгуки допоможуть Вам зрозуміти, що наші слова завжди підтверджуються діями. Всі наші покупці з першого разу побачили реальний приріст прибутку після покупки у нас. Ви отримуєте високу якість за низькою закупівельною ціною, тим самим отримуючи конкурентну вартість на ринковому ринку.
  • Купити нічники оптом в Києві, Одесі та Маріуполі/Україна

  Інтернет-магазин працює на всій території України. Десятирічну співпрацю з основними кур'єрськими службами: Нова пошта, Інтайм, Делівері, дозволяє здійснювати якісну доставку в лічені дні. Ми працює за передоплатою або післяплатою. При першому співпраці у Вас можуть бути сумніви, тому використовуйте післяплата, якість товару або швидкість доставки ніяк на це не впливає. Уважно вивчіть товар, коли він буде на складі, при наявності дефектів або руйнувань, ми без бюрократії і з'ясувань повернемо Вам гроші або відправив іншу партію. ​​

  Докладніше