Розпродаж! Замок навісний на сигналізації Збільшити для перегляду

Замок навісний на сигналізації

ZS71

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$4.50

Add to wishlist

Інформація

Замок навісний на сигналізації, замки навісні на сигналізації оптом


  Представляємо вам інноваційний навісний замок з вбудованою системою сигналізації. Ви можете використовувати замок як зазвичай, або з системою сигналізації, яка включить гучний сигнал сирени, якщо хто-небудь буде чіпати замок.

 Як працює замок:

  •    З сигналізацією: відкрийте ключем замок і витягніть дужку. Вставте дужку спеціальним вирізом в сторону личинки- ви почуєте звуковий сигнал, що означає, що замок буде працювати спільно з з сигналізацією. Заблокуйте ключем замок - сигналізація стане на охорону через 30 секунд.Якщо після закінчення 30 секунд ви зачепите або перемістете замок, то датчик вібрації активує 3 попереджувальних звукових сигнали, якщо «тряска» замку не припиниться, то замок включить тривалу (10 секунд). Двотональна звукова тривога гучністю 110 ДБ.Через 10 секунд тривоги сирена замовкне і датчик знову буде аналізувати вібрацію.Якщо замок знову буде зміщений або по ньому будуть нанесені удари, сирена зазвучить знову на 10 секунд. Якщо рухів замку не буде 35 секунд, замок встане в первісний стан охорони (з попереджувальними сигналами).
  •   Без сигналізації: відкрийте ключем замок і витягніть дужку. Вставте дужку спеціальним вирізом в протилежну від личинки сторону - ви не почуєте жодних звуків, це означає, що замок працює як звичайний навісний замок.


   Попадання неординарного предмета в замкову щілину обчислюється інфрачервоними датчиками. Вони посилають сигнал про несанкціоноване проникнення в прикріплений блок управління. Цікавий момент: якщо ви хочете, щоб сигналізація дійсно спрацювала, не забувайте активувати захист перед виходом з дому. Вона подасть вам короткі звукові сигнали до тих пір, поки ви не закриєте двері. При відкритті дверей ключем ви також почуєте звуковий сигнал. Входячи в приміщення, ви просто розблоковуєте сигналізацію і таким чином дезактівіруете режим тривоги. Встановити замки навісні на сигналізації можна на будь-які двері з вбудованими замками сугальдного типу. Зробити це можна без сторонньої допомоги. В першу чергу, фахівці рекомендують акуратно викрутити дверний замок і вийняти його для монтажу контактних датчиків. Встановити контактні дроти можна відповідно до схеми, яку ви побачите в інструкції.

   У будь-якій справі, яка стосується особистої безпеки і збереження речей важливо не продешевити. Як додатковий засіб захисту цікаво також розглянути аналогічні сучасні технології, такі, як приховані замки і блоки дистанційного керування. Вони дозволяють удосконалити ваші двері і збільшити «броню». Також варто відзначити, що подібний замок найкраще ставити на двері, захищені металом, тому що звичайні дерев'яні двері можна зламати грубим натиском, і в такому випадку ви все одно понесете матеріальні збитки. Якщо ви не впевнені в тому, що правильно підібрали замки для захисту вхідних дверей, зверніться до консультантів з магазину. Вони допоможуть вам купити все для забезпечення особистої безпеки в одному місці і з мінімальними витратами

Аксесуари