Спиртометр Збільшити для перегляду

Спиртометр

S-152

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.20

Найменша кількість товару для замовлення є 5

Add to wishlist

Інформація

Спиртометр отпом

  За допомогою даного приладу ви зможете визначити кількість градусів міцності в приготованих вами міцних алкогольних напоях і розбавити їх до потрібних вам значень.

   Практично кожен хоча б раз чув про такий пристосуванні як спиртометр. Навіщо ж він потрібен? Як правило його застосовують для того, щоб швидко визначити відсоток вмісту спирту в необхідному розчині, а значить дізнатися градуси. Фактично, будь-який спиртометр можна вважати різновидом ареометра.
   Здавалося б, досить просте запитання: що і де вимірює спиртометр, однак за допомогою саме цього пристосування можна швидко визначити об'ємну концентрацію етилового спирту в будь-якому водному розчині вже в процентах обсягу градусах.

  Однак, є і кілька основних моментів, на які обов'язково слід звернути свою увагу:

  • Щоб спиртометр показав точні дані, занурювати його слід саме в водний розчин етилового спирту. У ньому не повинно бути ніяких домішок.
  •  Температура розчину повинна бути в межах 20 ° C. При іншій температурі ви навряд чи отримаєте точні свідчення, адже щільність рідини повністю залежить від температури. Якщо ж ви приготуєте спирт і воду з однаковою температурою, то в процесі їх змішування температура дещо підвищиться. Це теж необхідно враховувати і при цьому контролювати весь процес змішування.