Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Пістолети для силікону Товарів у наявності: 52

  Показані 1 - 52 із 52 пунктів
  Показані 1 - 52 із 52 пунктів
  Пістолети для силікону

  Такий простий і незамінний пістолет для силікону

  Такий матеріал, як силікон, активно використовується в будівництві протягом 50 років. У країни СНД н потрапив не так давно, але отримав грандіозну популярність. Вся справа в її низькій вартості і істотним списком достоїнств.

  Основна проблема полягає в його нанесенні, а саме в інструменті. В даний ...

  Такий простий і незамінний пістолет для силікону

  Такий матеріал, як силікон, активно використовується в будівництві протягом 50 років. У країни СНД н потрапив не так давно, але отримав грандіозну популярність. Вся справа в її низькій вартості і істотним списком достоїнств.

  Основна проблема полягає в його нанесенні, а саме в інструменті. В даний момент, ринок надає безліч різноманітних пістолетів для силікону і в загальній оцінки вони схоже, але насправді вони мають певні відмінності, які варто враховувати при покупці. Щоб не бути засмученим покупкою, давайте підпунктами розглянемо, як правильно купити пістолет для силікону.

  Пістолет для силікону і їх різноманітність

  Для початку дамо визначення всього різноманіття обладнання, вони можуть бути:

  • ручним скелетних;
  • циліндричним (мати корпус з циліндричною формою); полукорпусним;

  А тепер розглянемо докладніше, де і як їх краще застосовувати. Адже від цього залежить не тільки якість кінцевої роботи, але і зручність використання і швидкість нанесення герметика.

  • Такий апарат часто експлуатують в побутовому, і професійному будівництві. Всі його гідності полягає в простоті конструкції. Те дозволяє істотно зменшить ринкову ціну. Також такий інструмент не вимагає вузькоспеціалізованих знань, кожна людина зрозуміє, як його експлуатувати вже після кількох хвилин після знайомства. Серед недоліків варто відзначити хиткість конструкції. Це позначається на області застосування герметика. Це відмінний пістолет для видавлювання силікону з середньою в'язкістю, але у випадку з підвищеною він може деформуватися або повністю зруйнується при тиску.
  • Циліндричний силіконовий пістолет
  • Циліндрична форма вже дозволяє використовувати «вищу лігу» силіконових пістолетів. Корпус даного обладнання виготовляється зі сталі або алюмінію. Таким чином досягається стійкість до підвищеного тиску за рахунок високої в'язкості герметика. Алюмінієвий тип трохи дорожче, але має додаткові переваги у вигляді стійкості до корозії металу, легкості і міцності. Експлуатації цього інструменту досягає 10 років.
  • Профі пістолет для силікону
  • Особливий вид пістолета для силікону використовується професійними будівельниками. Він володіє посиленим корпусом і додатковим контрольним гачком, яке істотно спрощує роботу і збільшує надійність. Придбання такого інструменту для вирішення побутових робіт немає сенсу, з урахуванням його ціни.
  • Купити пістолет для силікону оптом
  • Всі надані ціни на інструмент і обладнання реальні. Постійний аналіз зміни ринку дозволяють швидко вносити зміни. Низька ціна в інтернет-магазині lmar.com.ua обумовлена ​​особистим виробництвом. Ми не посередники, що дозволяє давати саму низьку ціну на будівельному ринку.
  • Великі будівельні мережі, малий і середній бізнес - основні наші клієнти. Ми не працюємо в сфері роздрібних продажів. Уже після першого співробітництва ви зрозумієте наскільки з нами приємно працювати. Доставка в найкоротші терміни, кваліфіковані працівники, низька ціна, збільшення Вашого прибутку за лічені тижні - все це наслідки нашого з Вами співпраці.
  • Інструкція, характеристика і відгуки в кріпильному інструменті
  • Ми самостійно приймай товар, вручну вносимо всі характеристики та інструкції, які йдуть разом з продукцією. Так само самостійно фотографуємо всю свою продукцію. Ніяких викачаних картинок з інтернету, тільки реальні фотографії. Ми не користуємося фоторедакторами, для поліпшення зовнішнього вигляду. При замовленні ви отримаєте ідентичний продукт, який зображений на сайті.
  • Купити пістолет для силікону в Одесі, Чернівцях та Запоріжжі / в Україні

  Якщо ви хочете придбати пістолет для силікону, але у Вас в місті немає нашого складу, це зовсім не проблема. Ми вже довгий час співпрацюємо з основними службами доставки України: Делівері, Нова пошта, Інтайм. Є два способи співпраці: передоплата і післяплата. При першому співпраці зазвичай використовують другий спосіб, таким чином ви повністю забезпечите себе від ризиків, пов'язаних з доставкою. Уважно огляньте отриманий товар, а після вже оплачуйте.

  Докладніше