Світлодіодні панелі Немає жодного товару в цій категорії.

Світлодіодні панелі

Світлодіодні лампи це напівпровідниковий прилад, продукт високотехнологічної та перспективної розробки, який викликав справжню революцію в області освітлення і створення світлових ефектів. Якщо звичайні лампи розжарювання часто перегорають, і їх необхідно замінювати раз в декілька місяців, то світлодіодні led лампи є надійними приладами і можуть...

Світлодіодні лампи це напівпровідниковий прилад, продукт високотехнологічної та перспективної розробки, який викликав справжню революцію в області освітлення і створення світлових ефектів. Якщо звичайні лампи розжарювання часто перегорають, і їх необхідно замінювати раз в декілька місяців, то світлодіодні led лампи є надійними приладами і можуть функціонувати кілька років. Крім того, лід лампа є набагато більш енергоефективною і споживає в рази менше електрики, ніж її аналог розжарювання.

Оптова закупівля світлодіодних ламп є дуже актуальною. Споживачі масово переходять на новий вид освітлення, економлячи кошти на платежах за електроенергію. Виробництво світлодіодів розвивається дуже швидко, на ринок з'являються більш ефективні моделі. Оптові покупці бажають не тільки вигідно купувати інноваційні прилади освітлення, а й мати тривалі партнерські відносини з постачальниками, щоб вчасно купити новинки, що з'являються на ринку продажів.

Купити світлодіодні лампи

Багато оптовиків зацікавлені в покупці світлодіодних ламп. Вони потрібні, як роздрібним продавцям, так і власникам компаній і підприємств, які не бажають переплачувати за зайві  витрати електроенергії. Перш ніж купити світлодіодні лампи оптом, необхідно знати, за якими критеріями вибирають моделі, і які з них будуть найефективніші для вирішення завдань освітлення.

Світлодіодні led лампи класифікуються за розміром і формою цоколя. Для гвинтових цоколів існують моделі з позначенням Е, для штирьковий - G. Цифра, наступна за літерами, вказує відстань в мм між штирями або діаметр цоколя з різьбою:

         -E27 - класичні моделі, які підходять для більшості люстр і світильників;
         -E14 - лампи для меншого цоколя світильників типу «міньйон»;
         -GU5.3 - штиркові лампи, які замінюють стандартні галогенові аналоги;
         -GU10 - зустрічаються в побутових приладах з підсвічуванням (витяжки, інтегровані в поверхню світильники) та ін.
Вибираючи світлодіодні лампи, які можна купити для будинку або офісу, слід враховувати потужність моделі. Щоб зорієнтуватися в показниках, потрібно помножити потужність лід-лампи на 8 - це буде відповідати показникам її аналога з ниткою розжарювання. Дуже важливий показник температури кольору. Найоптимальніший діапазон - 2600-3200К, він дозволяє отримати комфортний теплий колір, при якому зручно читати.

Якщо оптовому покупцеві регіональний продавець не може запропонувати необхідний асортимент або вигідну для продажів ціну, йому є сенс звернутися до інтерактивного продавцеві в Мережі.

Купити світлодіодні лампи ЛМАР ™ оптом: ціна, опис, відгуки
Компанія ЛМАР пропонує оптовим покупцям світлодіодні led лампи власного виробництва по самій конкурентною ціною на українському ринку. Світлодіодні лампи ЛМАР ™ виготовлені на сучасному європейському обладнанні, відповідають виробничим стандартам, мають високу якість і надійність, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Продукція регулярно надходить на наші склади, тому нашим клієнтам не доводиться чекати виконання замовлення. Купити світлодіодні лампи оптом в компанії ЛМАР - це значить отримати високоякісний товар недорого, найкращим чином відповідає вимогам категорії ціна / якість.

Купити світлодіодні лампи оптом з доставкою в Херсон, Миколаїв, Львів і Київ/Україна

Компанія ЛМАР запрошує до вигідного і довгострокового співробітництва оптових покупців лід ламп і пропонує купити світлодіодні лампи оптом і отримати лучшіесервісние послуги:

- Великий асортимент продукції, постійні надходження нових видів led ламп ЛМАР ™;
- Допомога при формуванні замовлення професійного консультанта, вибір лампочок по робочим характеристикам;
-Індивідуальний підхід до кожного покупця, гнучка система оптових знижок;
-Спеціальна бонусна програма для постійних клієнтів;
-Зручна доставка в Херсон, Миколаїв, Львів і Київ та інші міста України.
Більш детальну інформацію можна отримати, користуючись контактними телефонами і відгуками наших покупців на сайті магазина. Отримавши світлодіодні лампи і переконавшись в їх якості, не забудьте повернутися і залишити свій відгук на сайті фірмового магазину ЛМАР.

Докладніше