Розпродаж! Замок краб 80мм Збільшити для перегляду

Замок краб 80мм

ZK80

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$3.20

Найменша кількість товару для замовлення є 5

Add to wishlist

Характеристики

размер 80мм

Інформація

У замку краб виключений доступ до дужки: масивний чавунний і сталевий корпуси товстими стінками надійно захищають з усіх боків дужку від перепилювання і злому ломом

Купити замки краб 80 мм оптом, причина вибору

Більшість покупців прагнуть придбати замки краб 80 мм оптом і в цьому нічого дивного немає, адже сьогодні саме такого типу навісні замки і є надійним запірним пристроєм, якому не страшні ніякі механічні дії ні грабіжників, ні зловмисників.

Переважно на ринку навісні замки з загартованої сталі, тому що їм нестрашні ніякі суворі погодні умови, з огляду на дощ, сніг, обмерзання і сильні морози. Не варто забувати про покупку захисної мастила до замку. Не останнім в цій справі відіграє і ціна - на навісних замках вже точно не варто економити адже від їх цінової категорії і буде залежати їх якість, а також матеріал, з якого вони зроблені.

Особливості навісних замків краб 80 мм:

  • рекомендуються для захисту гаражів, складів і магазинів
  • виключений доступ до дужки: масивний чавунний і сталевий корпуси товстими стінками надійно захищають з усіх боків дужку від перепилювання і злому ломом
  • форма корпусу виключає потрапляння вологи в механізм секрету - не буде проблем з доступом в гараж в зимовий час.
  • мм * Вага * кг -88х91х46
  • 2,00 механізм секрету
  • кількість секретов- дисковий
  • D-14мм отвір/довжина, мм 24,5

Замок краб 80 мм застосовують для обладнання металевих дверей, неважливо буде то двері в гараж або ваші вхідні двері в квартиру.

Для багатьох, хто віддавав перевагу замку крабові його гідності зрозумілі. Адже саме завдяки різнобічному розпирання нереально зробити віджимання двері.

 І навіть якщо ви вмонтіруете крабову систему, яка буде спрацьовувати в три сторони, розпирання ваших вхідних дверей буде проводитися і в четверту сторону.

Варто відразу зазначити, що практично всі сучасні виробники вхідних і міжкімнатних дверей виготовляють їх відразу ж з антісрезовимі штирями.

Замки краб 80 мм будуть додатковим ригелем, які замикають двері в четвертому напрямку, а саме в бік петель.

Аксесуари