Розпродаж! Замок навісний сірий 50мм Збільшити для перегляду

Замок навісний сірий 50мм

ZNS50

Новий товар

Замок має сірий металевий корпус, оброблений антикорозійним покриттям. Замок автомат, замикається від натискання дужки.

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$0.60

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Характеристики

размер 32MM

Інформація

Навісні замки сірі 50 мм, замок навісний сірий 50мм, замки навісні сірі 50 мм оптом.

Навісні замки сірі 50 мм є надійний замикаючий пристрій для гаража, складу, будь-яких господарських прибудов. З навісними замками, швидше, знайомий кожен, проте не кожен знає як же з усього розмаїття вибрати саме той, який би послужив далеко не один рік і вистояв перед будь-якими зловмисними діями грабіжників.

 Перше, на що слід звертати свою увагу, особливо, якщо ви вирішили придбати замки навісні сірі 50 мм оптом, так це на матеріал, з якого він зроблений. Найкраще купувати навісні замки з загартованої сталі, також не поступаються їм у міцності замки з чавуну. Його розміри повинні бути повністю зіставними з розмірами воріт, дверей об'єкта, на які ви будете їх встановлювати. І третє, це, звичайно ж, ціна. Відразу ж варто відзначити, що якщо ви хочете придбати надійний і якісний навісний замок, тоді на цей товар вже точно не варто економити, Всі замки представляють собою ту категорію товарів, у якій ціна повністю відповідатиме їх якості. Не сумнівайтеся, замки навісні сірі 50 мм вже точно зможуть з легкістю прослужити вам далеко не один рік і вистояти перед злодіями і грабіжниками.

Навісні замки сірі 50 мм найчастіше використовують з метою закриття гаражів, сараїв, воріт, - тобто місць, де немає можливості поставити інший тип замків.

Навісний замок являє собою дужку напівкруглої форми. Дужка вставлена ​​в скоби. Одна кріпиться на двері, інша - на коробці дверей, або кожна на своїй стулці (при двостулкових дверей, воротах).

Цей замок простий в установці і зміні, відкривається тільки зовні. Замок має сірий металевий корпус, оброблений антикорозійним покриттям. Замок автомат, замикається від натискання дужки.

Замок навісний сірий 32мм, 38мм, 50мм, 63мм, 75мм.

Практично всі навісні замки сірі встановлюють на двері складів, гаражів, якихось додаткових будівель, на воротах, горищах.

Як правило, всі маленькі замочки зловмисники з легкістю і буквально одним рухом молотка зривають. Якщо ж ви хочете захистити собственнео майно, тоді вам необхідний великий замок навісний сірий 50мм, 63мм, 75мм, який буде зроблений з цілісного металу.

Уже поготів довели свою ненадійність все замки, виготовлені з латуні або алюмінію, їх і справді прийнято вважати найбільш крихкими. І навіть замок навісний сірий 32мм, 38мм буде в кілька разів надійніше і практичніше.

Самим кращим варіантом сировини для виготовлення надійних замків прийнято вважати чавун, проте під впливом низької температури міцність і надійність такого захисного пристрою моментально в рази знижується.

Таким чином, практично всі сучасні надійні моделі виготовляють зі сталі. Як правило, їх оснащують напівкруглими дужкам, які після закріплюють на вушках дверей, або на вушко одних дверей і на коробку.

Аксесуари