Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Уральські сокири Товарів у наявності: 21

  Показані 1 - 21 із 21 пунктів
  Показані 1 - 21 із 21 пунктів
  Уральські сокири

  Уральська сокира

  Такий інструмент, як сокира досить корисний не тільки в особистому майстерні, але і на виробництві. Сучасний ринок може запропонувати досить багато варіантів даного конструкції, так як їх застосування включає в себе різні напрями, але є й універсальні товари, які підходять для більшості ситуацій. Однак, навіть в універсальних то...

  Уральська сокира

  Такий інструмент, як сокира досить корисний не тільки в особистому майстерні, але і на виробництві. Сучасний ринок може запропонувати досить багато варіантів даного конструкції, так як їх застосування включає в себе різні напрями, але є й універсальні товари, які підходять для більшості ситуацій. Однак, навіть в універсальних товари необхідно розбиратися, так як максимальна реалізація залежить не тільки від умов експлуатації, але і від основних характеристик. Нижче ми розглянемо основні характеристик представленої продукції в нашому-інтернет магазині і кілька причин, чому купити уральський сокиру вигідніше на Lmar.com.ua.

  Купити уральську сокиру

  Є кілька визначальні чинники хорошого сокири, серед яких:

  •          Матеріал клина;
  •          рукоятка;
  •          баланс;
  •          Вага.

  Отже, почнемо з першого параметра дефіс матеріал клинка. Всі представлені товари в нашому інтернет-магазині виготовляються з високоякісної сталі, а також покриті спеціальним шаром фарби, яка стійка до тертя і повністю захищає сталь від корозії або інших хімічних окислення. Таким чином ви можете бути впевнені в довговічності купленого сокири. Рукоятка виготовляється з дерева і має різну довжину в залежності від ваги сокири, чим більше вага, тим довше і товщі рукоятка. Дерево обробляється наждачний папір різний фракції, за рахунок чого забезпечується ідеально гладка поверхня і високий комфорт експлуатації. Баланс на пряму залежить від довжини рукоятки, тому вона підбирається так щоб сила удару була максимальною і при цьому людина витратив мінімум фізичних зусиль.

  Що стосується такого параметра як вага, то наш інтернет-магазин може запропонувати досить великий асортимент:

  •       0,4 кг
  •       0,6 кг
  •       0,8 кг
  •       0,9 кг
  •       1 кг

  Залежність від умов експлуатації Ви можете підібрати оптимальний для себе без сокири. При виборі операції на розміри шматків дерева з яким будете працювати, а також рівень інтенсивності роботи, чи буде це побутове використання або промислове застосування. Варто враховувати, що чим більше вага, тим пробивна здатність леза набагато більше, але при цьому доведеться витратити більше зусиль.

  Уральська сокира: ціна, відгуки, опис

   Наша компанія прекрасно розуміє, що важливим фактором є вартість продукту. Тому ми взяли собі за правило лояльну цінову політику по відношенню до наших покупців. Наш інтернет-магазин надає найнижчу вартість на сучасному ринку України. Така ціна обумовлена ​​тим що ми є офіційними представниками виробництва, і наша продукція не має націнки посередників. За рахунок цього ми можемо надавати своїм покупцям якісні товари за низькою ціною.

  Зверніть увагу перед покупкою на опис про товар, наші фахівці ретельно заповнюють кожен пункт основних характеристик. В описі зазначено: розміри, матеріал виготовлення, виробник та інші параметри, які відрізняються в залежності від продукту.

  Також ви можете дізнатися додаткову інформацію про товар. Залежно від умов експлуатації, покупці розкривають всі переваги і недоліки, того чи іншого продукту. Також ви можете ознайомитися з коментарями про компанію, щоб зрозуміти наскільки з нами зручно і вигідно співпрацювати.

   

  Купити уральську сокиру оптом в Києві, Дніпрі, Полтаві, Чернігові, Черкасах та Одесі/Україна

  Ви можете купити уральські оптом в будь-якому місті України, для цього вам знадобиться ноутбук, планшет або телефон. Наш інтернет-магазин працює по всій території України, адже ми співпрацюємо з усіма великими кур'єрськими компаніями. Обираєте самостійно спосіб доставки і оплати при оформленні замовлення або по телефону.

  Докладніше