Розпродаж! Замок пішак лазерна 80мм Збільшити для перегляду

Замок пішак лазерна 80мм

ZPL80

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$3.15

$30.00 в 1

Найменша кількість товару для замовлення є 6

Add to wishlist

Характеристики

размер 70мм

Інформація

Замок пішак лазерна 80 мм оптом


  Основна мета створення товару замок пішак лазерна 80 мм полягає в тому, щоб захистити видиму вигнуту дужку від механічного впливу. Саме вона довгі роки вважалася найбільш уразливіша точкою будь-якого амбарного замку.

 Замок пішак лазерна 80 мм можна забезпечити захист дверей в:

  • гараж
  • склад
  • літні кухні
  • особисті шафки
  • горища та інші приміщення

  Звичайно ж, обивателі воліють не ховати під захистом навісного замка своє цінне майно. Однак, сучасна конструкція сучасних навісних замків дозволяє впоратися з найпоширенішим недоліком даного товару. І це революційне рішення в галузі охорони приміщень.

  Замок пішак лазерна 80 мм оптом купувати краще, адже він є ефективним вирішенням багатьох проблем. Ця модель відноситься до категорії найбільш затребуваних замків, які знаходяться в середній ціновій категорії. Дозволити собі таку покупку може абсолютно кожен. Тому, замислюючись над придбанням додаткового захисту, не варто розмінюватися на дрібниці і звертати увагу на тендітні конструкції. Разом з тим, зверніть увагу на те, що навіть серед асортименту лазерних замків є вироби з різним типом конструкції. Для того, щоб зробити правильний вибір, вам варто проаналізувати свої потреби. Справа в тому, що досить часто господарі для підсобних приміщень виготовляють ворота та двері кустарно. Індивідуальне виріб потребує індивідуальному підборі надійного замку. Виміряйте всі параметри воріт, які потребують зміцненні, і тоді консультант в магазині напевно зможе порадити вам модель замку, ідеально вписується в ансамбль не тільки за зовнішнім виглядом, але і за розміром. Не варто визначати якість замку за ціною. Дотримуйтесь по шляху призначення виробу.

Аксесуари