Замок навісний сірий 38мм

ZNS38

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.47

$6.00 в 1

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Характеристики

размер 32MM

Інформація

З вибором замку стикається кожен, і зовсім не важливо, необхідно вам вибрати замок для літньої кухні, для гаража або якийсь інший господарської прибудови. Як правило, ми шукаємо надійні навісні замки, проте їх кількість варіантів на сучасному ринку деколи перевищує позначку 1000 моделей, тому загубитися в них може кожен.

Особливості навісного пристрою trois circle

 Якщо ж ви хочете оцінити замки сірі 38 мм, значить слід звернути увагу на матеріал, з якого вони були зроблені. Замок навісний trois circle зроблений з чавуну або загартованої сталі. Цей матеріал витримає будь-яку погоду і не піддадуться зловмисним діям грабіжників.

Якщо ви вирішили придбати замки навісні trois circle оптом, тоді неодмінно приділіть особливу увагу дуг, адже саме вони з'єднують вушка і корпус замку між собою. Особливу увагу слід приділити і корпусу. Навісний замок trois circle виготовлений з цілями максимального терміну експлуатації, а тому їм не повинні бути страшними ні дощ, ні сніг.

Сірі навісні замки 38 мм найчастіше використовують з метою закриття:

  • гаражів
  • сараїв
  • воріт
  • горищ
  • складів
  • місць, де немає можливості поставити інший тип замків.

Навісний замок являє собою дужку напівкруглої форми. Дужка вставлена ​​в скоби. Одна кріпиться на двері, інша - на коробку двері, або кожна на своїй стулці (при двостулкових дверей, воротах).

Цей замок простий в установці і зміні, відкривається тільки зовні. Замок має сірий металевий корпус, оброблений антикорозійним покриттям. Замок автомат, замикається від натискання дужки.

Якщо ж ви купили маленький навісний замок на гараж, сарай або якусь іншу прибудову, то знайте, що для грабіжників вони не стануть вагомою перепоною.

Всі маленькі замочки зловмисники з легкістю одним рухом молотка зривають. Якщо ж ви хочете захистити власне майно, тоді вам необхідний великий замок навісний сірий 50 мм, 63 мм, 75 мм, який буде зроблений з цілісного металу.

Вже давно довели свою ненадійність все замки, виготовлені з латуні або алюмінію, їх і справді прийнято вважати найбільш крихкими. І навіть замок навісний сірий 32 мм, 40 мм буде в кілька разів надійніше і практичніше. Самим кращим варіантом сировини для виготовлення надійних замків прийнято вважати чавун, однак під впливом низької температури міцність і надійність такого захисного пристрою моментально в рази знижується.

Таким чином, практично всі сучасні надійні моделі виготовляють зі сталі. Як правило, їх оснащують напівкруглими дужкам, які після закріплюють на вушках дверей, або на вушко одних дверей і на коробку.

Такими є замки сірі 38 мм

Аксесуари